2017 Şubat Anneleri

Öyle gerçekten. Eşim düzgün davransın ben kaynanamı zaten umursamam.Ben söyledim az evel ultrasondan onun hareket ettiğini görünce eve gelip saatlerce ağladım:) evlat evlattır konuşanlarda fesat
Hayır yani kiz evladi küçümseyemde bi hanim erkek degil yani.:)takma sen olunca sevmek icin kapini tırmalarlar gör bako zaman sokarsin lafıni kv ye

Nasıl olayım deranım bende dert bitmez 3 gündür kahverengi akıntım var. Daha 3 gün önce doktordaydım birşey yoktu. Pazartesi yine gidicem. Yatıyorum şimdilik. Senin nasıl gidiyor? Bir sorun yoktur umarım.
Yaa geçmiş olsun canım,Kanamanın rengi kırmızı olmadıkça sorun yok diyor doktorlar diye biliyorum inşallahta öyledir. Uzan canım bol bol dinlen ama doktora görün mutlaka. Kucaklarımıza alacağimiz günlerde gelecek inşallah.
Bende ne olsun bu Saçma konuşmalar dışında bildiğin hamilelik semptomları ayni sana söylediğim gibi,halsizlikte var uzanıyorum sürekli:)

Hayır yani kiz evladi küçümseyemde bi hanim erkek degil yani.:)takma sen olunca sevmek icin kapini tırmalarlar gör bako zaman sokarsin lafıni kv ye
Kendisini sevmeyen bir kadın demekki:)
Kapımımı tırmalar bu söZe güldüm çok yaşa emi:) vala ben bugünleri unutmam saçmaladiği yetmiyor,3 aydır evimde yemek yapamıyorum bir tas çorba getirmedi. Doğumdan sonrada ayda
Yilda bir gideceğim

ne kadar uzadı bu sigara konusu.İçmeyenleri bırakanları tebrik ediyorum ama lütfen sizde içenlere karışmayın. kimseyi tenkit etmek kimseye düşmez ayrıca kınamak.merak etmeyin kimse kimsenin çocuğunu kendisinden daha çok düşünemez ayrıca herkesin yediği içtiği çokmu sağlıklı ben demiyorumki sakın bırakmayın için bırakabilene ne mutlu ama içenide kınamak kimsenin haddi diil

biraz da şans biliyor musun. 9 ay devam edip sıra doğuma gelince hastaneden ayrılan doktor var.

Hahahah kizdir o sarardiysa hahaha acayip komik ya kiz ne hallere dustuk kuzum ya bi ogrensekde hayirlisiyla cinsiyetleri rahatlasak demi ama ya
sorma yok mu başka önerisi olan merak başa bela ne yaparsın püf daha çok var öğrenmeye rüyalarımda bi erkek bi kız görüyorum nevrim döndü resmen

Ay inşallah aminn...
Sağlık olsun deranım gerisini boşver. Halsizlik çok normal.
Zaten kırmızı olmamasina şükrediyorum. Belki de kistle alakalı bilmiyorum. Yoruldum deranım gebeliğimi öğrendiğimden beridir bir sorun yumağı içindeyim. Allah hayırlara çıkarsın ne diyim. Şu lekenmeleri atlatabilirsem inşallah çok rahatlayacağım.

Ahahahahaha sende mi kiz cok komik degel mi ya dene de bak bakim ne cikcak abanda soyle idrar aciks sariysa erkek koyuysa kiz mis onada bakarsin
açık sarıydı erkek diyosun rus takvimi de erkek dedi yüzük daire çizdi ama siz o konuda mutabık olamadınız şimdi kız mı erkek mi

Calisan arkadaslara bir sorum olcak. Gun boyu oturunca karninizda ve kasıklarinizda rahatsizlik hissediyormusunuz. Yoksa bende aksi bir durummu var ya. birde bugun ikili tesyin sonucunu ogrenmek icin doktoru aradim. Sekreter cikmisti telefona Hcg sini sordum soylemedi. Birde soruyor uzerine ne yapacaksiniz ki hcg yi diyor. Sinir oldum. Sonucu alinca bakarsiniz diyor. Uyuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…