*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

İyi akşamlar arkadaşlar bugün genetik testlerin çıktı doktoruma göstermeye gittim şükür bi sıkıntı çıkmadı. Adet olmayı bekliyordum doktorum söktürücü kullan dedi ben lavaboya girdim ki olmuşum inşallah cuma günü başlıcam dua adin :KK43:
Allah yardım etsin kaçıncı denemeniz daha önce düşükler mi yaşadınız

Yumurta toplamadan beri hep geliyor o tortu, icerdekilerin ilk kullanim gunlerinde gelirdi bence :KK43: adete yakin olmasiyla baglanti kurdum ben. Cunku adetlerimde de 2-3 oncesinden kahverengi akintim gelirdi. Hayirlisi olsun.
Kötü düşünme yine de hiç belli olmaz yerleşme kanaması yaşayan çok kişi var kan verip rahatla bence artık

Negatif alan arkadaşlarım üzüntünüzü çok iyi anlıyorum. Ama lütfen erken test yapmayin.düşük ciktiginda inanin daha çok stres yapiyordunuz.uzuntunuz bebeginizin tutunmasini bile etkileyebilir.hep moralini yüksek tutun.neşeli olun.eglenin. gelenin derken dans ermeyin tabi :)) size iyi gelen hobiler edinin...ben buranin uguruna inanıyorum. Bir gün hepimizin sağlıklı bebekleri olacak.Rabbim hayirlisini sagliklisini güzelini bize nasip edecek.şükürler olsun .Allah çok büyük o bize yeter inancini kaybetmeyin... Hamile kalan arkadaşlarım bizlere tavsiyeniz var mı. Neler yiyelim.transfer öncesi ve sonrası neler yapalim
Ben tedaviye başkayınca dereotu, maydanoz tüketmedim trabsfer sonrası hala yemiyorum..
Su az ictigim icin kendi yaptigum yogurttan ayran yapiyorum..
Yumurta tükettim her gun ceviz aklima geldikce ama çok kasmadım
Ttransfer sonrasi hergün kivi yedim tek rutinim bu aslinda
Sebze yemeye calistim iki dönemde de mesela yumurta transfer dönemi toplasam iki üç kez fln tavuk yemişimdir
Simdi balik tuketmek gerek onu da doktorum hamsi istavrit tavsiye etmişti sperm kalitesi icin.. Metal iceren ve agir metal iceren balıkları onermiyo akdeniz usulü beslenin demisti ben sevdigim icin norveç somonu oluyo ya buyuk dilim onu tükettim iki sefer o kadar

Günaydın herkese ben şuan sat tarihime göre 8 haftalıkim ama doktor bana 6+1 dedi kese düzgün değil kalp atışıda yavaş dedi çok özuldum göz yaşlarımı tutamıyorum dua edin bana

Günaydın herkese ben şuan sat tarihime göre 8 haftalıkim ama doktor bana 6+1 dedi kese düzgün değil kalp atışıda yavaş dedi çok özuldum göz yaşlarımı tutamıyorum dua edin bana
Bak aynı senin durumunda bi tanıdığımın kuzeni vardı öyle böyle beklemeler hazır olun dediler ama çok şükür şimdi sağlıklı onun haberini de bi kaç gün önce aldım
Şakın üzme şimdiden bebeğin etkilenir kuzum nolur
Dua edicez güzel olucak

Kızlar biz de yarın kese görmeye gideceğiz . Ben acayip heyecanlıyım . Bhcg 9. 11. 12. 14. Günde gayet güzel arttı ama 19. Günde yaptırdığımda tam 2 katı artmamıştı . İnşallah 1000 den sonra tam artış 2 katı değildir bu gece benim için çok zor geçecek

Bak aynı senin durumunda bi tanıdığımın kuzeni vardı öyle böyle beklemeler hazır olun dediler ama çok şükür şimdi sağlıklı onun haberini de bi kaç gün önce aldım
Şakın üzme şimdiden bebeğin etkilenir kuzum nolur
Dua edicez güzel olucak
Birşey olursa çok kötü olurum rabim bana verdiği bu güzel duyguyu yarıda bırakmaz insallah hepimize sağlıklı evlatlar verir insallah

Kızlar bugün transferin 7. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı genelde pozitif olanların silikte olsa çıkmış ama bende o da yok sizce hala şansım var mı adet olacağımdan da emin gibiyim artık ama yine de bi umut arıyorum :KK61:

Kızlar biz de yarın kese görmeye gideceğiz . Ben acayip heyecanlıyım . Bhcg 9. 11. 12. 14. Günde gayet güzel arttı ama 19. Günde yaptırdığımda tam 2 katı artmamıştı . İnşallah 1000 den sonra tam artış 2 katı değildir bu gece benim için çok zor geçecek
rabbim sana bağışlasın evladını içini ferah tut.Hoppa

Kızlar 5. gün embriyo ..bu sabah 8. gün kan testi gümümde kanı verdim snr eve gelip idrar testi yaptım .. idrar negatif çıktı durgunlaştım bi hazırlamaya başladım kendimi üçüncü tura
Snr iki saate kan testi çıktı 28.40 çıktı değerim
Tabi iyi mi arada mı değerim doktorum rahatlattı çok şükür normalmiş değerim
İnşallah katlandığını görmek kalbini duymak kısmet olur bugün bi ağladım doktorla konuştuktan sonra ztn
gerçek gibi gelmiyo onca 1.20 altı değeri gördükten sonra
Allah hepimizi korusun hepimize bebiş nasip etsin inşallah öyle hakediyoruz ki :KK200:
Canım.cok sevindim adına inşallah kucağına alacağın günleride yazarsın maşallah :)

Şuan transferin kaçıncı günü canım kaçıncı haftanda gidiyon kese görmeye ben yarın gene kan vericem

Canımm Rabbim inşallah kucağında görmeni nasip eder üzülme bebeğinde iyi olucak korkma inşallah

Kızlar çok ciddi araştırma içerisindeyim. Sanirim birseyler buldum .Şöyle ki negatif alan arkaslar. Hangi ilaçları kullandınız ? Transfer sonrası folik asit dışında vitamin aldınız mı .previt posite gibi ilaclar.

X