2017 Şubat Anneleri

İlacı bilemem ama şahsen kendi doktorum hayatını tıbba adamış biri ki ilacı o yazmadı telefon ile görüştüm ve kesinlikle kullanmalısın dedi. Her doktoru aynı kefeye koymayalım bence.

Sen kullanmak istedikten sonra biz buna tabiki bişey diyemeyiz, ama ilaçla ilgili bu durumlar varken muadili de kullanılabilir, doktorların bu konuda ısrarı anlamsız. Ben 5 yıl şu an Bi çoğumuzun çok pahalı dediği özel Bi hastanede doktorların arasında çalıştım ve az çok neler yaşandığını tahmin edebiliyorum. Doktorlar tıbben yarar sağlayıp sağlamadığına bakar haram yada helal oluşu onları çok da ilgilendirmez. Kaldı ki bu bir vitamin ilacı Allah korusun kansere çare aramıyoruz ki ne olsa içelim diyelim. Amacım bu konuda hassas arkadaşları uyarmak. Bile bile bişey demeden geçemezdim. Dediğim gibi tabiki karar tamamen senin bu benim karışabileceğim bişey zaten değil canım..

Kizlar ikili tarama sonuclarim cikmis ama saat 5te ogrendim ciktigini ve dr^um cikmisti artik :KK43: 1saat baska dr aradim caresizlikten ama kimseyi bulamadim :KK43: yarin sabahi beklicem en tedirgin oldgum test bu rabbim guzl sonuclar almayi nasip etsin nolur dua edermisiniz bana kizlarrrr :dua::dua:
Canım için rahat olsun. Allahın izni ile sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.

IMG_20160803_185910.JPG
:anneadayı::confused:

Kizlar ikili tarama sonuclarim cikmis ama saat 5te ogrendim ciktigini ve dr^um cikmisti artik :KK43: 1saat baska dr aradim caresizlikten ama kimseyi bulamadim :KK43: yarin sabahi beklicem en tedirgin oldgum test bu rabbim guzl sonuclar almayi nasip etsin nolur dua edermisiniz bana kizlarrrr :dua::dua:

canım bende biraz önce baktım benimde ikili test kan sonuçlarım çıkmış 4 güne çıkar dediler 1 günde çıkmış ama doktor için bende yarına kaldım meraktan çatlıyorum internette araştırdım ama pek bişey anlamadım 2 tane değer var biri PAPP-A ve Hcg eski hamileliğimden kalma geçmiş sonucuda gösteriyor geçmiş sonucumun 2 kat gibi bir rakam korktum bende inşallah sonuçlarımız iyi çıkmıştır:KK17:

Amin canım geçmiş olsun kendin ve bebişim için kendine dikkat et ona birşey olursa onlar bir gün konuşur sen öömür boyu vicdan azabı çekersin allahın sana verdiği emanete sahip çık ve dikkat et kendine
Aynen canım.21+6 haftalık düşüğümde aylarca ağladım.Bebeğimin her mezar xiyatetinde hıçkırıklata boğuldum.Millet niye bu kadar abar tıyosun, herkes düşük yapıyor yine olur çocuğun dedi geçti.

canım bende biraz önce baktım benimde ikili test kan sonuçlarım çıkmış 4 güne çıkar dediler 1 günde çıkmış ama doktor için bende yarına kaldım meraktan çatlıyorum internette araştırdım ama pek bişey anlamadım 2 tane değer var biri PAPP-A ve Hcg eski hamileliğimden kalma geçmiş sonucuda gösteriyor geçmiş sonucumun 2 kat gibi bir rakam korktum bende inşallah sonuçlarımız iyi çıkmıştır:KK17:
Aynen aynennnnn aglamaktan helak oldum caresizliken hastanenin bahcesinde oturdum kaldim ewime gidemedim resmen :KK43: rabbim dogrusunu bilir ama o benim canm snuc ne olusa olsun benimle olucak yavrum ins

Grafigi lazimmis benim elimde sadece kan degeri var ondanda bisi anlamdim netten bakiyorum ama anlamiyorummmmm :KK43: :KK43:

Aynen aynennnnn aglamaktan helak oldum caresizliken hastanenin bahcesinde oturdum kaldim ewime gidemedim resmen :KK43: rabbim dogrusunu bilir ama o benim canm snuc ne olusa olsun benimle olucak yavrum ins

canım allahın izniyle hiçbişeyi yoktur bebişin ağlayıp üzülme direk kasılıyoruz o zaman anlıyor bebeklerimiz sakin olmaya çalış güzel bişeyler ye bebeğin için yat dinlen stres iyi değil bizim için benim sonucuma göre 26 yaşındayken papp-a 617,3 şimdi 30 yaşındayım 1183,7 çıkmış.hcg ise eskisi 74,0 şuanki 109,36 çıkmış.bende bişey bilmiyorum ama inşallah iyidir sonuçlarımız

Grafigi lazimmis benim elimde sadece kan degeri var ondanda bisi anlamdim netten bakiyorum ama anlamiyorummmmm :KK43: :KK43:

evet referans aralığı grafiği falan hiçbişey yok bendede sadece sana yazdığım sonuçlar var o kadar o yüzden yarını beklicez doktorla konuşunca anca rahatlıcaz gibi

İns en Kisa zamanda :) benim bulantilarim azaldı birşeyler yemek istiyorum ama tam olarak ağız tadıyla yine bisey yok ama olsun buda bi gelişme inş haftaya tamamen geçer :kk77:
Ayyy aminnn insaAllah neelr cektim su 11 haftada bi bilsen varya tam anlamiyla yerlerde surundum ya az daha sabir o zaman rabbim yardimcimiz olsun vallahi :KK66:

Hamile olduğumu öğrenene kadar günde 1 paket sigara iciyodum 10 yıldır kullaniyordum :kızgın:öğrendigim an azalttim 5 3 2 derken şimdi icmiyorum sadece arasıra eşim içerken tek bi nefes almisligim var o da zarar verir demi bebegime iyice vicdan azabı çekiyorum kötü hissediyorum :KK42: onu da yapmicam artık

Ayyy aminnn insaAllah neelr cektim su 11 haftada bi bilsen varya tam anlamiyla yerlerde surundum ya az daha sabir o zaman rabbim yardimcimiz olsun vallahi :KK66:
Aynı bende 7. Hafta gibi başladı mahvoldum 5 haftadır çok şükür iki gundur daha iyi gibiyim umud ediyorum inş hepten geçecek

canım allahın izniyle hiçbişeyi yoktur bebişin ağlayıp üzülme direk kasılıyoruz o zaman anlıyor bebeklerimiz sakin olmaya çalış güzel bişeyler ye bebeğin için yat dinlen stres iyi değil bizim için benim sonucuma göre 26 yaşındayken papp-a 617,3 şimdi 30 yaşındayım 1183,7 çıkmış.hcg ise eskisi 74,0 şuanki 109,36 çıkmış.bende bişey bilmiyorum ama inşallah iyidir sonuçlarımız
Mom değerleri fln varmış ona gore baktınız mı netten bende dün kan verdim cok tedirgin bi bekleyiş sonucu duymak inş bunu da güzel haberle atlatiriz hepimiz de

Hamile olduğumu öğrenene kadar günde 1 paket sigara iciyodum 10 yıldır kullaniyordum :kızgın:öğrendigim an azalttim 5 3 2 derken şimdi icmiyorum sadece arasıra eşim içerken tek bi nefes almisligim var o da zarar verir demi bebegime iyice vicdan azabı çekiyorum kötü hissediyorum :KK42: onu da yapmicam artık

canım benimde bir 15 yıllık geçmişim var bende enaz 1 paketi bitiriyordum 4 haziran bebeğimi öğrendiğim gün bıraktım birdaha içmedim işyerim çok stresli tek sosyal aktivite sigaraya çıkmak kahve içmekti bütün yazı kapalı odamda geçirdim hiç çıkmadım dışarı rüyama girdiğinde bile vicdan azabı çekiyorum bence bi nefeside bırak canım bi nefesten bişey olacağından değil ama ne gereği var vicdan azabı çekmeye etrafımda sigara içenler oldu hamileyken bebeklerde gerçekten düşük doğum ağırlığı astım gibi rahatsızlıklar olabiliyor işyerimde çok hamile paket taşıyanlar vardı tabi herkesin kendi özgür iradesi bişey diyemiyorsun bebeğimizin sağlığından hiçbirşey önemli değil şuan ben eşim balkonda içerken dumanı gelse bağırır oldum bebişlerimiz allahın bize lutfu

X