2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Evet 5. Gün .. ama anlamadigim 12 yumurta toplandı 5 tanesi gayet iyi gelişiyordu transfer den sonra sordum dedim diğer 4 taneyi dondurmak istiyorum verdiği cvp sadece 1 i dondurulmaya müsaitti üzüldüm gerçekten ve kuruntu yapmıyor da değilim acaba iyi takip etmediler yada birşeyleri ihmalmi ettiler çaldilarmi yoksa diye öyleyse de Rabbim 2 cihanda da sorsun :KK43:(
Diger 3 tanesine noldu diye sordun mu canim :KK43: malesef tüp bebek tedavisinin en büyük dezavantaji bu. Icimizde hep bi kuruntu olacak. Ne kadar iyi merkezlerde olsa insan %100 guvenemiyor. Allaha emanet edip yolumuza bakmaktan baska yapabilecegimz bisey yok

Diger 3 tanesine noldu diye sordun mu canim :KK43: malesef tüp bebek tedavisinin en büyük dezavantaji bu. Icimizde hep bi kuruntu olacak. Ne kadar iyi merkezlerde olsa insan %100 guvenemiyor. Allaha emanet edip yolumuza bakmaktan baska yapabilecegimz bisey yok

Yok iste diğerleri gibi çöp oldu aldiysalarda aldık demezler ya izmirdeym ben su hospital de oldu islemlerim Dr. Um iyiydi ama hastaneden zerre memnun kalmadim . :KK43: Aynen dediğin gibi elimizde ispat delil yok kendimizi onlara bırakmaktan başka caremz yok

Yok iste diğerleri gibi çöp oldu aldiysalarda aldık demezler ya izmirdeym ben su hospital de oldu islemlerim Dr. Um iyiydi ama hastaneden zerre memnun kalmadim . :KK43: Aynen dediğin gibi elimizde ispat delil yok kendimizi onlara bırakmaktan başka caremz yok
Sen şimdi bunlari düşünüp kendini strese sokma. Iyi şeyler düşünelim. İnşallah önümüzdeki hafta burda güzel şeyler konusuyor oluruz :)

Lafın arasına girmiş gibi oldum ama gorunce dayanamadım yazaym dedim :)) benimde 15. İnde transfer gerçekleşti Dr. 24. Ünde çağırdı sonuç ne olursa olsun gelip söyleyelim haber verelim inşallah herkesin hayırlısıyla pozitif çıkar :) yeni üye oldum iyiki de gelmişim moral oluyo

Hayırlı olsun canım tedavin inşallah güzel haberler alırız bende 15inde transfer oldun senle aynı gün ama benim test tarihim 26 eylül sen iki 24 yazmışın daha erken ògreniceksin 10.cu gün öğrenmiş olacaksın hadi inşallah bakalım nolcak

Ayy ne güzel transfer olanlar yumurtası toplananlar. Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah. Sağlıkla bir seferde.
Ben daha lucrine yeni başladım adet olmayı beklicem asıl yumurtalar için iğnelerim ozaman başlayacak.

Daha öncede yazmıştım S susunaz ama görmedin sanırım. Eylül ayında tüp bebek yapanların tablosunu oluşturursan sonuçları kaçıncı deneleri en azında başarı yüzdesini kimlerin haziran 2019 anneleri başlığına geçeceğini görürdük

Canım nasıl yapılacağını bilmiyorum ben yeni üyeyim

Hayırlı olsun canım tedavin inşallah güzel haberler alırız bende 15inde transfer oldun senle aynı gün ama benim test tarihim 26 eylül sen iki 24 yazmışın daha erken ògreniceksin 10.cu gün öğrenmiş olacaksın hadi inşallah bakalım nolcak

Evet canım benim 5. Gün embriyosu çünkü o yüzden sanırım hayırlı haberler olsun inşallah çok düşünunce gunler geçmiyor :)

Evet canım benim 5. Gün embriyosu çünkü o yüzden sanırım hayırlı haberler olsun inşallah çok düşünunce gunler geçmiyor :)
Hiç stres yapma bol bol dua et oku rabbime sığın o künfeyeķün derse olmayacak ne var bizim işimiz Allah'a kaldi sabredip bekliycez ben hıc saymıyorum günleri tevekkül.halindeyim bakalım mevla neyler neylerse güzel eyler

Benim de 26’sı ya belki 24’unde yaparım diyorum içimden :)

Ay çok kötüyüm ben :KK43: sol kasigima kramp girdi 2 gündür ve gitgide şiddetleniyo ayaklarim çekildi yürüyemiyorum bile sol adımı atamiyorum o derece sizde de varmı bu belirtiler
Canım geçmiş olsun geçer inşallah bu kadar şiddetli kramp girmesi normal mi bilemem ama benimde kaşıklarım agriyo ama adet öncesi gibi dayanamicak gibi değil. Inşallah geçer bol bol uzan fazla basma ayağının üstüne

Canım geçmiş olsun geçer inşallah bu kadar şiddetli kramp girmesi normal mi bilemem ama benimde kaşıklarım agriyo ama adet öncesi gibi dayanamicak gibi değil. Inşallah geçer bol bol uzan fazla basma ayağının üstüne
Teşekkürler sağolun öyle yapiyorum yarında devam ederse arayacagm :KK43:

X