*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Benim transfer 9 ocak test tarihi 22 ocak.Ama nedense benim doktorum baya bi geç yazmış test tarihini.Benimde 5.gün embriyosu
Benim iki embriyo belki önce onu anlamak istemiştir cnm senin embriyo kaç transfer edildi

Kızlar durumlar nasıl neler hissediyosunuz
Ben belirti arama olayından uzak tutuyorum kendimi geçen seferden ötürü ama bi batma bişi olsun hemen ona odaklanıyorum
halsizliği yatmaya bağlıyorum ama bi yandan işallah belirtidir diyorum
göğüslerim hassas o da erken regl belirtim uzun zamandır
Öyle bekliyorum valla arada gelip ultrasonla baksalar ya

Günaydın kızlar benim de test tarihim 15 ocak. Bu sabah dayanamayıp idrar testi yaptım. Malesef hicbirsey çıkmadı. Çok umutsuz mutsuzum

Günaydın kızlar benim de test tarihim 15 ocak. Bu sabah dayanamayıp idrar testi yaptım. Malesef hicbirsey çıkmadı. Çok umutsuz mutsuzum
Kan testine kadar makul kalmaya çalış cnm sıkma kendini inşallah orda değerin güzel çıkar teste yansımayan çok kişi oluyo

Ben de belirti namina hic birsey yok. Bazen istemsizce odaklanip kendimi cok sıktığımı farkediyorum ama rahat birakmakta zorlaniyorum :KK43: olmazsa stresten olmaz yani bende. Bilincalti ruyalari goruyorum :KK43: disari da cikamiyorum ki kafami dagitayim. Allah'im hayirlisini versin ins.

Sizlerin kafa dagitmak stres olmamak icin yaptiginiz tavsiye edebileceginiz bir seyler var mi?

Ben de belirti namina hic birsey yok. Bazen istemsizce odaklanip kendimi cok sıktığımı farkediyorum ama rahat birakmakta zorlaniyorum :KK43: olmazsa stresten olmaz yani bende. Bilincalti ruyalari goruyorum :KK43: disari da cikamiyorum ki kafami dagitayim. Allah'im hayirlisini versin ins.

Sizlerin kafa dagitmak stres olmamak icin yaptiginiz tavsiye edebileceginiz bir seyler var mi?
Rahatlamaya çalış nasıl rahatlanır bilmiyorum ama dışarı çık bi kitaba başla dua saatleri oluştur dua et hayırlısı de.

Gerçekten idrar da negatif olup kanda pozitif çıkan var mı. Benim bugün 9.günüm 3.gün embriyosu. Kan verdim sonuç öğlen çıkacak hayırlısı inşallah Rabbim gönlüme göre verir cumanin hürmetine.mucizem olsun benim olsun.

Gerçekten idrar da negatif olup kanda pozitif çıkan var mı. Benim bugün 9.günüm 3.gün embriyosu. Kan verdim sonuç öğlen çıkacak hayırlısı inşallah Rabbim gönlüme göre verir cumanin hürmetine.mucizem olsun benim olsun.
Forumlarda okumuştum ama geçen sefer silik de olsa çıkmamıştı benim testte kanda da hiç yükselmemiş ..
Evde test yapıp tekrar tekrar kendimi üzmicem bu sefer o yüzden en azından bi kere sonuç beklerim diyorum bi kere üzülürüm

Hadi hayırlısı cuma günü hürmetine Rabbim nasip etsin inş

Benimde negatif idrar testi canım şuan seni öyle ıyi anlıyorum ki silikte olsa umutla bekledimki ben 6.gun yapmaya başladım testi ama yok işte

Hayırlısı ya nasip .forumda okumuştum .amh 018 olanları gördüm. Üstelik 4,5 yumurtası oldu. 2 embriyo transfer yapılmıştı. Nasıl oluyor bu şekilde. Benim 038 1 yumurtam oluyor . Nasıl beslenip bu kadar cogalttilar yumurtalarını bilen var mi

Hayırlısı ya nasip .forumda okumuştum .amh 018 olanları gördüm. Üstelik 4,5 yumurtası oldu. 2 embriyo transfer yapılmıştı. Nasıl oluyor bu şekilde. Benim 038 1 yumurtam oluyor . Nasıl beslenip bu kadar cogalttilar yumurtalarını bilen var mi
benim amh 0,11 canım. yani ne işe yaradı Allahın hikmeti mi duaların gücü mü bilmiyorum ama yaptıklarımı yazmaya çalışayım. ben 3 ay öncesinden ersağ diye bir markanın hayıt otu ve demirdikeni çakşır otu l arginin olan bir karışık kapsulu kullandım. yani iki ayrı kapsul. sonrasında çikolatayı hayatımdan çıkardım paketli gıdaları azalttım. şekeri azalttım. doktorum tedaviden 3 ay önce teatrio kapsul vermişti onu kullandım. tedaviye başladığım ayda bal polen arı sütü kullandım. bal tarçın ve çörek otunu karıştırıp yedim günde 3 tane incir 1 tane hurma yedim. ilk defa bu tedavimde 9 yumurta toplandı. yaşım 29. şuan ikiz kese gördük inşallah kalp atışlarını duymayı bekliyorum.

Yaa inşallah kanda hamile haberini alirizda hiçbirşeye gerek kalmaz Allahım nolur cukura arkadaşımızın sonucu pozitof çıksın nolur yarabbim

X