2017 Şubat Anneleri

arada yardım ediyo ama ruh haline bağlı ittire ittire yaptırıyorum bazen cins oldukları için herşeye karışır bunlar

Arkadaşlar hepinize merhabaMaşallah ne kadar hareketli bir grup olduk. Benim rutin kan tahlillerimde TSH 0.003 çıktı. Dahiliyeye yönlendirdi doktor. Ama baktığım Zaman çocukta gelişim geriliği zeka geriliği yapabilir diyor çok üzgünüm içimde bi sıkıntı oturdu

Benimde düşük çıktı. Endokrine gittim. İstersen bir görün hamilelikte düşük olması yüksek olmasından iyiymiş. Birkaç kan testi daha yapıldı. Hasimato çıktı bende. Şuanda ilaç vermedi. 14/15 haftalarda tekrar testlerim var. Senin Dr seni zaten yönlendirir. Zaten ilaca başlanılması gerekirse ben başlıcam. Korkma yine de ihmal etme.

Evettt keske.... Ben youtube a giriyorum işte mesela 12+3 bebek ultrason görüntüleri yazıyorum başkalarının yüklediği videolara bakıyorum benim bebeğim de böyledir diye işte avuntu

Ya sorma cnm neti açmaya sayfalara girmeye korkar oldum eşime yalwarıyorum nerdeyse ama yok bana mısın demiyo bi de üstüne seneye gideriz hemde bir fazlayla istediğin yere diyo zaten o bir fazla lafı beni eritip bitiriyo

Biz bu sene çocuklu arkadaslarla gittik tatile biraz zor oldu ama cocukla oynadik durduk vay onun bikinisi mayosu denize girdi şunu yedi bunu içti diye annesi tövbe etti gitmem bir daha diye ama olsun çocuklu da güzel

Kızlar ortalama 11. haftada hormonlardan ötürü tırnak ve saç uzaması hızlı oluyormuş. sizde oldumu dikkatinizi çeken bişey

Evettt bende de oldu deli gibi tırnak ve saç uzuyor ben aldığım vitaminlere bağlamıştım ama bilemedim

Amin kuzum amin ya az once resmen kan kustum sabah beri uc kere kistum 3 .cu resmen baris kan kustum midem yaniyo simdi az daha sabir az kaldi gecevek insaAllah

hahahah aynen ben hiçbişeye aşermiyorum tatile hele de havuza aşeriyorum

Kiz trabzonlu musun send ehemserim benimmmm ❤❤❤❤memleket trabzon yasadim yer istanbul napalim doydugumuz yerdeyiz mecburr
istanbulun neresi benimde annemler istanbulda bende uzun zamndır ordaydım şimdi de komşu sayılırız darıcadayım şimdide bu haftasonu gelcem yine oralara :)

29 şubatta doğurmayasın 4 yılda bir yaş büyür senin ki hep genç kalır espirili bir hayatı olur aslında güzel de olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…