2017 Şubat Anneleri

KIZLAR SİGARA KULLANAN VRMI YA
Ben kullaniyodum baya iciyodum hamile kaldigimi öğrendiğim anda paket almayı bıraktım eşimden cekiyodum öyle giderken bi iki tane bırakıyordu öyleydi sonra bulantilarla birlikte tiksinme başladı haftalardır icmiyodum eşim içerken bile tiksinmistim ama bulantilar azalmaya başladı bi iki eşimden çekmeye başladım yine ama nerdeyse hamileligimi ogrendigimden beri hiç bi tane bütün sigara icmedim keşke bu kadarını da yapmasam ne güzel sevinmistim tiksindim diye

BBEN DURAMIYORUM YAA Bİ PAKETİ 3 GUN GÖTÜRÜYORUM EN AZINDAN

KIZLAR SİGARA KULLANAN VRMI YA
Bende hamile olduğumu ogrenene kadar günde 1 paket iciyordum 10 yıldır da kullanıyorum.Öğrendiğim an azalttim bir iki hafta günde 1 e dusurdum.3 4 gün önce eşim içerken ben de bi nefes aldım ama ondan da vazgeçtim zor oluyor ama içmemek yada en minimuma indirmek gerekiyor

BBEN DURAMIYORUM YAA Bİ PAKETİ 3 GUN GÖTÜRÜYORUM EN AZINDAN
Ooo sen baya iciyosun hala hiç tiksinmedinmi ben çok şükür yine buna şükür diyorum ve inş böyle devam eder hiç paket almadim daha eşimden cekiyorum bi iki onda bile keyif almiyorum artık inş sana da bi anda bi tiksinti gelir baya iciyosun çünkü

A
AYNEN KATILIYORUM

AYNEN CANIM ÖNCEKINDE TIKSINMİŞTİM İÇEMEDİM BULANTIDAN EŞİMİN KOKUSUNA DA TAHAMMUL EDEMIYODUM
ŞİMDİ BULANTI FALAN DA YOK PASO GİDİYO AMA GUNDE Bİ PAKETTI 3+4 GUNDE ANCA BİTİYO PAKET BENDE DE O KADAR DÜŞTÜ BİDE İLK ZAMANLAR İÇEMEDİM UYUYUODUM SUREKLI EVDE OLSAM YATARIM İÇMEM AMA İŞTE SÜREKLI AKLIMA GELIO ÖZZELIIKLE YEMEK VE KAHVALTIDAN SONRA

Bende bi paket ertesi güne ancak gidiyodu test pozitif gordum bi daha paket almadim diyorum ya eşimden cektigimden de öyle büyük keyif almiyorum bi tane oturup icemiyorum eşim çok icmese belki onu da yapmicam bende dua ediyorum inş çoğaltmam diye

İNŞ KIZLAR BEN KAÇIYORUM SABAH GÖRÜŞMEK ÜZERE GELDİĞİMDE Bİ GÜN DAHA BÜYÜMÜŞ OLACAZ :)

Kızlar Selam
Bu ikili test için kan verirken aç gitmemize gerek varmıydı? benim randevum öğleden sonra

Yine nefes darlığı ve baygınlık hissi yaşıyorum şu an çok kötü.. Ne yapacağını şaşırıyor insan. Şuraya bile zor yazıyorum. Niye böyle oluyo ya. Nefes alacak gücüm yok ölecek gibi hissediyorum öyle içim zayıflıyo bide ne iyi gelir yaa

Canim icin ferah tut insaallah saglikli bir bebek dogurursun. Dahiliyeye yonlendirmeden once dr sana zeka geriligi yapabilir gibi bir sey soyledi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…