2017 Şubat Anneleri

öyle saçmalık mı olurmuş allah aşkına.. bu nasıl bi cahillik.. hiç kulak asma canım sen onlara kız çoçuğu candır yaa bak grupta kız çoçuğu isteyen onca anne var.. rabbim sağlık nasip etsin de kız erkek ne önemi var. sen tadını çıkar hamileliğinin rabbim ne güzel nasip etmiş hayırlısıyla da kucağına almayı da nasip etsin..

YA ASLINDA SİGARA SORUSUNU İLK BEN SORMUŞTUM MERAKIMDAN KEŞKE SORMASAYMIŞIM BURDA ARKADAŞ GİBİYİZ BİŞİLER PAYLAŞIYORUZ NE BİLİM YA AMAN GEREK YOK BÖYLE ŞEYLERE

hadi ya sende mi britüs :)

Allah yardımcınız olsun inşllah tüm içenlerin bırakın kurtulun şu illetten tez zamanda teyzem kuzenime hamileyken içmiş sanırım kuzen bronşit hep solunum sorunu çekti prematüre doğdu vs.. zaten biliyorsundur.
bırakırsın inşallah canım benim

Kızlar kusurabakmayın teker teker alıntılayamadım. Kaynanam tarafı çevremde herkes eşimde onlara bakıyor tabiki. Oda erkeğe odaklanmişti doktor kız deyince biraz affalladı,ben sevinmedin dedim ne alakası var sen herşeye alınır oldun dedi.
Bende kız çocuklarını daha bi severim ama zaten sıkıntılı geçiyor hamilelik yinede şükürler olsun. Bide böyle şeyler söylendiğinde üzülüyorum elimde değil rahatlamak için paylaştım sizinle

BENIM İLK OLCAK AMA EŞİM KIZ İSTİO ERKEK İSTİYODU ILK AMA YEĞENİM VR KIZ ONU SEVDIKÇE DAHA COK KIZ ISTEMEYE BASLADI BNMDE ILK
benim eşim oldum olası kız çocuklarına resmen hasta hele kıvırcık saçlı bi bebe gördümü ölür yanıma gelsede iki oynasak diye bende de durum tam tersi erkek çocuğu olsun saçları dalgalı gözleri çipil çipil kaşlı kirpikli eriyorum resmen var bizim sitede bi tane Allahım nasıl kanım kaynıyor bebeye ki normalde çocuk öyle pek sevmem bizde durum böyle hayırlısı olsun tabi cinsiyet mühim değil sağlıklı olsunlar yeter vallahi (bu arada bizimde ilk olacak Allah nasip ederse :)

Ya ağzımı bozucam olmicak.. Kaynananın kendi cinsiyeti neymiş töbe töbeee.. Kız olmasa erkeği kim doğuracak? Ayrıca cinsiyeti de oğulları belirliyo Bi eksiklik varsa oğullarında o zaman. Ay çok sinirlendim kusura bakma.

BENDE SIKINTILI AMA BURDA GUZEL ZAMAN GEÇİYO İŞE GELİR GELMEZ HEMEN BURAYA YAZIYORUM İYİ OLUYO ARKADAŞLARIN RESIMLERINI GÖRÜYORUM MUTLU OLUYORUM BİŞİLER ÖĞRENİYORUZ BİRBİRİMİZDEN TAKMA KIMSEYİİİ SEN BEBEĞİNİ DÜŞÜN KONUŞ ONLA SEVV :)

İstediğini söyleyebilirsin canım hakediyor.Kaynanam hamile kalmamı bile
İçten içe istemiyorduki,bir eksiklik yapıştırmak için. 3 aylık oldum kendi yemeğimi yapamıyorum bir tas çorba yapıp yollamadı,veya kendisi davet etmedi. Biliyorum önemsememem gerekiyor ama hamileliğimde iyice gerginleştim.
Allaha havale olsunlar

Benim ilk bebeğimde dr kız deyince eşim şok geçirmişti ve bir gün boyunca benimle konuşmamıştı, kendisi yüksek makine mühendisi düşünün artık bebeğin cinsiyetini babanın belirlediğini adı gibi biliyor. Bende sürekli bu hareketini başına kaktım tabi. Şimdi kızını yere göğe sığdıramaz varsa yoksa kızı her şeyin en iyisi en kalitelisi olacak , bence zaman tanı biraz evlat sevgisini kucaklarına almadan bilemiyorlar malesef.

Evet öyle gerçekten.
Bebeğimi seviyorum canım onu ultrasonda gördüğümde bile eve
Gelip ağlıyorum sevinçten:)

BENIM KAYNANA DA SIKINTILI VALLA PATPAT HERŞEYİ SÖYLÜYOM SURATINA AMA KÖTÜ DEGİL SADECE PEK DEĞER VERMİYO AMA COK DA KARIŞMAZ ÖYLE

AYNEN ERKEKLERDE O COK VAR DAHA BİLİNCİNDE DEĞİLLER ONLAR

boşver takılma üzme kendini :) oğlan bizim kız bizim de geç.

Arkadaşımda sizin gibi söyledi. Doğduktan sonra çok sevecek değişecek dedi işte biliyorsunuz insan çok alıngan oluyor. Kimse sevinmese bile benim evladım ben seviyorum seveceğim yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…