*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

hayir olsun insallah csnim neden tartıştı n

Biraz uslubu bozuk konustu, uyardim daha da asabilesti. Doktorum odaya girince sut dokmus kediye dondu. Ama ben de moral falan birakmadi. Hastane ozur diledi vs. boyle bir imtihan yasadim. Tek olumsuzluk diye bunu hatirlarim insallah.

Bugun itibariyle 14 gebemiz var :anneadayı: Rabbim sayılarımızı arttırsın bizlere de sağlıkla devam etmeyi nasip etsin

Amiiin insallah :)

Ben de heyecanla pazartesiyi bekliyorum embroyolarin durumu hakkinda bilgi almak icin. Benim burdan anladigim kadariyla 3. Veya 4. Gun farketmiyor sanirim, tamamen nasip.

Bir de hanimlar yumurta toplamadan sonra hap igne vs neler kullanmistiniz. 9 tane hap, 1 igne 1 de jel kullaniyorum

Biraz uslubu bozuk konustu, uyardim daha da asabilesti. Doktorum odaya girince sut dokmus kediye dondu. Ama ben de moral falan birakmadi. Hastane ozur diledi vs. boyle bir imtihan yasadim. Tek olumsuzluk diye bunu hatirlarim insallah.

Ben de heyecanla pazartesiyi bekliyorum embroyolarin durumu hakkinda bilgi almak icin. Benim burdan anladigim kadariyla 3. Veya 4. Gun farketmiyor sanirim, tamamen nasip.

Bir de hanimlar yumurta toplamadan sonra hap igne vs neler kullanmistiniz. 9 tane hap, 1 igne 1 de jel kullaniyorum
Ben progestron iğne progesteron jel climara fort band göbekten kan sulandırıcı hibor 3500 iğne. Verdi doktorum. Pozitif sonucu alınca bel bandını kesti. Bugun keseleri görünce de progesteron iğneyi kesti kan sulandırıcı iğne ve jele devam

ben sadece crinone jel folic asit ve coraspin

Kizlar yarin kan vericem tekrardan bi gun once transferimin 8.gunu 119.35 cikmisti yarin 11. gunu kan cikmasi gerekiyor tahminen ?

Slm ne zamandan beridir takip ediyorum sizi ama üye degildim bugün oldum tüm pozitifleri teprik ediyorum Allah kucağınıza almayı da nasip etsin insallah bende 11 aralıkta transfer oldum 11.gunde değerim 513 şuan 5+5 haftalıkim 5+1 kesem 8mm sizlerin kaçtı acaba biraz küçük dedi doktorum korktum

X