Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
İnşallah hamile kalırız ya çok illet bir şeymiş bu çikolata kisti bir yıldır çoçuk istiyoruz ama olmuyor 14 haziranı bekliyorum ama 12 gün sonrada belli olmaz diye düşünüyorum acaba 12. Günde hamile olduğunu öğrenen varmıdır ki
Bizde bir yıldır bekliyoruz, vardır doktorun bildiği öyle dediyse benim ki erken çağırmadı

İnşallah hamile kalırız ya çok illet bir şeymiş bu çikolata kisti bir yıldır çoçuk istiyoruz ama olmuyor 14 haziranı bekliyorum ama 12 gün sonrada belli olmaz diye düşünüyorum acaba 12. Günde hamile olduğunu öğrenen varmıdır ki
Ben 30 mayısta aşılama oldum doktor 15 Haziranda adet olmazsan gel bakalım dedi... Benimki mi sağlamcı bilemedim. Bende de kasık ve bel ağrısı oluyor ama kistim yok

Her doktor farklı öneriyor :) başka ekstra bir şey yapıyor Musun davranışlarına aman aman çok dikkat ediyor musun uzanmamak eğilmemek gibi bana dr hiç böyle bir şey söylemedi de merak ediyorum
Evet dinlenmem gerektiğini söyledi cuma cumartesi ve pazar sadece dinlenerek geçirmemi söyledi diğer günlerde ağır kaldırmamı söyledi bende öyle yapıyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah ya

Evet dinlenmem gerektiğini söyledi cuma cumartesi ve pazar sadece dinlenerek geçirmemi söyledi diğer günlerde ağır kaldırmamı söyledi bende öyle yapıyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah ya
Ya benim ki ilişki dışında hiçbir şey söylemedi ya sinir oldum şimdi :)) aşılama olduğum gün iftarda misafirim vardı çok yoruldum gece başım döndü daha sonra hep dinlendim bende

Ben 30 mayısta aşılama oldum doktor 15 Haziranda adet olmazsan gel bakalım dedi... Benimki mi sağlamcı bilemedim. Bende de kasık ve bel ağrısı oluyor ama kistim yok
Ya o yüzden bende gitmek istemiyorum ya çıkmazsa diye ama merak da ediyorum sanki zaman geçmiyor gibi geliyor inşallah hepimizin tutmuştur da buraya yazarız bu mutluluğu bizde tadarız

Ya benim ki ilişki dışında hiçbir şey söylemedi ya sinir oldum şimdi :)) aşılama olduğum gün iftarda misafirim vardı çok yoruldum gece başım döndü daha sonra hep dinlendim bende
İnşallah tutmuştur canım gerçekten her doktor farklı bide Progestan verdi hergün mutlaka kullanmam gerektiğini söyledi sende kullanıyor musun bu ilacı

İnşallah tutmuştur canım gerçekten her doktor farklı bide Progestan verdi hergün mutlaka kullanmam gerektiğini söyledi sende kullanıyor musun bu ilacı
Evet günde 3 progestan ve 1 folibol içiyorum ama progestanın yan etkileri yüzünden otuç tutamıyorum

Aynen bende bu ilaçları kullanıyorum ekstra bi kaç tane daha ilaç kullanıyorum inşallah bu ay tutunur ve hamile kalırız
İnşallah... Ben perşembe de çizgi görürsem kan testine gideceğim bugünküne güvenmiyorum iğne etkisi olablir diye ama heyecanlandım

İnşallah... Ben perşembe de çizgi görürsem kan testine gideceğim bugünküne güvenmiyorum iğne etkisi olablir diye ama heyecanlandım
Bugün test mi yaptın canım idrar testi mi bide 30 mayısta aşılama olmadın mı erken değil mi test için inşallah hamileyizdir ya beklemek gerçekten çok zor

Laparoskopi gebe kalamayan kadınlarda tanısal ve tedavi olarak yapılan bi operasyon göbekten aletlerle girilip bakılıyor bende kist olduğu için onu tedavi edecekler ama kişiden kişiye değişiyor kiminin tüpleri yapışık oluyo oni açıyorlar kiminin rahimine çizik atmak için kullanıyorlar bebek tutunsun diye kimisinin perde oluyormuş rahimde onu düzeltiyorlar falan bi çok şeyde kullanılıyorlar kapalı ameliyat yani canım
Anladim yani ilk defa duydum da canim. Rahim filmi temiz ciksa da yapilabilen bi tedavi mi

Bugün test mi yaptın canım idrar testi mi bide 30 mayısta aşılama olmadın mı erken değil mi test için inşallah hamileyizdir ya beklemek gerçekten çok zor
İşte 8. gün aşılamanın. Erken çok erken de ben çok sabırsızım burda paylaştım testi bikaç sayfa geride. Perşembeyi ahh bekleyebilsem

X