*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar estrofem'ı kullanmaya devam ediyorsunuz dimi gebeliği öğrendikten sonra yani?

Aynen canim bendede bi sorun gorunmuyor ama bilemedim iste.peki hepsi dollenmismiydi senin nasildi kusura bakama takip ediyrm ama unuttuyrm tekrar soruyrm
5 tane yumurtanin hepsi olgundu canim 3 u dollendi 3.gun embriyosu transferim oldu hatta dondurduk kalani :-)o yuzden hic sıkma canını

5 tane yumurtanin hepsi olgundu canim 3 u dollendi 3.gun embriyosu transferim oldu hatta dondurduk kalani :-)o yuzden hic sıkma canını
Canim senin bu pozitifligine hayranım.Yalniz bugün bizim topiğe pozitif mesajlarını yazmadın..

transferde anesteziye gerek yok canim cok kisa suruyor ve cook basit hic acimiyor ve bana kalirsa coook heyecanlii
Ya canim benim spekulum korkum var. Sirf onun icin anestesi istiyordum.bugun hemsirede dedi hic gerek yok bosuna anestezi almayin diye kararsiz kaldim acikcasi ide stres cok yapiyrm ondan yani

Ya canim benim spekulum korkum var. Sirf onun icin anestesi istiyordum.bugun hemsirede dedi hic gerek yok bosuna anestezi almayin diye kararsiz kaldim acikcasi ide stres cok yapiyrm ondan yani
Canim korkucak bişey yok.Acı falan olucak bi durum yok ki.Aşılama falan olduysan aynen ondaki mantık gibi.Transfer ne zaman senin

Hic stres olma bak gercekten 5 dk lik olay zaten doktor gosteriyor sana bebisi koydugu yeri cok heyecanli ve mutluluk vericii

Bugün de topicte aktiftim canim askolsun :oops:Ama papatya arkadasa üzüldüm biraz açıkçası ..
Aynen canım bende.Içim cız etti resmen.Bende onun yaşında o şekilde bebegimi kaybetmiştim.Kusmuyorum falan dediginde şüphelenmiştim.Bende ki hamilelikte o sekildeydi mide bulantısı vardı ama kusma yoktu.Bi bakıma kusma bebegin saglıklı olduğuna işaret

Aynen canım bende.Içim cız etti resmen.Bende onun yaşında o şekilde bebegimi kaybetmiştim.Kusmuyorum falan dediginde şüphelenmiştim.Bende ki hamilelikte o sekildeydi mide bulantısı vardı ama kusma yoktu.Bi bakıma kusma bebegin saglıklı olduğuna işaret
Hic bilmiyorum ki daha o evreleri Allah gebelik belirtilerini yasadigimiz gunleri saglikli bebisleri kucagimiza alip kokladigimiz zamanlari tez vakitte gostersin insaAllah cumlemizee

pastelmom pastelmom canim sende durumlar nasıl.Nasıl gidiyo süreç ağrı sızı herhangi bi farklılık var mı

X