2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Cok tesekkur ederim olumlu cevabin icin. Moral oldu bana. Transfer sonrasi ilaclari kullanirken bilr sanki bos yere kullaniyormus gibi hissediyorum ama dedigin gibi umutlu olmaya calisacagim.

Teşekkür ederim dua ediyorum bol bol yarın okula giderken yaptırmayı planlıyorum yoksa akşama kadar kafam yerinde olmaz

Odaklandığımız şeye sahip oluruz. Dualar da bu yüzden değil mi... Allah ol der ve olur, istediklerimizin, dileklerimizin, ağzımızdan çıkan kelimelerin önemi yadsınamayacak kadar büyük bu süreçte. Hiç kötü dua edilir mi ? İstemediğimiz şeylerin duasını nasıl etmiyorsak, kötü ihtimalleri de bu şekilde sürekli düşünüp gerçekleşmelerine izin vermemeliyiz. İyi bir şey yapmak isterken kendimizi ümitsizlik denizinde yüzerken bulmayalım kızlar. Her şey iyi olacak Allah’ın izniyle

Maneviyatınız iç huzurunuzne kadar güçlü. Böyle güçlü bir kadına eminim Allah’ta tutunacak güçlü bir evlat verecektir

Maneviyatınız iç huzurunuzne kadar güçlü. Böyle güçlü bir kadına eminim Allah’ta tutunacak güçlü bir evlat verecektir
Ay Allah razı olsun çok teşekkür ederim sözleriniz için çok mutlu oldum burda birbirimize destek vermek için varız sözlerim birinin kalbine dokandıysa ne mutlu bana

Ah canım kardeşim hislerine nasılda tercüman olmuşsun Allahım ebeden razı olsun. Transfer olduğum andan itibaren 2 embriyo konuldu hep konuştum nolur bana sıkı sıkı tutunun beni bırakmayın sizi çok istiyoruz dedim elim karnimda enerjim belki işe yarar dedim hep olumlu hep güler yüzlü oldum günlerdir öyleyim ve hiç saymadım kaç gün oldu diye bekliyorum inşallah rabbimin hazinesi geniş ol der ve olur sen yeterki istemesini ve sabretmesini bil. Rabbim güzel sonuçlar alabilmeyi nasip etsin bu yolda çaba gösteren kardeşlerime.

Allah razı olsun güzel kardeşim inşallah iyi bir tedavi süreci geçirirsin ve güzel sonuçlar alırsın sana bi tavsiyem olacak nolur stresli sıkıntılı huzursuz umutsuzluğa düşme hep pozitif ve hep güler yüzle git hastaneye enerjini hep yüksek tut işlerin hep yolunda gider inşallah güzel haberlerle gel aramıza Allah yar ve yardımcınız olsun bu meşakkatli yolda

Sen nasılsın canim
İyiyim sanırım... meşgul ediyorum kendimi arada aklıma gelince dua edip tutunacaksın hayata hadi benim miniğim diyorum... kısmetten öteye yol yol yokmuş... değer düşük gelince epey canım sıkıldı ama kendimi iyi motive etmeye çalışıyorum herşey yarın belli olacak rabbim hakkımızda hayırlısını versin

5. Gün transfer olanlar ana rahmindeki gelişimi gün gün bu şekilde kızlar

Allah hepimizden razı olsun InşAllah çok teşekkür ederim. Hepimiz herşeyin en iyisini hak ediyoruz Rabbim emeklerinizin karşılığını sağlıcakla nasip eylesin kolay değil zor süreçlerden geçtik hepimiz maddi manevi zorlandık ama meyvesini alınca unutucaz bu günleri iyiki dicez

Aşılama için de kullanmıştım iğnelerden ağrılarım olmuyor. Gonal-f ve menogon kullanıyorum şu anda. Bizde erkek infertilitesi var. Bu zamana kadar en ufak şeyi bile araştırırdım ama bunun için hiç hevesim yok. Yumurta toplama işlemi için anestezi veriyorlar sanırım o islemler nasıl oluyor? ağrı sancı oluyor mu

Saat 11 30 gibi yumurtalarım toplandı 8 tane alınmış yarını beklıyorum heyecanla umarım herşey yolunda gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…