2017 Şubat Anneleri

Allah gönlümüze göre versin inşallah :)
aynen kız erkek farketmez hayırla sağlıkla doğsunlar

Sen ağır geçiriyorsun gececek insallah az kaldi bulantilarin gecmesine..benim geçen hafta bulantilar oldu sonra geçti..benim ayin 12 randevum belki belli olur cinsiyeti ya merak ediyorum..doktorumun muayenesi de yakın arada aklıma geliyor gidiyim bi kahve bahanesiyle baksa diye ayyy karnimda hissedene kadar sıyırmazsam iyi valla

Sigaranın illaki zararı vardır. Fakat ablam yurtdişinda yaşıyor ordan biliyorum eğer bırakamıyorsanız 3 tane içmeye izin veriyor doktorlar Avrupada.
Ewet benim dr um da wücut günde 3 4 taneyi tolere edebiliyor bebeğe geçmiyor ama fazlasından bebek etkilenir abartma sakın dedi. Ha tabiki bu bir bahane değil hepimiz bırakma çabasındayız zaten elimizden geldiği kadar içmemeye çalışıyoruz burda herkes bebeklerini düşünüyo kimse birbirini yargılamasın

Çok geçmiş olsun Rabbim hamileleri
darda bırakmaz derler kendi kendine düşer inşallah

Bende salı gitmistim canım çok şükür kanama alanım geçmiş yavaş yavaş normal hayata donebilirsin dedi ama progestan a 16. Haftaya kadar devam maalesef iki test yaptık sonuç bugün çıkmış baktım netten aradım hocayı 6 dan sonra aricam ben seni dedi inş iyi cikar o da bakalım çok geçmiş olsun sana da Rabbim sifani versin inş

bende de aynı çekince var 2. bir doktor iyi mi gelir kötü mü bilemiyorum düşüneceğim kara kara :)

Herkesin iradesi aynı değil. Kimse
Birbirini yargılayamaz,bende kullanıyordum şimdi kullanmıyorum
Mümkün olduğunca minimuma indirmek yapılabilinirse hiç içmemek en iyisi

Amiin inşallah güzel çıkar.

Canım kim söylüyo bunları bilmiyorum daha önceki yazılarını okuyamadım ama sen o söyleyenlere de ki kız olması bende bi eksiklik yapmaz çünkü cinsiyeti erkek belirler erkekten gelen genlerle bebek cinsiyeti oluşur sen bunu söyle we kulaklarını tıka direk hiç bişeyi kafana takma kız ewlat hayırlı ewlattır kız olan ewe bereket yağar derler hee erkek ewlat kesinlikle hayırsız demiyorum bütün ewlatların ayrı bi yeri wardır boşwer hiç duyma sen böyle şeyleri

kız doktorun 3-4 tane içebilirsin mi dedi cidden?
bak bende cips yiyorum diye benimki en son surat asmıştı gidip kafasına kakıcam
gerçi yemiyorum 2 gündür benimde sigaram o

Teşekkür ederm kizlar ayy inşallah seneye de kucağımızda olcaklar.. Allah'ım o günleri gormeyi nasip et bu mübarek cuma günün hayrı ve bereketi ile hepimize İnşallah aminnn..

Bunlari diyenlerde kadınlar maalesef.
Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli salih
Evlatlar nasip etsin.
Bu zamanda gerçekten kızı erkeği mesele
Eden cahilleri gördükçede başka bir dünyada yaşasaydım keşke diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…