2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Benimde 9.cu gün bugün ama kahverengi lekeler gelmeye başladı hemşireyi aradım yarın sabah test yaptırcam aslında 12.ci güm yapılacaktı ama yarın bi bakıcaz bakalım sonuç ne olacak dua edin kızlar güzel sonuçlarla geleyim buraya
İnşallah tutunmaya çalıştığı içindir lekelenmelerin canım. Rabbim hayırlısı ile olumlu sonuçlar almak nasip etsin hepimize.

Benimde 9.cu gün bugün ama kahverengi lekeler gelmeye başladı hemşireyi aradım yarın sabah test yaptırcam aslında 12.ci güm yapılacaktı ama yarın bi bakıcaz bakalım sonuç ne olacak dua edin kızlar güzel sonuçlarla geleyim buraya
Bol bol dinlen cnm hadi hayırlısı güsel haberlerle gel cnm..

Yumurta toplama yapilan gun dinlen dedi doktorum. O gun ise gitmedim rapor aldim, ertesi gun ise devam ettim ben. Agri ve siskinligi sordugumda normal dedi, agrilara odaklanma dedi. Benim sabah olmustu yumurta toplama. Sabah ac sekilde merkeze gittim. Doktor gelmeden once hazirlandim. Ameliyat onlugu giydirdiler. Sonra islemin yapilacagi odaya gectim, hemen anestezi verdiler. Sonra zaten odada sedyede uyandim. Doktorum gitmisti,islem sonrasinda onunla yuzyuze gorusmedik telefon ile haberlestik. Hic endiselenme,gercekten cok basit bisey. Sonrasindaki agrilar da katlanilabilir türden.
Ağrı çok sıkıntı ettiğim bişey degil. Herkes rahim filmine de öyle dedi ama hiç canım yanmamıştı. Hepimizin hakkında hayırlı sonuçlar olsun insAllah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlısıyla yavrularımıza kavuşalımm

Cok tesekkur ederim olumlu cevabin icin. Moral oldu bana. Transfer sonrasi ilaclari kullanirken bilr sanki bos yere kullaniyormus gibi hissediyorum ama dedigin gibi umutlu olmaya calisacagim.
Al benden de o kadar niye böyle olduk biz ya sürekli ağlayasım var sanki olmamış gibi

Dualarımız seninle tuğba güzel haberlerle yazacaksın buraya inaniyorum:)) sakin korrkma

IMG-20180922-WA0001.jpeg

Minigim inşallah ordadır kızlar bugün fazla belirtim olmadı daha dogrusu sabah biraz gergindim bu durumun içinde birde aile sorunları da yaşıyoruz çoğu Dr stres yapmayin diyo acaba mi diyorum :KK43:
Canim öyle düşünme hic. Stressiz bir hayat yasayan yok zaten. Hepimizin kafaya taktığı şeyler oluyor. Öyle olsa kimse çocuk sahibi olamaz içini ferah tut :)

Al benden de o kadar niye böyle olduk biz ya sürekli ağlayasım var sanki olmamış gibi
Hic bilmiyorum. Ben doktor iki tane orta kalite var geri kalanlar kotu kalite deyince çöküş yasadim sanirim. Transfer sonrasina da bir suru igne hap bi dolu ilac verdiler. Insan ister istemez bosuna mi diye dusunuyor. Ama bozma moralini arkadasim. Burada bir suru guclu arkadas var,onlari ornek alalim,motivasyonumuzu dusurmeyelim. En hayirlisi neyse o olsun.

Canim öyle düşünme hic. Stressiz bir hayat yasayan yok zaten. Hepimizin kafaya taktığı şeyler oluyor. Öyle olsa kimse çocuk sahibi olamaz içini ferah tut :)
Minigim inşallah ordadır kızlar bugün fazla belirtim olmadı daha dogrusu sabah biraz gergindim bu durumun içinde birde aile sorunları da yaşıyoruz çoğu Dr stres yapmayin diyo acaba mi diyorum :KK43:
belirtiler yanıltıcı olabiliyor bence sen kendini dinlemeyi bırak bir uğraş bul... stres olmaz mı ya hepimizde var geçen müdürüm bana senin çocuğun yok ya bu projeyi sen yap dedi tepem attı hayatımda ilk kez bağıra çağıra proje reddettim adamın cümlesi çok dokundu... artık tabi bu aralar benden çok hormonlar konuşuyor galiba o kadar iğne ilaç... takma kafana bugün yarın güzel haber alacağız hep beraber...

Yarın için test yapacaklar kalbim sizinle. Dualarım sizinle. Çok stresli günler, rabbim emeklerimizin karşılığını verecek inşallah. Allah dağına göre kar verirmiş bizim sınavımızda böyle. En aZ sizin kadar heyecanlıyım.

Yarın için test yapacaklar kalbim sizinle. Dualarım sizinle. Çok stresli günler, rabbim emeklerimizin karşılığını verecek inşallah. Allah dağına göre kar verirmiş bizim sınavımızda böyle. En aZ sizin kadar heyecanlıyım.
Allah razı olsun canım eksik olma saat 04:15 yarım saat önce adet sancılariyla uyandım insallah tutunma agrilaridir 6 yıldır çocuğum olmuyor ve 1 gün bile isyan etmedim elhamdülillah yine olmasa yine etmem imtihan der susarim yada vermiyosa bir bildiği vardır ...:KK42:

Merhaba
Oncelikle saglikla kolaylikla kucaginiza almanizi dilerim.. ben 37 yasindayim birsey danismak istiyorum 6 yildir evliyim 1.ci tup denemem neyazikki tutmadi suan 2 ye baslicaz ilk gorusmemiz oldu ege universitesinde tahlilleri ekim ilk haftasi teslim edicem anca sorum su bende bir sorun yok hsg temiz tupler acik esimde sayi az 10m yikanmis 5 m dediler az dediler bense yasim geregi asilama istemiyorum zaman kaybi olur diye sizce bana asilamami yaparlar tup bebekmi ?? Asilama bu sonuclarla olmaz diyor herkes cok korktum ya asilama derse diye itiraz edebilirmiyim tup bebek istiyorum diye Allah a emanet olun

X