2017 Şubat Anneleri

O tekmeler icin gun sayiyorumBenim doktorum hastaneden ayrı özel muayenesine gidiyorum bakalım inşallah doğum için bide hastane seçimi olacak biranonce o konulara gelsek ya..son adet tarihine göre 4 gün önde gidiyordu en son inşallah ben de öğrenirim

Benim canımı sıkanlar vardı 1078 sayfada yazdım canım ona istinaden arkadaşlar yazdı sağolsunlar
Tatlım şuan canını kimsenin skmasina izin verme benim yasadigimi belki biliyosun belki bilmiyosun kanama alanım olduğu halde aile içi bi tartışma yasamistim geçen hafta ve o gece kanamam ve sancin oldu Dr a gittim sen kendine naptin rahmin hala kasiliyo şuan dedi ve salı günü kontrolde kanama alanım geçmiş olduğu halde progestan a devam dedi sırf o kasılma yüzünden onların yüzünden 16. Haftaya kadar ilaca devam etmek zorunda kalıyorum şuan o yüzden kimseyi takma sadece bebeğini dusun çünkü kimse yanında olmuyo sonrasında

benım adete göre 3 gun gerıdeydı inşlh gıttıgımde kapanmıştır o fark

Aaaaaminnnn insaAllah kuzum benim insaAllah sabredelim az kaldi :)

Pinkim hoşgeldin seni gördüğüme çok sevindim.
Amiin canım hepimizinkine sağlık sıhhat versinde işte densiz olunca etraf maalesef sevincini yaşamana izin bile vermiyorlar.
Eşim onlara bakıp saçma hareketler
Yapmasa bu kadar önemsemeyeceğimde oda daha bi değişti sanki
Ne diyim ben kızımda olsa oğlımda olsa severim evlat sonuçta

Sen neden 2 dr a muayene oluyosun canim bende böyle bisey yapmayi düsünyorumda :)
Güvenemediğin için mi? Bence bir sorun yoksa tek doktor yeterli kafa karıştırmaya gerek yok sonuçta etkilenen sen olacaksın. Hamilelik doğal bir süreç herşey yolundaysa aklını bulandırma derim.

kız doktorun 3-4 tane içebilirsin mi dedi cidden?
bak bende cips yiyorum diye benimki en son surat asmıştı gidip kafasına kakıcam
gerçi yemiyorum 2 gündür benimde sigaram o
Ewet aynen öyle dedi we bunu diyen tek dr değil başkalarından da duydum. Bende abur cubur hastasıydım özellikle cips en büyük keyfimdi ama şimdi yemiyorum sonuçta witamine ihtiyacı war bebeğin cips de de hiç bi witamin yok neyle beslensin çocuk o da bi bağımlılık herkesin ayrı bağımlılıkları hassas olduğu dayanamadığı şeyler war o yüzden kimseye sert söylememek lazım bunları dimi cnm şurda birbirimizden fikir alışwerişi için burdayız kimseyi kırmaya gerek yok. Tabiki herkes kendi düşüncesini fikrini söylemek için burda tabiki söylicez bütün düşüncelerimizi ama kelimelerimizi seçerek sert telafuzlar kullanmayarak çünkü hepimizin hormonlar belli tawan yapmış yanlış anlayabiliyoruz

ayy Allahım gözlerim doluyor böyle hıçkırıklar hareketler filan

çin bana kız demişti rusta erkek ehihih zaten %50 ihtimal
yüzük nasıl kıpırdamadı? zincirle mi baktın?
bu arada daire çizerse erkek diyende var kız diyende o da olmadı.. az önce çamaşır suyu testide yaptım renkte tutmadı iyisi mi ben uğraşmayayım daha fazla ayın 13ünü iple çekiyorum

Hahahahahahah yaptin mi giii ne cikti ahahaha ay yarebbimm ne hallere dustuk sen aklimiza mukayyet ol Allahim jeciler kacmak uzere

Çok Geçmiş olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin.kendim sıkıntılı bir dönemden geçtiğim için inan burada yazılanları bile okuyamıyorum.
Aynen dediğin gibi benimde kasıklarıma sıkıntıdan sancılar girdi değmez
Biliyorum. Kız benim kızım ben bakacağım biliyorum gereksiz yere canımı sıktığımı ama hamileyken insan biraz daha sinirleniyor olup bitene maalesef.
Ah şu cahiller uzak olsalar keşke hep bizden

Hahah ne çok şey warmış hiç haberimiz yok gerçi önceden usg mi warmış ben inanıyorum böyle şeylere nninelerimiz zamanında böyle öğreniyodu demekki cinsiyetleri bu arada iyiki doğdun cnm mübarek cuma gününde rabbim bi dahaki doğum gününde inş bebeğinle kutlamayı basip eder sağlıklı sıhhatli

Güvenemediğin için mi? Bence bir sorun yoksa tek doktor yeterli kafa karıştırmaya gerek yok sonuçta etkilenen sen olacaksın. Hamilelik doğal bir süreç herşey yolundaysa aklını bulandırma derim.
Kafa karişıkligim var dr umla alakali ne

zaman gitsem kadin sezeryamda hep

sezeryan dan geliyo bende kan sulandiricida kullanyorum ve kesinlikle

normal dogum istiyorum onceden kadin dogumda calisiyodum bi dr um vardi o

normal dogum yapabilirsin diyo cok tecrubeli bi dr du canm o nedenle kafa karisikligi yasiyorm iki gundur kafaya

taktim valla iyi guzel ilgili bi dr simdi gittigim ama bi türlu tam güven

sagliyamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…