2017 Şubat Anneleri

Aynen bende öyle cnm gebelikten önce nerdeyse günde 1 paket bitiyodu öğrendim sonra 1 2 tane falan içtim bu aralar bende çok tiksindim eşim içerken dumanına bile katlanamıyorum bugün hiç içmedim daha cnm da istemiyo çünkü bugün midem çok rahat çok şükür içersem bulanır diye korkuyorum ama bazı anlar da geliyo ki çok cnm istiyo başıma ağrılar giriyo içmediğimde bi de afedersiniz kabız oluyorum çok rahatsız ediyo beni

Canım sıcak ta etkiliyo hava eğer çok sıcak olursa ben çok etkileniyorum evdeyim ama yine de böyle offf diye bi nefes alıp veresim geliyo surekli ve atesleniyorum o da baygınlık hissi veriyo maalesef serin yerde kalmaya bak

Buna şükür o kadar içerken şuan sadece eşimden cekiyorum ve çok keyif almiyorum inş böyle devam ederiz bakalım

Kızlar ya bende çok gaz oluyo boş gaz geğiriyorum sürekli napıcam ben ne iyi gelir buna
Bende akşama doğru berbat oluyorum çok fena oluyo hep aynı saatlerde akşam 8 gibi fln basliyo yaticama yakın midem sisiyo resmen

Buna şükür o kadar içerken şuan sadece eşimden cekiyorum ve çok keyif almiyorum inş böyle devam ederiz bakalım
İnş cnm gönül istiyo ki hiç içmeyelim ama işte ben bulantı yokken tutamıyorum kendimi

EVET CANIM MURAT ERDEM EKİZ BENİMDE DOKTORUM
Hmm biliyorum cnm onu da duydum ama malesef vatan da ben de mega da çalışıyorum o yüzden rakip hastane oluyo biraz ama çok memnunum doktorumdan burda çalışmasam da yine aynı dr a giderdim kayıplarım da oldu benim hep yanımda oldu manewi okarak da çok büyük destekçim benim sadece dr deil gurbette babam gibi oldu benim

KIZLAR SİGARA KULLANAN VRMI YA
Bende kullanıyorum çok istedim bırakmayı çok dua ettim halada ediyorum rabbim içime tiksinti ver diye ama hala devam hiç bir hamileleik belirtim olmadan devam ediyor hamileliğim sadece akıntım ve ara ara yoklayan bel ağrım var bebeğim sat a göre önde gidiyor her kontrolümde 2 gün falan atıyor ve doktorumda biliyor sigara kullandığımı nekadar onaylamasada 16 yıldır kullanıyorum ve bırakamıyorummm

Bana da çok oluyor. Oksijenin bir kısmı bebeğe gittiği için diyor bir grup. Başka bir grup için genişliyor diyor. Hangisi bilmiyorum ama merdiven falan çıkarken bayılacak gibi oluyorum bazen..

Allah razı olsun beni de ilk etapta dahiliyeye yönlendirdi yarın sabah 09:00da doktoradayım inşallah. Sana da geçmiş olsun çok

Ay kızlar ne yazmışsınız oku oku bitmedi doğuma kadar yetiştiremem diye düşündüm bi ara:) hayır bide @ivo attığı başlıklara gidiyorum iyice kaybettim kendimi:)
Kızlar ya etraftan herkes bişey diyor hayır doğurmayanların bile bi yorumu var ben işteyken çok bacak bacak üstüne atıyorum doğuramazsın diyen var :) siz duydunuz mu böyle bişey

Amiiiiin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…