*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Hic bilmiyorum ki daha o evreleri Allah gebelik belirtilerini yasadigimiz gunleri saglikli bebisleri kucagimiza alip kokladigimiz zamanlari tez vakitte gostersin insaAllah cumlemizee
Amin canım.Kayıp yasamak o süreci atlatmak çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın

pastelmom pastelmom canim sende durumlar nasıl.Nasıl gidiyo süreç ağrı sızı herhangi bi farklılık var mı
Canim transfer daha dun oldu ya belirti aramamaya calisiyorum.. Kasıkta hafif agrim var ama olmasi hosuma gidiyor orada bebislerim tutunmaya calisiyor gibi hissediyorum :dua: Yoksa cok erken belirti aramaya normalde cok didiklerim ama 6.gunu beklicem belirti için belki rabbim daha erken hissettirir bi isaret verir :dua::dua:

Canim transfer daha dun oldu ya belirti aramamaya calisiyorum.. Kasıkta hafif agrim var ama olmasi hosuma gidiyor orada bebislerim tutunmaya calisiyor gibi hissediyorum :dua: Yoksa cok erken belirti aramaya normalde cok didiklerim ama 6.gunu beklicem belirti için belki rabbim daha erken hissettirir bi isaret verir :dua::dua:
Amin canım.Hepimiz hamiş kalalım bu sene çocugu olmayan kadın kalmasın insallah :anneadayı: :KK36:

Hic stres olma bak gercekten 5 dk lik olay zaten doktor gosteriyor sana bebisi koydugu yeri cok heyecanli ve mutluluk vericii
Gercekten guzel bisey olmali hic onu dusunmemistim canim:) bana biraz cesaret verdin ya:) bakalim yarin aricaz dediler ama yarin pazar yinede ararlar ins. Cok tsk ederim canim ya destegin ve verdigin cevaplar icin

Gercekten guzel bisey olmali hic onu dusunmemistim canim:) bana biraz cesaret verdin ya:) bakalim yarin aricaz dediler ama yarin pazar yinede ararlar ins. Cok tsk ederim canim ya destegin ve verdigin cevaplar icin
Ne dmeek canim hepimiz aynı yollardan geciyoruz sonucta :) Ben ilk basladigim gunden beri pozitif olmaya calisiyorum korkularim yok mu tabiki var ama olumluya odaklaniyorum ve inaniyorum yavrus benimle :emir_bebek::anneadayı:

Canım salı olursa artık beraber geri sayım yaparız :halay:Kaç yumurtan varmış söylediler mi
Evet canim ya en son kontrolumde 12 tane gormustu doktorum ama 6 tane toplanmis.aynen sali olursa birlikte sayariz gunleri. Belki persembede olabilir benim 5. Gune bekletirlerse haber vericekler bakalim.

Evet canim ya en son kontrolumde 12 tane gormustu doktorum ama 6 tane toplanmis.aynen sali olursa birlikte sayariz gunleri. Belki persembede olabilir benim 5. Gune bekletirlerse haber vericekler bakalim.
Benim şükür 5.güne beklettiler.Kaliteye göre karar veriliyo sanırım.6 tane toplanmasinın nedeni demek ki diyerleri yeteri kadar büyüyemedi.Benim de 7 tane toplandı 6 sı dollendi şükür.Seninde en kotü insallah 5 tanesi dollenir belkide hepsi dollenir.Kaliteli olsunda sayı çok onemli deil canim

Benim şükür 5.güne beklettiler.Kaliteye göre karar veriliyo sanırım.6 tane toplanmasinın nedeni demek ki diyerleri yeteri kadar büyüyemedi.Benim de 7 tane toplandı 6 sı dollendi şükür.Seninde en kotü insallah 5 tanesi dollenir belkide hepsi dollenir.Kaliteli olsunda sayı çok onemli deil canim [/QUOTEins kaliteli olurlar ya bakalim dua edin banada:) heyecanliyim. Ins. Hakkimizda hayirlisi olur pozitifleri goruruz inssss:anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Insallah iyi düşünwlim iyi olur canım.Rabbim en kaliteli embriyoları nasip etsin.Sonra o embriyolar bize sagliklı hayırlı evlatlar olarak dönsün.Aminnn :dua: :KK200:

Slm ne zamandan beridir takip ediyorum sizi ama üye degildim bugün oldum tüm pozitifleri teprik ediyorum Allah kucağınıza almayı da nasip etsin insallah bende 11 aralıkta transfer oldum 11.gunde değerim 513 şuan 5+5 haftalıkim 5+1 kesem 8mm sizlerin kaçtı acaba biraz küçük dedi doktorum korktum
Doktorum kesemi ölçmedi kese şekli güzel iki kese de birbiriyle uyumlu dedi o kadar 10 gün sonra kalp atışına gideceğim. Seninde hayırlı olsun sağlıkla büyüsün

X