*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Istanbul cakmak erdem hasatensinde tedavi görüyorum yasim 23 ilk tedavim.. sorunda 4dis gebelikten sonra tüplerimin alinmis olmasi yoksa esimdede yumurtaliktada sorun yok.. ayyy hayitli olsun insallah simdi 2.mi yolda
Bende kızıma 23 yaşındaki tedavimde hamile kalmıştım seninde öyle olsun inş yumurta sayın yaşına göre az ama bende yüksek fsh düşük amh var bu nedenle yumurta sayım az senin hormon sonuçların normal çıktıysa bu defalık az oluşmuş olabilir. Hayırlısı olsun inş. Benim 2. Allah izin verirse iki kese gördük bakalım

Bebeğim doktor değiliz ,bizlerde senin gibi o süreçleri yaşayan ,kiminizin denemeleri fazla olduğundan tecrübeliler.onların fikirleri bizlere yardimci oluyor . Zaten senin çok şükür ki 4 yumurtan oluşmuş. Inan doktorda yumuşlarini toplamadan kalitesini bilemez. Embriyolaglarin işi bu. Sen yumurta toplayana kadar yani cuma gününe kadar çok iyi beslen ki kaliteli olsunlar. Et balık meyva ,avakoda ,kabak cekirdegi ,dut , birde arı polenli Bala dövülmüş çörek otu ilave evet birde tarçın. Ben bu şekilde yaparak kaliteli yumurta elde ettim.tabiki kesinlikle ve kesinlikle sigaradan uzak durun. Gerçekten dumanı bile size zarar veriyor. Benim söyleyeceklerim bu kadar tatlım. Inşallah kaliteli yumuşlarin olur .4 due dollenir. Başarılı gecer. Bu arada diğer arkadaşlarında tecrubelerini oku.geçmişte var.nasıl beslenmeleri hakkında bilgiler var. Hadi bakalım hayırlısı olsun. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsun.RABBİM hepimizi buradaki herkesin ellerini kucaklarini bebeklerle doldursun. AMİN
Cooooook tesekkur ederim canim
.... sizin gibi arakadaslarin olmasi nekadar umut verici rabbim isteyen herkesin yuzunu guldursun iinsallllah

:rapci::21::KK71::KK9: çok sevindimmmmmm masallah hayirli olsun canimmm
Maşallah tebrik ederim evet hamilesin kat kat artsın inşallah
Hadi hayırlı olsun :nazar:
Aramıza 1 kişi daha katıldı
:KK73::KK73:
Ayyyy evet canim:) hadi allah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin:) canim birsey sorucam sana transferden sonra neler yaptin nelere dikkat ettin
hadi gozun aydin canm.benm
Ayyy çok teşekkür ederim canlarımmm Allah razı olsun kat kat artsın inşallahh :) kuzum ben memurum ve ailemden farklı şehirdeyim ailem geldi ben 10 gün rapor aldım..beslenmede yumurta peynir bolca yedim, her gün bir kase çekirdek yedim çiğ kabak, arada çiğ badem yedim, suyu ben çok içerim zaten içmeye devam ettim ğünde 3 lt tüketiyorum zaten, ev yogurdu yedim her gece, evde aktif olarak gezdim sürekli günlük işlerimi yaptım..akşamları acile gidip iğnemi vuruldum...bol dua ettim her gün elimi karnıma koyup 17 ayetel kürsi okudum bunu bana transfer olurken yanımdaki arkadaş söylemişti...inşallah cteside değerim artar amiiinnn :)

Ayyy çok teşekkür ederim canlarımmm Allah razı olsun kat kat artsın inşallahh :) kuzum ben memurum ve ailemden farklı şehirdeyim ailem geldi ben 10 gün rapor aldım..beslenmede yumurta peynir bolca yedim, her gün bir kase çekirdek yedim çiğ kabak, arada çiğ badem yedim, suyu ben çok içerim zaten içmeye devam ettim ğünde 3 lt tüketiyorum zaten, ev yogurdu yedim her gece, evde aktif olarak gezdim sürekli günlük işlerimi yaptım..akşamları acile gidip iğnemi vuruldum...bol dua ettim her gün elimi karnıma koyup 17 ayetel kürsi okudum bunu bana transfer olurken yanımdaki arkadaş söylemişti...inşallah cteside değerim artar amiiinnn :)
Hayırlı olsun

X