2017 Şubat Anneleri

Bir de sosyal medyada paylaşılan fotolar olmasaaaa ben gittim ama yine de kiskaniyorum :KK45:
Ya sorma cnm neti açmaya sayfalara girmeye korkar oldum eşime yalwarıyorum nerdeyse ama yok bana mısın demiyo bi de üstüne seneye gideriz hemde bir fazlayla istediğin yere diyo zaten o bir fazla lafı beni eritip bitiriyo :emir_bebek:

Ya bide benim de ruh halim berbat bir haftadır sürekli içimden ağlamak geliyo hiç bir sebep yokken ortada içim daralıyo sıkılıyo sadece ağlamak istiyorum anlamsız yere :cry: belki de sadece iş ew ew iş gidip geldiğim içindir tatilim geldi ben biliyorum ama eşim korkusundan götürmüyo beni yolda bişe olursa diye annemlere bile gidemiyorum malesef kahramanmaraşta gelinim annemler sakaryada oturuyolar en son ocak da gittim sakaryaya ne zormuş uzakta gelin olmak 3 yıldır burdayım ama hiç bu kadar uzun olmamıştı en fazla 2 3 ayda bir gidiyodum hamilelikte zor geldi mesafe :mad: bi de burda tatilde olanlar warmış yapmayın nolur yazmayın böyle şeyler eşleri götürmeyenler war çok aşeriyorum tatile bi newi bu da aşermek çok canım istiyo napim :işsiz::KK76:
benımle oyle canım yaaaa :KK43:bazen içim daralıyor,mutsuz oluyorum sanki ara ara iş arkadslarımda cok agrasıfsın dıolar cunku hıccc anlayışlı değiller :KK43: bu kızın hormonları değişiyo duygusal normldr bu fılan demıyolar en cokta onların tavırları canımı sıkıyo bıde ona daralıyorummm :KK43: aşagı inip hava alıp kendı kendme konusup :sinirli: çıkıyorum normlde çok cıvıl cıvıl biri oldgum ıcın şimdide böle olunca kendmı yargılıyorum halıyle ama naaaapim dengen değişiyooo gebelikteeeen:kızgın:

Kızlar ya çok bişi yemediği halde Kilo alıyorum ben aksam resmen açım ya. Sabah da oldu gü kadar yani toplamını bir öğün yemiyorum.bi de tuz tuketmiyorum. Hergün sade soda da iciyorum.ilk gebeligi mde preeklampsi geçirdim çok korkuyorum cumartesine kadar tartida artış olursa doktora gideceğim. İnşallah normaldir bu haftalarda.
yalnız sodanın içindede tuz var dikkatli iç. Hatta canın çok istemiyorsa içme bence

Valla ben de evde çok sıkıldım artık. Eşimin izni iptal hala. Haftasonları memlekete gidip denize giriyoruz artık cumaları bekler oldum evde vakit geçmiyor. Bir de eş durumu tayinleri yaklaştı stresliyim vekalet verecek güvenilir kimse yok, eşim uçaktan korkuyor ben de tek gitmek istemiyorum. Aklım hep ilişik kesme Nasıl olacak mevzusunda.
Ben dedemin elinde büyüdüm geceleri onun öldüğünü görüyorum ya da duyuyorum mahvoluyorum üzüntüden. Ağlamış uyanıyorum genelde, ya da ağlıyorum uyanınca. Bir defa daha farklı kabus gördüm onda da yatakta kırık varmış ama ödüm koptu resmen.
Ev işlerini yıktım kocaya, neyse bu hafta annem var da rahat etti. Baba olmak zor diye sırıta sırıta geziyor :)

nane çayı içebilirsin günde 2 bardak kadar geçen gün bende fena olmuştum nane çayı toparladı evinde bulunan kuru naneden yapabilirsin poşetlere çok güven olmuyor ..
Gaza iyi geliyor değil mi? Ölçüsünü Nasıl ayarlayayım?

Fullialein Fullialein çok geçmiş olsun. Gaz bendede var heleki sabahları mide boş olunca istifa ederken sürekli gaz çıkarıyorum. Yoğurt gaz yapabilir. Ayran benim Miğdemi çok ekşirtir.

Ay keşke ben de çıkarsam :KK43: birikip birikip hastanelik ediyor.

Kızlar telefondan yazınca bazı kelimeler yanlış yazılıyor...Çok tuhaflar gerçekten,kendileri aranilip sorulsun istiyorlar ama beni değil eşimi aramayı daha uygun buluyorlar esimde sanıyor beni dusunduklerinden soruyorlar.Kızdım bende beni arasinlar dedim ,sana benle ilgili soru sorduarinda cevap verme dedim.Valla beni kizdirmasinlar dedim cinsiyetini sana bile söylemem dr.kontrollrinede gelemezsin dogunca hepiniz görürsünüz dedim.Psikopata bağladım bugun:KK12::sopa:
Oh iyi yapmışsın ben de isim mevzusundan demiştim aynısını.

Kızlar bendede diş eti kanaması başladı ve dislerim sizliyor. Gaz problemine bardağın içine azıcık kimyon at iç canim iyi gelir.

Deneyeyim canm sağol çok.

Kızlar ya çok bişi yemediği halde Kilo alıyorum ben aksam resmen açım ya. Sabah da oldu gü kadar yani toplamını bir öğün yemiyorum.bi de tuz tuketmiyorum. Hergün sade soda da iciyorum.ilk gebeligi mde preeklampsi geçirdim çok korkuyorum cumartesine kadar tartida artış olursa doktora gideceğim. İnşallah normaldir bu haftalarda.

Baharcım kaç kilo aldın ki? Diğer gebeliklerde Nasıl almıştın? Sen kendini daha iyi tanırsın kimisi ilk aylarda alıyor kimisi sonda daha fazla.

Bende de aynı durum vardı neyse ki babaanne vefat etti de kurtuldum onlardan.ölümüne yine çok ağladım. Şimdi KV ve KP yapıyor aynısını. Kimse beni aramiyir görünce yok çok şükür.
Bu arada gerçekten iyi ki bu sayfa var.ben bu üçüncü gebelikte tirlatirim diyordum sayenizde kabullendim bu olayı. .bu devirde 3 çocuk fikrini attım kafamdan. Sağolun iyiki varsiniz

Valla ben de kv ve kp konusunda tam tırlatmalık durumdayım Allah hepimize sabır versin.

alın bölgesi-kaş arası kaşınan var mı ya? o_O

gaz olayına gelince tutmayın arkadaşlar ben gebeliğimi gaz sancısıyla acillik olunca öğrenmiştim üstelik akut apandisit sanılmıştı tomografinin kapısından döndüm resmen, sakat iş :KK43:

aranızda lazer epilasyona devam eden doktoruyla bu konuyu konuşmuş olan var mı? benim yarım kaldı ve devam etmek istiyorum henüz doktorumla görüşmedim.

cinsiyet öğrenenleri,test sonuçları olumlu çıkanları tebrik ederim :KK36:

Ah o gaz çıkmak istese sokakta bile tutmayacağım da çıkmak istemiyor :)
Canm ben lazeri 2 sene önce bitirdim ama şuan Bikini bölgesinde ve üst bacakta az az çıkmaya başladı zaten hamilelikte çıkarmış tekrar. Yaptırdığım yer doğum yaparsan sonrasında da iki üç seans gelirsin demişti o Zaman'lar.doktorun izin verse bile sonuç alamazsın boşa yaptırma doğum sonrası sarkık göbüşlerle gideriz artık

Tatlım normal bir durum değil bu. Dediğin gibi cumartesiye kadar devam ederse bir git dr.a.
Ben de çok az yiyorum her gün kilo vermem devam ediyor.

Bende de aynı durum vardı neyse ki babaanne vefat etti de kurtuldum onlardan.ölümüne yine çok ağladım. Şimdi KV ve KP yapıyor aynısını. Kimse beni aramiyir görünce yok çok şükür.
Bu arada gerçekten iyi ki bu sayfa var.ben bu üçüncü gebelikte tirlatirim diyordum sayenizde kabullendim bu olayı. .bu devirde 3 çocuk fikrini attım kafamdan. Sağolun iyiki varsiniz

Benim kv. kp. çok iyiler ama hiiiç arayıp sormazlar. Görümcelerde aynı...
Yüzlerine bakınca can ciğer kuzu sarması sanarsın...
Hamileliğimi bayramda öğrendiler ,ona rağmen "nasılsın" diye arayıp sormazlar.:sinirli:

merhaba şubat anneleri :anneadayı: :KK68:

nasip olursa bende martta anne olacağım, belki şubata da kayabilir.

nasıl geçti ilk aylarınız? benim hiç bir belirtim yok. ne öğürme,ne kusma.. 7.haftada gittim kontrole haftaya gidicem tekrar,çok meraktayım.

merhaba.. :) ben de 10+3 deyim.. Doğum tarihi olarak 28 şubat gözüküyor.. Ama ben son adet tarihimi hatırlamıyorum doktorumun dediği haftayı referans alıyorum.. Eğer bebeğim bi gün gecikirse ben de mart annesi olabilirim.. :) Benim durumumda olan var mı başka? bi de ben ikili test için dayanmadım yarın bebişimi görmeye bi daha gidicem bakalım yarın ne diycek dr haftasına.. :KK70:

merhaba.. :) ben de 10+3 deyim.. Doğum tarihi olarak 28 şubat gözüküyor.. Ama ben son adet tarihimi hatırlamıyorum doktorumun dediği haftayı referans alıyorum.. Eğer bebeğim bi gün gecikirse ben de mart annesi olabilirim.. :) Benim durumumda olan var mı başka? bi de ben ikili test için dayanmadım yarın bebişimi görmeye bi daha gidicem bakalım yarın ne diycek dr haftasına.. :KK70:
aramızda tam 6 gün var :) çok sık ultrason iyi değilmiş ama ne zaman gittin en son.

Kızlar ortalama 11. haftada hormonlardan ötürü tırnak ve saç uzaması hızlı oluyormuş. sizde oldumu dikkatinizi çeken bişey :KK51:

Hayırlısı olsun canım.
Doktorların bir çoğu emin olmadan söylemek istemiyor bununla ilgili sanırım.
Ben severken ağzımdan kızım diye çıkıyor ama rüyalarımda hep erkek görüyorum. İkisi de benim ilk göz ağrım minik mucizem o yüzden sağlıklı olması en büyük temennim. :)

ben de aynı sizin durumdayım severken hep prensesim diyesim geliyo.. :KK70: ilk başlarda kız çoçuğu çok görüyodum son zamanlarda erkek çok görmeye başladım.. Rabbim sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin de kız ya da erkek hiç fark etmez..

alın bölgesi-kaş arası kaşınan var mı ya? o_O

gaz olayına gelince tutmayın arkadaşlar ben gebeliğimi gaz sancısıyla acillik olunca öğrenmiştim üstelik akut apandisit sanılmıştı tomografinin kapısından döndüm resmen, sakat iş :KK43:

aranızda lazer epilasyona devam eden doktoruyla bu konuyu konuşmuş olan var mı? benim yarım kaldı ve devam etmek istiyorum henüz doktorumla görüşmedim.

cinsiyet öğrenenleri,test sonuçları olumlu çıkanları tebrik ederim :KK36:
ben bebek düşünmeden önce gidiyodum ama bebek planladığım için bıraktım gitmeyi. Zaten önceden gidip hamile kalanların çoğu boşver gitme hamilelikte hormonlardan dolayı tüylenme çok oluyo zaten dediler. ben de doğumdan sonra devam etmeyi düşünüyorum..

Ya bide benim de ruh halim berbat bir haftadır sürekli içimden ağlamak geliyo hiç bir sebep yokken ortada içim daralıyo sıkılıyo sadece ağlamak istiyorum anlamsız yere :cry: belki de sadece iş ew ew iş gidip geldiğim içindir tatilim geldi ben biliyorum ama eşim korkusundan götürmüyo beni yolda bişe olursa diye annemlere bile gidemiyorum malesef kahramanmaraşta gelinim annemler sakaryada oturuyolar en son ocak da gittim sakaryaya ne zormuş uzakta gelin olmak 3 yıldır burdayım ama hiç bu kadar uzun olmamıştı en fazla 2 3 ayda bir gidiyodum hamilelikte zor geldi mesafe :mad: bi de burda tatilde olanlar warmış yapmayın nolur yazmayın böyle şeyler eşleri götürmeyenler war çok aşeriyorum tatile bi newi bu da aşermek çok canım istiyo napim :işsiz::KK76:
merhabalar kahramanmraşata hani dr gidiyorsun memnunmusun

X