*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar bugün görüşmeye geldim doktora iki kutu gonalf 450 likten verdi iki kutu da menopur 75 ml verdi başlıycam yarın 5 gün boyunca ama yumurtayı topladıktan sonra donduralım bir ay sonra transfer edelim dedi hemen sıcağı sıcağında neden yapmıyorlar ki donduruyorlar :110:

Kızlar bugün görüşmeye geldim doktora iki kutu gonalf 450 likten verdi iki kutu da menopur 75 ml verdi başlıycam yarın 5 gün boyunca ama yumurtayı topladıktan sonra donduralım bir ay sonra transfer edelim dedi hemen sıcağı sıcağında neden yapmıyorlar ki donduruyorlar :110:
Bazı hastaneler rahmi dinlendirip transfer yapılmasının daha iyi olacağını düşünüyor

Nası merkezler Rahim dinlendirme olunca daha başarılı olduğunu düşünüyorlar . Bazen de yumurtası çok olanları doktorlar bekletiyor .

Kızlar ben 2 kutu gonal f aldım 900 ama bu iki kutu bana 6 gün gidicek bide menegon 3 kutu var ama ona başlamadık daha tekrar gonal f aldırırmı ne kadar süre iğne kullanıyorus

Kızlar ben 2 kutu gonal f aldım 900 ama bu iki kutu bana 6 gün gidicek bide menegon 3 kutu var ama ona başlamadık daha tekrar gonal f aldırırmı ne kadar süre iğne kullanıyorus
Benim 15. Gün opu oldu 13. Güne kadar iğne kullandım. AMa bu süre senin yumurtalarının verdiği cevaba göre değişir

Dondurulmuş embriyo şansı daha yüksek dr riske atmak istemez.Bu arada rahim ve sen dinlenmiş oluyorsun.

Canim E2 degeri neden duauyormus?

İğneleri kullandıkça yükselmesi gerekiyor, yumurtanın kalitesini belirtiyor sanırım e2. Benim başta yükseldi, sonra dustu, düştüğünde zaten yumurtam da buyumemisti. Hatta şekli de bozulmuş dedi doktor. O yüzden bıraktık

Yaa belirtilerin varmı nasılsın inşallah bebişlerin seninledir bana tuttu gibi geliyo kesin tuttu :)
Ah keşke ama içime doğan olumlu birşeyler yok :KK43: inşallah benimledirler dilimde dua bekliyorum hayırlısı Allahtan. Belirti adına herhangi birşey yok progesteron iğneler nedeniyle kalça ağrısından başka birşey hissetmiyorum :)

İğneleri kullandıkça yükselmesi gerekiyor, yumurtanın kalitesini belirtiyor sanırım e2. Benim başta yükseldi, sonra dustu, düştüğünde zaten yumurtam da buyumemisti. Hatta şekli de bozulmuş dedi doktor. O yüzden bıraktık
E2 değeri yükselip düştü ise yumurtalar erken çatlamışta olabilir

X