2017 Şubat Anneleri

Mom değerleri fln varmış ona gore baktınız mı netten bende dün kan verdim cok tedirgin bi bekleyiş sonucu duymak inş bunu da güzel haberle atlatiriz hepimiz de

yok canım bakayım hemen sağol ben papp-a değeri falan diye araştırdım bişey bulamadım inşallah canım

eşin de içmesin bacım, ben de kullanıyordum ama çok değil.
arkadaşlarım yanımda içerken canım çok çekiyordu, hatta bir kere içmişliğim de var.
ama evde içen olmayınca sorun da olmuyor bak şimdi.

Evet benim çevremdede hamile olup kullanan çok oldu bazılarında sorun olmadı bazilarin da oldu erken dogum gibi bebekte nefes darligi gibi o yüzden bende baya zorlansam da bıraktım canım istemiyor ama 2 gün önce eşim içerken bi kere içtim şimdi onu vicdan yaptım ay icmicem hem bebis sayesinde bırakmış oldum

Evet artık eve girmeden arabada bırakıyor sigarasini evde içmeme kararı aldı canım

Evet artık eve girmeden arabada bırakıyor sigarasini evde içmeme kararı aldı canım

inşallah bundan sonra tiksinirsin de canın da çekmez canım.
günde bir paket kullanırken bırakabilmek gerçekten çok zor, ama bebişlerimiz için dişimizi sıkmamız lazım.
Allah yardımcın olsun.

yok canım bakayım hemen sağol ben papp-a değeri falan diye araştırdım bişey bulamadım inşallah canım
canım bende cutt of değeri diye bir ibare vardı. kombine risk, ikili test, trisomy, yaş riski falan yazıyor.bu değerleri n altında cutt of değerinin altında yazıyor.
resmini bir at bakalım istersen, gerçi biz de bildiğimizden değil ama bizimkilerle karşılaştırırız.

Grafigi lazimmis benim elimde sadece kan degeri var ondanda bisi anlamdim netten bakiyorum ama anlamiyorummmmm
Benim drumda kesinlikle sonucu grafikli isteyin demisti. Grafiklide oranlar yaziyor. Yas riski su kadar trizomi 21 riski su kadar trizomi 18 riski bu kadar diye oranlamislar.bende daha gostermedim ama dusuk risk diye yaziyor sonucta.

Kızlar bende tatile geldim. Yemeklerin görüntüsünden yiyesim gelmiyor. Çok hafif hafif şeyler yiyorum bakıp bakıp geçiyorum yemeklere.. bi de o yemek kokusu odadan çıktığım gibi burnuma geliyor.. Şu içme işi ı iyice abarttığım doğrudur. Mide bulantım yok ama ağzımda büyüyor ayıptır söylemesi yutamadan cikartiykrjm ağzımdan lokmayı peçeteye. Mide gazı berbat var he namaz kılarken hareket ediyorum ya sonrasında bi 5 dk tüm yediklerimin tadı ağzıma geliyor gaz ile beraber 1 saat kadar güneşleniyorum havuza girmiyorum ama denize giriyorum hiç ağrı sızı da yok çok sukur Hatta arada sesleniyorum bebişe azıcık hissettir artık kendini meraklanmaya başladım diye herşey yolundadır inşaallah. bende 12+ li günlerde doktora gitmeye karar verdim. Ikili tarama yaptırmayacağım gibi görünüyor Şuan kararım o yönde. Bakalım ense kalınlığı ne çıkacak cinsiyet tahmini ne diyecek merakla bekliyorum

Geçmiş olsun cok.. benim hafif okuyor baş ağrım arada yatıyorum filan geçiyor.
Benim bi tuttu mu fena oluyo migren gibi midemi bile bulandiriyo ve uyutmuyo bile ancak artık yorgun dusup sizarim sabah ta bi araba dolusu dayak yemiş gibi kalkarim

Hcg dediğin fbhcg mi? Eğer o 109 Sa bebeğin kız :) 50 nin üstündeyse kız diyolar canım

Kızlar ya kusura bakmayın bu sorun olacaktı affedersiniz ama benm aşırı derecede akıntı oluyo 11haftalik hamileym ama oyle böyle değil sarı ayda beyazimsim yapışık ve cokk her veya gittigmde iç çalışır iki değiştiriyorum okadar çok mesela oksurdugumde aniden bu geliyj bu şey çıktı sanıyorum bu bakıyorum büyük akıntı yapışık bisey. Ilaç kullanıyorum protestan kese dışı kanama olmuştu acaba ondan mi ayda normal mi gebelik ilk hamileliğin telslaniyorumm

Hcg dediğin fbhcg mi? Eğer o 109 Sa bebeğin kız :) 50 nin üstündeyse kız diyolar canım
Evet canım onuda duydum benim bebeğim kesedeki konumuna göre kız çıktı nub teorisine göre kız çıktı çin takvimi kız bu değere görede kız ama doktor büyük ihtimalle erkek dedi benimde hislerim erkek yönünde daha çok o yüzden merak içerisindeyim 2 hafta sonra çağırmıştı kendi doktorum ikili testen ona gittiğimde 15 haftalık olucam net olarak söyler diye umuyorum sağlıklı hayırlı olsun inşallah farketmez esasında ama kafam çok karıştı işte

Ben de öyleyim canım. Inan ağzımın içinde dönüyor yemekler
Gaz ve şişkinlik var felaket durumdayim dediğin gibi namazda eğilemiyorum resmen

Bayaa ilginçmiş herşey kız diyor doktor erkek bakalım cidden ne çıkacak

Canım bakarsanız çok sevinirim valla anlayan olursa yarına kadar zor dayanıcam zaten

Eklentiler

• image.jpeg
    73,9 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…