2017 Şubat Anneleri

Ben kullaniyodum baya iciyodum hamile kaldigimi öğrendiğim anda paket almayı bıraktım eşimden cekiyodum öyle giderken bi iki tane bırakıyordu öyleydi sonra bulantilarla birlikte tiksinme başladı haftalardır icmiyodum eşim içerken bile tiksinmistim ama bulantilar azalmaya başladı bi iki eşimden çekmeye başladım yine ama nerdeyse hamileligimi ogrendigimden beri hiç bi tane bütün sigara icmedim keşke bu kadarını da yapmasam ne güzel sevinmistim tiksindim diye :KK12:
Aynen bende öyle cnm gebelikten önce nerdeyse günde 1 paket bitiyodu öğrendim sonra 1 2 tane falan içtim bu aralar bende çok tiksindim eşim içerken dumanına bile katlanamıyorum bugün hiç içmedim daha cnm da istemiyo çünkü bugün midem çok rahat çok şükür içersem bulanır diye korkuyorum ama bazı anlar da geliyo ki çok cnm istiyo başıma ağrılar giriyo içmediğimde bi de afedersiniz kabız oluyorum çok rahatsız ediyo beni :işsiz:

Yine nefes darlığı ve baygınlık hissi yaşıyorum şu an :KK43: çok kötü.. Ne yapacağını şaşırıyor insan. Şuraya bile zor yazıyorum. Niye böyle oluyo ya. Nefes alacak gücüm yok ölecek gibi hissediyorum öyle içim zayıflıyo bide:KK43: ne iyi gelir yaa :KK43:
Canım sıcak ta etkiliyo hava eğer çok sıcak olursa ben çok etkileniyorum evdeyim ama yine de böyle offf diye bi nefes alıp veresim geliyo surekli ve atesleniyorum o da baygınlık hissi veriyo maalesef serin yerde kalmaya bak

Aynen bende öyle cnm gebelikten önce nerdeyse günde 1 paket bitiyodu öğrendim sonra 1 2 tane falan içtim bu aralar bende çok tiksindim eşim içerken dumanına bile katlanamıyorum bugün hiç içmedim daha cnm da istemiyo çünkü bugün midem çok rahat çok şükür içersem bulanır diye korkuyorum ama bazı anlar da geliyo ki çok cnm istiyo başıma ağrılar giriyo içmediğimde bi de afedersiniz kabız oluyorum çok rahatsız ediyo beni :işsiz:
Buna şükür o kadar içerken şuan sadece eşimden cekiyorum ve çok keyif almiyorum inş böyle devam ederiz bakalım

EVET CANIM MURAT ERDEM EKİZ BENİMDE DOKTORUM
Hmm biliyorum cnm onu da duydum ama malesef vatan da ben de mega da çalışıyorum o yüzden rakip hastane oluyo biraz :KK49: ama çok memnunum doktorumdan burda çalışmasam da yine aynı dr a giderdim kayıplarım da oldu benim hep yanımda oldu manewi okarak da çok büyük destekçim benim sadece dr deil gurbette babam gibi oldu benim :KK68:

KIZLAR SİGARA KULLANAN VRMI YA :KK43:
Bende kullanıyorum çok istedim bırakmayı çok dua ettim halada ediyorum rabbim içime tiksinti ver diye ama hala devam :KK43: hiç bir hamileleik belirtim olmadan devam ediyor hamileliğim sadece akıntım ve ara ara yoklayan bel ağrım var bebeğim sat a göre önde gidiyor her kontrolümde 2 gün falan atıyor ve doktorumda biliyor sigara kullandığımı nekadar onaylamasada 16 yıldır kullanıyorum ve bırakamıyorummm :olamaz:

Yine nefes darlığı ve baygınlık hissi yaşıyorum şu an :KK43: çok kötü.. Ne yapacağını şaşırıyor insan. Şuraya bile zor yazıyorum. Niye böyle oluyo ya. Nefes alacak gücüm yok ölecek gibi hissediyorum öyle içim zayıflıyo bide:KK43: ne iyi gelir yaa :KK43:
Bana da çok oluyor. Oksijenin bir kısmı bebeğe gittiği için diyor bir grup. Başka bir grup için genişliyor diyor. Hangisi bilmiyorum ama merdiven falan çıkarken bayılacak gibi oluyorum bazen..

Benimde düşük çıktı. Endokrine gittim. İstersen bir görün hamilelikte düşük olması yüksek olmasından iyiymiş. Birkaç kan testi daha yapıldı. Hasimato çıktı bende. Şuanda ilaç vermedi. 14/15 haftalarda tekrar testlerim var. Senin Dr seni zaten yönlendirir. Zaten ilaca başlanılması gerekirse ben başlıcam. Korkma yine de ihmal etme.
Allah razı olsun beni de ilk etapta dahiliyeye yönlendirdi yarın sabah 09:00da doktoradayım inşallah. Sana da geçmiş olsun çok❤️

Ay kızlar ne yazmışsınız oku oku bitmedi doğuma kadar yetiştiremem diye düşündüm bi ara:) hayır bide @ivo attığı başlıklara gidiyorum iyice kaybettim kendimi:)
Kızlar ya etraftan herkes bişey diyor hayır doğurmayanların bile bi yorumu var ben işteyken çok bacak bacak üstüne atıyorum doğuramazsın diyen var :) siz duydunuz mu böyle bişey

Kullanıyordum. Günde 10-15 tane içiyordum. Şubat ayında bıraktım. Çok zor oldu :KK43: Şimdi tamamen unuttum.
Şu anda zaten nefes alamıyorum, bir de sigara içsem ne olurdu bilmiyorum. Darısı sizlerin başına inşallah :KK66:
Amiiiiin inş :dua:

X