2017 Şubat Anneleri

Kızlar ya kusura bakmayın bu sorun olacaktı affedersiniz ama benm aşırı derecede akıntı oluyo 11haftalik hamileym ama oyle böyle değil sarı ayda beyazimsim yapışık ve cokk her veya gittigmde iç çalışır iki değiştiriyorum okadar çok mesela oksurdugumde aniden bu geliyj bu şey çıktı sanıyorum bu bakıyorum büyük akıntı yapışık bisey. Ilaç kullanıyorum protestan kese dışı kanama olmuştu acaba ondan mi ayda normal mi gebelik ilk hamileliğin telslaniyorumm
Canım progestan kaynaklı olabilir bende oluyo bazen ama ben vajinal kullanıyorum onun sonrasında yaşıyorum

Canım progestan kaynaklı olabilir bende oluyo bazen ama ben vajinal kullanıyorum onun sonrasında yaşıyorum
Iki gündür çok arttı yazsam diye çok düşündüm en son wc ye gittim yine görünce moralim bozuldu ama anormal dercede sabah oksurdum afedersin topak gibi geldi bisey cikti sandim ben ilacida normal kullanıyorum ilk aldığımda alıştım ila ada biraz gündüz etsi oluyo okadar. Demekki böyle akıntı yapabiliyoruz ayyy canım ya coookkk sağol içimi ferahlattin

Nette düzeltilmiş mom değeri fln yaziyo sonuçlarda sende bu yok

Hiçbişey anlamadım bende canım bi ultrason ölçümlerinin olduğu kağıdı verdiler elime bide kan verdim sonuç bu işte bende anlamadım doktorumda 4 den sonra telefon alıyor yarın akşama kadar çatlıcam :110:

Iki gündür çok arttı yazsam diye çok düşündüm en son wc ye gittim yine görünce moralim bozuldu ama anormal dercede sabah oksurdum afedersin topak gibi geldi bisey cikti sandim ben ilacida normal kullanıyorum ilk aldığımda alıştım ila ada biraz gündüz etsi oluyo okadar. Demekki böyle akıntı yapabiliyoruz ayyy canım ya coookkk sağol içimi ferahlattin
Bisey olmaz inş canım kontrol un ne zaman gidince yine de söyle bende bazen anlattigin gibi oluyo Dr um günde bi günlük ped dolusu akintin olabilir korkma demişti ve yeşilimsi fln akıntı değilse de korkma demişti bisey yoktur inş

Hiçbişey anlamadım bende canım bi ultrason ölçümlerinin olduğu kağıdı verdiler elime bide kan verdim sonuç bu işte bende anlamadım doktorumda 4 den sonra telefon alıyor yarın akşama kadar çatlıcam :110:
Zor bi bekleyiş sureci bu benim de daha haftaya cikcak bende endişeli meraklı şekilde bekliyorum:KK64: ama icimizi ferah tutalım iyi düşünelim iyi olsun :dua: inş dua dan başka elden bisey gelmiyo maalesef inş yarın güzel şeyler yazarsin buraya :KK36:

Bisey olmaz inş canım kontrol un ne zaman gidince yine de söyle bende bazen anlattigin gibi oluyo Dr um günde bi günlük ped dolusu akintin olabilir korkma demişti ve yeşilimsi fln akıntı değilse de korkma demişti bisey yoktur inş
Pazartesi günü gidicem canım ikili test için. Zaten yesilimsi fon değil sarı bazen beyaz öyle ışte inşallah iyi di bebism ilk defa ogün hissettim daha çok küçük ama o olduğuna emindim sol aşığım pit pit diye attı o degil sürekli atmasını istiyorum ekim her dakika karnım da psikolojik olark iki gün turda bekliyorum :110: bu pazartesi olsaydı da görseydi

Pazartesi günü gidicem canım ikili test için. Zaten yesilimsi fon değil sarı bazen beyaz öyle ışte inşallah iyi di bebism ilk defa ogün hissettim daha çok küçük ama o olduğuna emindim sol aşığım pit pit diye attı o degil sürekli atmasını istiyorum ekim her dakika karnım da psikolojik olark iki gün turda bekliyorum :110: bu pazartesi olsaydı da görseydi
Olmaz bisey benim de progestan dan beri sarı gelmeye başladı akintim ondandir diye dusun Dr una da sorarsin için rahat olur inş bebisin iyidir :KK66:

Zor bi bekleyiş sureci bu benim de daha haftaya cikcak bende endişeli meraklı şekilde bekliyorum:KK64: ama icimizi ferah tutalım iyi düşünelim iyi olsun :dua: inş dua dan başka elden bisey gelmiyo maalesef inş yarın güzel şeyler yazarsin buraya :KK36:

İnşallah canım hepimizin sonuçları güzel çıksın sağsalim kucağımıza alalım kuzularımızı inşallah

Kızlar bende tatile geldim. Yemeklerin görüntüsünden yiyesim gelmiyor. Çok hafif hafif şeyler yiyorum bakıp bakıp geçiyorum yemeklere.. bi de o yemek kokusu odadan çıktığım gibi burnuma geliyor.. Şu içme işi ı iyice abarttığım doğrudur. Mide bulantım yok ama ağzımda büyüyor ayıptır söylemesi yutamadan cikartiykrjm ağzımdan lokmayı peçeteye. Mide gazı berbat var he namaz kılarken hareket ediyorum ya sonrasında bi 5 dk tüm yediklerimin tadı ağzıma geliyor gaz ile beraber :KK11: 1 saat kadar güneşleniyorum havuza girmiyorum ama denize giriyorum hiç ağrı sızı da yok çok sukur:dua: Hatta arada sesleniyorum bebişe azıcık hissettir artık kendini meraklanmaya başladım diye :dondurma: herşey yolundadır inşaallah.:dua: bende 12+ li günlerde doktora gitmeye karar verdim. Ikili tarama yaptırmayacağım gibi görünüyor Şuan kararım o yönde. Bakalım ense kalınlığı ne çıkacak cinsiyet tahmini ne diyecek merakla bekliyorum:halay:
Ben havuza giriyorum. İlk hamileliğimde havuzda doğuracaktım neredeyse. Doktor sorun olmaz dedi tabi girdiğim havuz çok az kişinin kullandığı, bakımının düzenli yapıldığı bir havuzdu. Yüzmek doğumu kolaylaştırır derler gerçekten de doğru.

Loveali Loveali canim ikili teste gittin mi sali gitcem diyordun bende yarin gitcem onikinci caddeye napti gittiysen kan alip olcum mu yapti
Salı kontrolüm vardı işte ikili test zamanı dedi yaptırma taraftarı olmadım ilk yapalım dedi yaptırdım o an hiç te demedim devlette yaptiriyim fln diye sonra pişman oldum 100 TL verdim ultrason da baktı işte kendi hemşiresine birşeyler söyledi 3 boyutlu ultrason a geçti bi ara iyi herşeyi dedi sonra da kan verdim haftaya cikcakmis o da aricam ben seni dedi Dr um sen geldinmi buraya aldinmi randevu fln

Canım baktım ama bizimkilerden farklı bu, düzenlenmiş mom ile cut of yazıyor benimkinde bir de grafik var. Muhtemelen farklı cihaz.
İçini ferah tut sen, yarın inşallah güzel haberlerinle dönmüş ol.

Salı kontrolüm vardı işte ikili test zamanı dedi yaptırma taraftarı olmadım ilk yapalım dedi yaptırdım o an hiç te demedim devlette yaptiriyim fln diye sonra pişman oldum 100 TL verdim ultrason da baktı işte kendi hemşiresine birşeyler söyledi 3 boyutlu ultrason a geçti bi ara iyi herşeyi dedi sonra da kan verdim haftaya cikcakmis o da aricam ben seni dedi Dr um sen geldinmi buraya aldinmi randevu fln
Geldim canim yarin onikinci caddeye fatma durana gitcem sira alabilirsem ozele o kadar vermek istemiyorum bi test icin cinsiyet icin bisey demedimi

Geldim canim yarin onikinci caddeye fatma durana gitcem sira alabilirsem ozele o kadar vermek istemiyorum bi test icin cinsiyet icin bisey demedimi
Fatma duran i benim eltim çok iyi demişti oda ona gitmis eşimin teyze gelini fln da vermişti onun ismini bende bi anda safligima denk geldi bende pişman oldum valla cinsiyeti hiç sormadim o da söylemedi bisey biliyosun riskliydim onun tedirginliginden bebek iyi mi kanama alanı ne alemde vs demekten cinsiyet hiç aklıma gelmedi çıkınca dedim niye sormadim diye :) 16. Hafta çağırdı ayrıntılı ultrason için bende etlik Zübeyde hanım a gitcem bakalım 300 TL istiyorlar ona da hiç veremem onu

Fatma duran i benim eltim çok iyi demişti oda ona gitmis eşimin teyze gelini fln da vermişti onun ismini bende bi anda safligima denk geldi bende pişman oldum valla cinsiyeti hiç sormadim o da söylemedi bisey biliyosun riskliydim onun tedirginliginden bebek iyi mi kanama alanı ne alemde vs demekten cinsiyet hiç aklıma gelmedi çıkınca dedim niye sormadim diye :) 16. Hafta çağırdı ayrıntılı ultrason için bende etlik Zübeyde hanım a gitcem bakalım 300 TL istiyorlar ona da hiç veremem onu
Dogru diyorsun bende sorcagim bi cok seyi unutuyorm kalp atisi var mi kanama alani yok dimi demekten 300 tl de cokmus ben napcam bakalim burda olursam zubeyde hanimdan baska yer yapmiomu ayrintili ultrasonu devlet olarak

Dogru diyorsun bende sorcagim bi cok seyi unutuyorm kalp atisi var mi kanama alani yok dimi demekten 300 tl de cokmus ben napcam bakalim burda olursam zubeyde hanimdan baska yer yapmiomu ayrintili ultrasonu devlet olarak
Dr um bana 20. Haftada ayrıntılı ultrason un var şimdiden randevu vermem lazım dedi riskli gebelik üzerine uzman koru hastanesi kurucusunu getiriyolarmis özel olarak fiyatı 800 lerdeymis ama 300 e yapiyolarmis bende o bana biraz pahalı gelir dedim dışarda da yaptırabilirsin benim için önemli olan ikinci bi gözün görmesi ben bakcam zaten dedi nereyi tavsiye edersiniz dedim direk etlik Zübeyde hanım dedi o yüzden oraya gitcem ona da önce 16. Haftamda fln bi gorunmeliymisim ki gün alabilmek için Dr um öyle dedi

X