*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Benim başıma hiç gelmedi hep kullandım çatlayıcı iğne ama e2 yumurtanın büyüklüğüne göre değişiyor eğer düştü demekse demek ki yumurta kaybı olmuş diye düşünüyorum
Olabilr mantikli canim benim yumurtallrda erken catliyordu asilama o nedenle iptal oluyordu o nedenle sordum e2 bakip catlamis diyordu ama bi turlu anlayamadim olayi.tup icin doktora gittigimdede bahsettim bundan oda catlamamasi icin igne verecegini soylemisti

Merhaba bayanlar. Ben de 2.tup denememi yapacagim. Uludag universitesini tercih ettim bu sefer. Ilkini Art de yaptirmistim olmadi. Disardaki doktorlara guvenemiyorum.universitede yaptiran ve tutan var mi ?

allah yardımcın olsun cnm benimde cumartesi olacak transferim kaç tane koyulacak aceba kaçıncı gün
Canim benim bugun 5.gun embiriyolarin bzm doktor mutlaka 5.gun olsun istior. En son 3 tane 8 hucreli embriyom vardi ins bugun hepsi kalmistir az sonra ogrencem.ama bzm doktor tek embriyo ttransferinden yana sanirim :KK43:
Senin kac embriyon var?

Canim benim bugun 5.gun embiriyolarin bzm doktor mutlaka 5.gun olsun istior. En son 3 tane 8 hucreli embriyom vardi ins bugun hepsi kalmistir az sonra ogrencem.ama bzm doktor tek embriyo ttransferinden yana sanirim :KK43:
Senin kac embriyon var?
ben bugun aradım doktoru bugun yokmuş yerinde başka biri arayıp bilgi verecek 5 yumoş toplandı pazartesi bakalım kaçı tuttu

Arkadaşlar transferi olanların hayırlı uğurlu olsun. Hepinizin güzel haberlerini alırız inşallah.
Bende transfer için gün sayanlardanım. İlk denemem ve cok heycanlıyım.
Transfer işlemi ne kadar sürüyor bide acı oluyor mu ?

X