2017 Şubat Anneleri

benim 3 aydır tık yok zaten korkudan adamda yaklaşamıyorki...

canım benim hamile olduğumu bildiği halde 1 hafta aramadı beni yanımda çalışan ablayı aradı hayırlı olsun işin falan diye bende kızdım ona sonra oğlunada bişi diyemedi şimdi aralar her hafta

hayırlısı olur canım inşallah...

Kızlar telefondan yazınca bazı kelimeler yanlış yazılıyor...Çok tuhaflar gerçekten,kendileri aranilip sorulsun istiyorlar ama beni değil eşimi aramayı daha uygun buluyorlar esimde sanıyor beni dusunduklerinden soruyorlar.Kızdım bende beni arasinlar dedim ,sana benle ilgili soru sorduarinda cevap verme dedim.Valla beni kizdirmasinlar dedim cinsiyetini sana bile söylemem dr.kontrollrinede gelemezsin dogunca hepiniz görürsünüz dedim.Psikopata bağladım bugun

Kızlar bendede diş eti kanaması başladı ve dislerim sizliyor. Gaz problemine bardağın içine azıcık kimyon at iç canim iyi gelir.

O zaman eşinin eline ver süpürge süpürsün sonra silsin.balkonları, camları halletsin:) Çalıştığın halde nasıl karışıyorlar anlamadım ben. Eşinle konuş güzel bir anda hayır diyemez bence.

valla bizim de haftada bir falan oluyor ama affedersiniz canım çok acıyor, eşim de benden daha çok kasılıyor, bitsin diye dua ediyorum resmen. doktora da çekindim sormaya.

ayy beni kv kp görümce ki görümcelerimle konuşmam bile değil de eşimin babaannesi çıldırtıyor. şimdi ilk kv lere gideceğiz ama o bizi annemlerin memleketine gideceğiz diye bekliyor. şimdi oraya geçene kadar çıldırır ne zaman geliyorsunuz diye. kvlerin orada olmuş olsa basımlama yaparız tuvalete gitsem dibimde maşallah. nereye gitsek bizimle gelmek istiyor, kv ye azıcık eşim ilgi gösterse hasta oluyor. eşim de babaannesini annesi gibi gördüğünden ne derse yapar, laf söyletmez, o da bunu çok güzel kullanır.

ayy anlat anlat bitmez bak yine sinir oldum, daha önce bdv de konu açmıştım bununla ilgili.

Kızlar ya çok bişi yemediği halde Kilo alıyorum ben aksam resmen açım ya. Sabah da oldu gü kadar yani toplamını bir öğün yemiyorum.bi de tuz tuketmiyorum. Hergün sade soda da iciyorum.ilk gebeligi mde preeklampsi geçirdim çok korkuyorum cumartesine kadar tartida artış olursa doktora gideceğim. İnşallah normaldir bu haftalarda.

Hahahaha bende hep mavi bisiler giydimi goruyorum mavi yumirta gordum doguma gitmis heryer pembeyken uzerime mavi pjama giydimj gordum falan surekli mavi esofman yada baska bisi giydimi goruyorum garip garip seyler hahaha hayirlisi ya bi kere bende doguma gitmis esimi aramisim gel sende diye sonrasini hatirlamiyom tabi

Bende de aynı durum vardı neyse ki babaanne vefat etti de kurtuldum onlardan.ölümüne yine çok ağladım. Şimdi KV ve KP yapıyor aynısını. Kimse beni aramiyir görünce yok çok şükür.
Bu arada gerçekten iyi ki bu sayfa var.ben bu üçüncü gebelikte tirlatirim diyordum sayenizde kabullendim bu olayı. .bu devirde 3 çocuk fikrini attım kafamdan. Sağolun iyiki varsiniz

aynen kafa dağıtmaya, stres atmaya birebir.
kimse kimsenin ölümünü elbet istemez canım, ama yani anlamıyorum o yaşta insanların bu kadar bunaltmalarını. gel aramızda yat desem hayır demeyecek o derece yani.
kv ne kpne Allah akıl fikir vicdan versin inşallah.
çocuk dünyanın en güzel şeyi, elbette zorluğu oluyor ama her şeyi de dört dörtlük olmayıversin.

alın bölgesi-kaş arası kaşınan var mı ya?

gaz olayına gelince tutmayın arkadaşlar ben gebeliğimi gaz sancısıyla acillik olunca öğrenmiştim üstelik akut apandisit sanılmıştı tomografinin kapısından döndüm resmen, sakat iş

aranızda lazer epilasyona devam eden doktoruyla bu konuyu konuşmuş olan var mı? benim yarım kaldı ve devam etmek istiyorum henüz doktorumla görüşmedim.

cinsiyet öğrenenleri,test sonuçları olumlu çıkanları tebrik ederim

Günaydın canım. Bir kaç kişinin cinsiyeti kesinleşti ama ben dahil bazılarımızın ki şimdilik ihtimal..
Bana 11 +4 te kıza benziyor dendi. Haftaya tekrar kontrolüm var ,o zaman kesinleşir sanırım.
Hayırlısı olsun canım.
Doktorların bir çoğu emin olmadan söylemek istemiyor bununla ilgili sanırım.
Ben severken ağzımdan kızım diye çıkıyor ama rüyalarımda hep erkek görüyorum. İkisi de benim ilk göz ağrım minik mucizem o yüzden sağlıklı olması en büyük temennim. :)

Merhaba güzel anneler maşallah yine iyi yazışmışsınız dün çalışıyodum nöbetçiydim 24 saat hiç bakamadım dün baya birikmiş yazışmalar.
İlaçları tadı yüzünden içemeyenler ben daha dekavite kan ilacına falan başlamadım folik asit de içmedim hiç onun yerine imom kullandım bir sürü witamin içeriyo daha bıraktırmadı dr um 25 ağustosta kontrolüm war o zaman kan ilacına başlıcaz dedi ama bide kortizon kullanıyorum onun tadı felaket acı bende çözümü üzümün içine koyup yutmakla buldum önceden boşuna işkence çekiyomuşum meğerse sizde deneyin derim hiç tadını we kokusunu almıyosunuz
Temizlik konusunda benim de hiç cnm istemiyo ilk başta tehlikem wardı yatmak zorunda kaldım 3 hafta eşim sağolsun çok yardımcı oluyo temizlikti yemekti walla nerdeyse benden daha iyi yapıyo o duruma geldi şimdi de eşim korkusundan hiç iş yaptırmıyo çünkü ilk başta temizlikten sonra kanamam oldu o yüzden yattım o günden sonra daha elime süpürge almış değilim toz bezi bile hep yatıyorum mutfak desen bulantıdan tiksinmeden buz dolabının kapağını bile açamıyorum yemeği de hala o yapıyo işime gelmiyo da değil hani eli de çok lezzetli bi de benim eşim de hastanede çalışıyo biz nöbet sistemli çalışıyoruz bir gün nöbet 3 gün bazen 4 gün ewde yatış nöbetleri de beraber denk getiriyoruz o yüzden hep ewde beraberiz biraz şanslıyım o konuda.
X-ray cihazı konusunda her yerde ayrı bişe yazıyo en iyisi bu kadar bebişlerimizin üstüne titriyoken ben hiç işimi şansa bırakmıyorum we geçmiyorum kenardan geçmek isteyince de anlıyolar zaten hem ben bebeğimi riske sıkıntıya sokacağıma ordaki bayan görewliler ne iş yapıyo dikilmekten başka üstümü arasınlar
İlişki biz daha hiç yapmadık bu benim 3. Gebeliğim diğerlerini malesef kaybettim eşim onun korkusuna zaten elimi tutmaya korkuyo hiç yaklaşmıyo bana ama ben dışardaki kızlar aç kurt gibi beklediği için bide bu hormonlardan heralde korkuyorum yapmaz ama işte hormonlar saçma sapan şeyler getiriyo insanın aklına geçtiğimiz cuma gitmiştim kontrole dr a zorda olsa çekine çekine sormaya kalktım çünkü beraber çalışıyoruz yüz yüze bakıyoruz insan bi çekiniyo o da anladı zaten tam kelimeleri kuramadan bi de şey sorcaktım dedim direk birleşme yasak bi dahaki ay hafta da bir dedi
Ben kabus görmüyorum ama her gece karışık anlamsız we hiç aklıma gelmeyecek gereksiz kişiler giriyo rüyama
Ay çok uzun yazdım ama siz de çok yazışmışsınız napayım

Allah razı olsun benim eşim yardımcı olur. Normalde de olurdu. İkimizde çAlışıyoruz. O benden önce evde olur. Yemeğimiz varsa ısıtır salata yapar falan hakkını ödeyemem. Ev işinide şuan ben yapabiliyorum dinlenerek ama yinede ben süpürsem o siler. Ben silersem o toz alır yardımcı olur yani. O yapınca ben yapma derim utanıyorum o iş yapınca kendimi beceriksiz gibi görürüm ama yinede sağolsun yapmaya devam eder. Allah razı olsun ondan.

Ya bide benim de ruh halim berbat bir haftadır sürekli içimden ağlamak geliyo hiç bir sebep yokken ortada içim daralıyo sıkılıyo sadece ağlamak istiyorum anlamsız yere belki de sadece iş ew ew iş gidip geldiğim içindir tatilim geldi ben biliyorum ama eşim korkusundan götürmüyo beni yolda bişe olursa diye annemlere bile gidemiyorum malesef kahramanmaraşta gelinim annemler sakaryada oturuyolar en son ocak da gittim sakaryaya ne zormuş uzakta gelin olmak 3 yıldır burdayım ama hiç bu kadar uzun olmamıştı en fazla 2 3 ayda bir gidiyodum hamilelikte zor geldi mesafe bi de burda tatilde olanlar warmış yapmayın nolur yazmayın böyle şeyler eşleri götürmeyenler war çok aşeriyorum tatile bi newi bu da aşermek çok canım istiyo napim

Valla kafamizda kirk tane tilki dönüyor resmen bir öğrenseydik hayirlisiyla beklemek ne zormuş
Hamile kalmayı bekle keseyi görmeyi bekle kalp atışını bekle cinsiyeti bekle sonra da doğumu bekleriz inşallah

Allah bütün isteyenlere böyle bekleyişler nasip etsin

Canım bir iki saat de olsa dışarı çıkmak iyi geliyor. Illa şehir dışı şart değil yakın da olsa havan değişsin biz hep parka gidiyoruz çekirdek çitlemeye o bile iyi geliyor

Amin cnm inş kimseye aratmasın bu duyguları. Ben cinsiyeti öğrenemedim ama artık cinsiyeti geçtim hareketlerini hissetsem de usg yi beklemesem yaşıyo mu iyimi diye onu bekliyorum hissedenler warmış heralde bende istiyorum yaa

Canım bir iki saat de olsa dışarı çıkmak iyi geliyor. Illa şehir dışı şart değil yakın da olsa havan değişsin biz hep parka gidiyoruz çekirdek çitlemeye o bile iyi geliyor
Kesinlikle öyle o kadar yapıyoruz cnm ama galiba benim canım sadece ailem we deniz kum güneş istiyo galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…