2017 Şubat Anneleri

ayy Allahım gözlerim doluyor böyle hıçkırıklar hareketler filan :KK37:

çin bana kız demişti rusta erkek ehihih :KK70: zaten %50 ihtimal
yüzük nasıl kıpırdamadı? zincirle mi baktın?
bu arada daire çizerse erkek diyende var kız diyende o da olmadı.. az önce çamaşır suyu testide yaptım renkte tutmadı iyisi mi ben uğraşmayayım daha fazla ayın 13ünü iple çekiyorum :rolleyes:
:KK48: daha fazla bişi yapma tepkimeden evde patlama olcak :))) hadi bakalım ikimizinki tam tersi çıkmış..
Ya hasır gibi ipler varya onla yaptım ama :KK43: anlamadım yüzük kımıldamadı :63: bence benle dalga geçiyo:) benim daha 10 gün var randevuya. kız çok istiyorum yaaaaa:KK17:

Pinkim hoşgeldin seni gördüğüme çok sevindim.
Amiin canım hepimizinkine sağlık sıhhat versinde işte densiz olunca etraf maalesef sevincini yaşamana izin bile vermiyorlar.
Eşim onlara bakıp saçma hareketler
Yapmasa bu kadar önemsemeyeceğimde oda daha bi değişti sanki
Ne diyim ben kızımda olsa oğlımda olsa severim evlat sonuçta

Hayır kv de kız olarak gelmiş dünyaya. Gelmeseymiş o zaman:KK70: Saçma sapan işler, bize de burada saçmalattırıyorlar kuzum ya:KK70:
Kız olsun erkek olsun. Önemli olan sağlıklı ve hayırlı evlat olması.

Bu arada kızın hayırlı uğurlu olsun, Rabbim sağlıkla, mutlulukla kucağına almayı nasib etsin inşallah:KK200:

Ewet aynen öyle dedi we bunu diyen tek dr değil başkalarından da duydum. Bende abur cubur hastasıydım özellikle cips en büyük keyfimdi ama şimdi yemiyorum sonuçta witamine ihtiyacı war bebeğin cips de de hiç bi witamin yok neyle beslensin çocuk o da bi bağımlılık herkesin ayrı bağımlılıkları hassas olduğu dayanamadığı şeyler war o yüzden kimseye sert söylememek lazım bunları dimi cnm şurda birbirimizden fikir alışwerişi için burdayız kimseyi kırmaya gerek yok. Tabiki herkes kendi düşüncesini fikrini söylemek için burda tabiki söylicez bütün düşüncelerimizi ama kelimelerimizi seçerek sert telafuzlar kullanmayarak çünkü hepimizin hormonlar belli tawan yapmış yanlış anlayabiliyoruz :rapci:
ama siz böyle sert konuştuğumu söyleyince ben geriliyorum ki sertçe hiç kimseyi alıntılayıp parmağımı sallayarak konuşmadım daha önce bi başkasına açıklamıştım birde sana söyleyim son olsun bilmem kaç sayfa önce birisi sert bir dille diyemeyeceğim şekilde fikrini beyan etmiş sonra içenler üstüne çullanmış kızın bende kızı alıntıladım hak verdiğimi söyledim hepsi bu sonra alınganlık yapan bi arkadaş oldu. neyse canım çocuk sizin beden sizin beni hiç mi hiç bağlamaz.

:KK48: daha fazla bişi yapma tepkimeden evde patlama olcak :))) hadi bakalım ikimizinki tam tersi çıkmış..
Ya hasır gibi ipler varya onla yaptım ama :KK43: anlamadım yüzük kımıldamadı :63: bence benle dalga geçiyo:) benim daha 10 gün var randevuya. kız çok istiyorum yaaaaa:KK17:
Sac teliyle yap bi okmadi altin zincirle yap :-)

Çok Geçmiş olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin.kendim sıkıntılı bir dönemden geçtiğim için inan burada yazılanları bile okuyamıyorum.
Aynen dediğin gibi benimde kasıklarıma sıkıntıdan sancılar girdi değmez
Biliyorum. Kız benim kızım ben bakacağım biliyorum gereksiz yere canımı sıktığımı ama hamileyken insan biraz daha sinirleniyor olup bitene maalesef.
Ah şu cahiller uzak olsalar keşke hep bizden
Sağol tatlım yaşayan biri olarak dedim sakin ama sakın canını sıkma sana kız çocuğunu o şekilde söyleyen kişi kayinvaliden sanırım bi bayan olarak bunu nasıl söyleyebiliyor gercekten cahillik ve kız çocuğu dünyaya erkek çocuktan daha bereketli geliyo peygamber efendimiz bile söyler buna benzer hadisleri kız çocuğu değerli olmasaydı cennet anaların ayakları altında denmezdi cahiliyet işte sıkma tatlı canını boşver

Benim Dr canın ne isterse ye iç dedi. Yenilmesini önermediğimiz şeylerinde az yani tadina bakmak şeklinde yiyebilirsin dedi. Hiç bir gıdayı abartmadan.

Hayır kv de kız olarak gelmiş dünyaya. Gelmeseymiş o zaman:KK70: Saçma sapan işler, bize de burada saçmalattırıyorlar kuzum ya:KK70:
Kız olsun erkek olsun. Önemli olan sağlıklı ve hayırlı evlat olması.

Bu arada kızın hayırlı uğurlu olsun, Rabbim sağlıkla, mutlulukla kucağına almayı nasib etsin inşallah:KK200:
Aynen pinkim Kendisi gibi olacak sanıyor demek bütün hemcinslerini:))
Amin Sağol bitanem:KK60: cümlemizinkini bağışlasın.
Sen nasılsın herşey yolundadır umarım

Sağol tatlım yaşayan biri olarak dedim sakin ama sakın canını sıkma sana kız çocuğunu o şekilde söyleyen kişi kayinvaliden sanırım bi bayan olarak bunu nasıl söyleyebiliyor gercekten cahillik ve kız çocuğu dünyaya erkek çocuktan daha bereketli geliyo peygamber efendimiz bile söyler buna benzer hadisleri kız çocuğu değerli olmasaydı cennet anaların ayakları altında denmezdi cahiliyet işte sıkma tatlı canını boşver
Öyle gerçekten. Eşim düzgün davransın ben kaynanamı zaten umursamam.Ben söyledim az evel ultrasondan onun hareket ettiğini görünce eve gelip saatlerce ağladım:) evlat evlattır konuşanlarda fesat

Öyle gerçekten. Eşim düzgün davransın ben kaynanamı zaten umursamam.Ben söyledim az evel ultrasondan onun hareket ettiğini görünce eve gelip saatlerce ağladım:) evlat evlattır konuşanlarda fesat
Tabiki öyle tatlım kız çocuğu ileride anneye babaya bakiyo Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cennet kokulu onlar :KK200:

Aynen pinkim Kendisi gibi olacak sanıyor demek bütün hemcinslerini:))
Amin Sağol bitanem:KK60: cümlemizinkini bağışlasın.
Sen nasılsın herşey yolundadır umarım

Nasıl olayım deranım bende dert bitmez:KK12: 3 gündür kahverengi akıntım var. Daha 3 gün önce doktordaydım birşey yoktu. Pazartesi yine gidicem. Yatıyorum şimdilik. Senin nasıl gidiyor? Bir sorun yoktur umarım.

ay inşallah gönlümüze göre versin Rabbim ne diyim :KK68:
benim görüşe 8 gün kaldı bende erkek bebik delisiyim birde kıvırcık-dalgalı saçları olursa yerim heralde hayırlısı olsun inşallah :dua:

X