2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Evet sağlı sollu kasıklarımda karıncalanma ve uyuşma gibi bi his var. Arada hafif ağrıya dönüyor ama regl ağrısından biraz farklı. Geçen gece de çok terlemiş olarak uyandım. Bu sabah biraz midem bulandı.

Ne diyim canım inşallah tekrar geldigimzde hayırlı müjdeyi veririz birbirimize ..kimyasal gebelik nasıl oluyo acaba ona çok denk geliyorum tutmayanlarda.

merhaba hanımlar bende ıkıncı tüp bebek tedavisine basladım bugun ikinci tup bebegin tutması için ananas falan ye diyolar yesem tutar mı?

TV de ve YouTube da bi kaç defa denk geldim yeme diyor drlar canm rahmin kasılmasına sebep oluyormuş ekleme yapayım transfer den sonra yeme diyorlar öncesini bilemem

Ben öğretmenim ve istemesemde uzun süre ayakta kalabiliyorum. Bugün ve dün uzun süre ayakta kalınca belim cok ağrıdı sadece.

İyi Akşamlar herkeseee :KK15:
Transferi gerçekleşip sonuç bekleyenler dualarım sizinle :dua: İnşallah burada hayırlı haberler alacağız. Benim de 3 günüm kaldı transfere heyecanla bekliyorum. :dua::KK200:

İyi Akşamlar herkeseee :KK15:
Transferi gerçekleşip sonuç bekleyenler dualarım sizinle :dua: İnşallah burada hayırlı haberler alacağız. Benim de 3 günüm kaldı transfere heyecanla bekliyorum. :dua::KK200:
Koruma iğnesi vurdun o zaman kendine hayırlısı olsun inşallah teşekkürler canım

Ben öğretmenim ve istemesemde uzun süre ayakta kalabiliyorum. Bugün ve dün uzun süre ayakta kalınca belim cok ağrıdı sadece.
Aynen ben de öğretmenim oturmak ne ki duramıyoruz ki yerimizde bir dk. Ama bel bacak ağrısı arada kasıkta hafif batma oluyor ya dedim adet mi geliyor korku kapladı içimi. Zira ben diğer arkadaşlar gibi kabız da olmadım kuru incirden mi hareketten mi bilemedim.. 7 gün oldu çatlayacağım heyecandan

Aynen ben de öğretmenim oturmak ne ki duramıyoruz ki yerimizde bir dk. Ama bel bacak ağrısı arada kasıkta hafif batma oluyor ya dedim adet mi geliyor korku kapladı içimi. Zira ben diğer arkadaşlar gibi kabız da olmadım kuru incirden mi hareketten mi bilemedim.. 7 gün oldu çatlayacağım heyecandan
Bende de kabizlik problemi olmadi. Bir de regl öncesi yüzümde hep sivilce çıkar. Yine sivilcelendm :KK43:(

slm kizlar dun muayenem vardi 9 10 tane yumurtam gelismis yarin yine muayenem var pazartesi yumurta toplamam olucak artik hayirlisi allahtan

Benimde öyleydi canım. :KK15: amin inşallah hayırlısı olsun pazartesiye kadar 12 olur benim transferin 6. günü bnde pzrtesi sonuç öğrenicem Allah yardımcımiz olsun:KK25:

Merhaba kızlar benimde transferimin 6. Günü bugün heyacanla bekliyorum.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

X