2017 Şubat Anneleri

Teşekkür ederm kizlar ayy inşallah seneye de kucağımızda olcaklar.. Allah'ım o günleri gormeyi nasip et bu mübarek cuma günün hayrı ve bereketi ile hepimize İnşallah aminnn..
Yeni yaşın sana bebeginle sağlıklı mutlu huzurlu bereketli güzel günler getirsin inş seneye de bebisin kucağında kutlamayı nasip etsin

biraz bol su iç gidrkrn bi çikolata falan ye girmeden kıpır kıpır ozaman görünür:)
ya burun kemiği ve ense kalınlığını ölçecekmiş doktorum şimdi böyle çok kıpırdarsa sorun olmasın?

ayrıca duymuştum bu çikolata olayını çok komik ya Allahım yarabbim oncacık şey nasıl kıpır kıpır olabilir aklım almıyor en son 8.haftadaydık gördüğümüzde belli ki bu görüş bizi çok şaşırtacak birde içerde uyuyorsa eğer doktor göbeğe hafifçe şaplak atıyormuş uyansın diye çıldıracim uyuyormuş birde

Iyiymiş o zaman benim bebisede dr bakti burun kemigi filan oluşmus dedi ama yinede yaptirdi testi canm neyse artik hayirlisi olsun insallh bebisler icin saglikla buyutelim:)
İnş cnm sağlıklı olsunlar da inş senin sonuçların da tertemiz çıkar

Ben o ilacı ezerek içiyordum çok büyük gerçekten

Sorun olmaz canım Dr o an durduruyo ekranı zaten

Kızlar şu anda hangi ilaç ve vitaminleri kullanyosunuz omega 3 için dr son 3 ay dedi bana ama balik yemiyorum alsammi acaba

Hahahahahah al bendende o kadar kiz valla bi tekmeledikleri zamana ulassak yaa elimde olsa bende gidip durucam bizim ozel hastabe bana cok yakin vallahi surekli gidesim gelordi 10 gun ucretsiz kontrol oluyon ya hani heh iste o 10 gunde heo gidesim gelirdi sabredelim benimde cuma kontrole gidicem ozele bakalim cinsiyet icin ne der 12+4 gunluk olaca icin kesin tahmin yurutur diye dusunuyom ❤❤❤❤

Kizlar alyansla cinsiyet tahminleri konuşulmuş benim ilk gebelik grubumda camasr suyu ile test konusmuslardi az bi camasr suyuna birkac damla idrar damlatiolarms rengi kahverengiye dogru donerse erkek rengi acilirsa kiz olurmus diye hic yapmadm ne kdr dogru bilmiorum..

bana eğlence çıktı yine koşarak uyguluyorum derhal

Deranım neler yaşamışsın öyle Hiç takma kafana kuzum. O kadar memnuniyetsiz ve ilgisizse doğurunca götürmezsin sen de. Allah bebişine sağlık versin gerisinin zerre önemi yok. Sen şimdi kendini ve bebişini düşün.

Ahaaaa bi yasima daha girdim lavabo acicisini duydum ama bunu ilk defa duydum abbbooooo daha neler var kim bilor hahaha

ahahahahah evet çok kımıldarsa zor ölçer ama onlar alışkındır. erkek bebekse hemen görünüyor zaten. uyumayı bırak bi kere benim sıpam hıçkırıyordu :))) zıplaya zıplaya.. Daha büyüdüğünde artık sonlara doğru doktor görüntü almak için ultrasonu ittirdiğinde o da içerden ittiriyordu

bu arada çin erkek dedi rus kız dedi yüzüğü yaptım hareket etmedi???? noluyo içerde yeaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…