*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar hayırlı akşamlar bugün 9.günüm kasıklarımda batmalar var hatta iğneye giderken sag kasığıma bi ağrı saplandı bikaç adım zorlayıp attım sonra geçti...yaa böyle içime bi umutsuzluk çöktü herkese bağırıyorum boş yere dua edin banada.niye byle oldumki :KK43:
Benimde öyle oluyordu şimdi hamileyim insallah sende hamilesin

Mwrhaba herkese iyi aksamlar benim cuma gunu yumurtalarim toplanacak ama sadece 4yumurta gozukuyor simdi catlatma ignesini vurundum e2 mde 266 geldi nasil yumurtalar olusurmu acaba cok korkuyorum ilk tedavim

Mwrhaba herkese iyi aksamlar benim cuma gunu yumurtalarim toplanacak ama sadece 4yumurta gozukuyor simdi catlatma ignesini vurundum e2 mde 266 geldi nasil yumurtalar olusurmu acaba cok korkuyorum ilk tedavim
E2 yumurtanın durumunu gösteren bi hormon doktorun çatlatma iğnesi vurdurduğuna göre iyidir nerde tedavi oluyorsun yaşın kaç? Sorun nedir? Benim kızımda 4 yumurtam toplanmıştı bak şimdi 5 yaşında inş sana da nasip olur

canim ben hergun cig kabak cekirdegi yedim hala da yiyorum insaallah hayirli haberler alirsiniz :) ben cok su ictim kabizligi da onluyor cok sukur hic kabizlik yasamadim sebze agirlikli beslendim etle cok aram yok ve ette hormon oldugu icin vucuda cok yararli oldugunu dusunmuyorum mumkun oldugunca az tukettim proteini yogurt gunde 2 yumurta(en iyi folik asit kaynagi) ve bol peynirden karsiladim. taze mevsim meyvelerini tukettim cok sukur pozitifi gordum.
ben bu surecte hep pozitif dusundum strese hic girmedim stres cnk olumsuz etki ediyor ne olacaksa onu yasarim dedim. rapor aldim dinlendim cok dolanmadim ve egilmemeye calistim.
Canım çok teşekkürler yardımların için. Inşallah bizlerde sizler gibi hamilelik duygusunu tadariz.Rabbim seni ve bebeğini korusun.sağlıklı kucağına almayi nasip eylesin inşallah. Sevgiler

E2 yumurtanın durumunu gösteren bi hormon doktorun çatlatma iğnesi vurdurduğuna göre iyidir nerde tedavi oluyorsun yaşın kaç? Sorun nedir? Benim kızımda 4 yumurtam toplanmıştı bak şimdi 5 yaşında inş sana da nasip olur
Istanbul cakmak erdem hasatensinde tedavi görüyorum yasim 23 ilk tedavim.. sorunda 4dis gebelikten sonra tüplerimin alinmis olmasi yoksa esimdede yumurtaliktada sorun yok.. ayyy hayitli olsun insallah simdi 2.mi yolda

Bebeğim doktor değiliz ,bizlerde senin gibi o süreçleri yaşayan ,kiminizin denemeleri fazla olduğundan tecrübeliler.onların fikirleri bizlere yardimci oluyor . Zaten senin çok şükür ki 4 yumurtan oluşmuş. Inan doktorda yumuşlarini toplamadan kalitesini bilemez. Embriyolaglarin işi bu. Sen yumurta toplayana kadar yani cuma gününe kadar çok iyi beslen ki kaliteli olsunlar. Et balık meyva ,avakoda ,kabak cekirdegi ,dut , birde arı polenli Bala dövülmüş çörek otu ilave evet birde tarçın. Ben bu şekilde yaparak kaliteli yumurta elde ettim.tabiki kesinlikle ve kesinlikle sigaradan uzak durun. Gerçekten dumanı bile size zarar veriyor. Benim söyleyeceklerim bu kadar tatlım. Inşallah kaliteli yumuşlarin olur .4 due dollenir. Başarılı gecer. Bu arada diğer arkadaşlarında tecrubelerini oku.geçmişte var.nasıl beslenmeleri hakkında bilgiler var. Hadi bakalım hayırlısı olsun. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsun.RABBİM hepimizi buradaki herkesin ellerini kucaklarini bebeklerle doldursun. AMİN

Canim birsey soracağım. Senin ufaklik Kacinci gün embriyosu.
Ayy hadi ins canim:) kan sonuclarinda ins guzel olur:)
Çok sevindim hadi hayırlısı kanda da görmek dileğiyle
kızlar teşekkür ederim insallah kandada çıkar aminn Allah ım :) benim 3.gün embriyosu iki tane testte erken gebelik testi kan verdim ama sonuç 15,30 daaaa cok heyecanlıyımmm :)

Eklentiler

• test.jpg
    test.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 59
Amin canim ins.ben daha transferimin 3. Gunu bugun ins bizde goruruz o cift cizgileri:)ins kan sonucunda guzel cikar:)
En zor süreçmiş beklemek bende işe başlıcam bi yapayım dedim iş arkadaşlarımda dört gözle haber bekliyo Rabbim inşallah nasip etmiş olsun Allahım inşallah :) sende herkeste pozitifleri görcek inşallah bu topik herkese uğurlu geldi :*

En zor süreçmiş beklemek bende işe başlıcam bi yapayım dedim iş arkadaşlarımda dört gözle haber bekliyo Rabbim inşallah nasip etmiş olsun Allahım inşallah :) sende herkeste pozitifleri görcek inşallah bu topik herkese uğurlu geldi :*
Ins canim ya.peki kacinci gun bugun senin? Bide kacinci gun transferiydi 3. Mu 5. Gun muydu

Ins canim ya.peki kacinci gun bugun senin? Bide kacinci gun transferiydi 3. Mu 5. Gun muydu
Bugün 10.günüm 3.gün transferiydi benim 2 embriyo, her iki yumurtalığımdada çikolata kistlerim vardı büyük..bide bişe sorcam benim son adet tarihim yok nasıl olcak gebelik takvimim beni menapoza sokmuştu dr um çünkü

Bugün 10.günüm 3.gün transferiydi benim 2 embriyo, her iki yumurtalığımdada çikolata kistlerim vardı büyük..bide bişe sorcam benim son adet tarihim yok nasıl olcak gebelik takvimim beni menapoza sokmuştu dr um çünkü
Ayy canim umut oldun bana:) benimde 3. Gun embriyosu benimde cift transfer edildi. Canim son adet konusunda cok bir bilgim yok belki ayni olayi yasayan arkadaslar varsa yardimci olabilir

X