2017 Şubat Anneleri

ilk defa duyuyorum ama kapsülle alınan hiçbir ilaca güvenmiyorum maalesef bunda kullanan başka ilaçlarda da kullanır

Orası da öyle ama bunu bile bile itiraz eden dr lara şaşırıyorum. Decavit de de aynı vitaminler var neden bu elevit verme ısrarı anlamadım gitti.

Orası da öyle ama bunu bile bile itiraz eden dr lara şaşırıyorum. Decavit de de aynı vitaminler var neden bu elevit verme ısrarı anlamadım gitti.
Bazi drlarin firmalarla anlaşması oluo tusculardan ogrenmistm bunu bazilari muadil satlsn die yazio bazilari da bu sebepten

Bazi drlarin firmalarla anlaşması oluo tusculardan ogrenmistm bunu bazilari muadil satlsn die yazio bazilari da bu sebepten
Aynen Dr lar firmalarla anlaşmalı reprezantlar boşuna beklemiyo Dr kapılarında eczane de de çalıştığım dönemde bize gelirlerdi muadil olarak bizim ilacı verin vs diye eczacı ile de anlaşmalı oluyolar

Aynen Dr lar firmalarla anlaşmalı reprezantlar boşuna beklemiyo Dr kapılarında eczane de de çalıştığım dönemde bize gelirlerdi muadil olarak bizim ilacı verin vs diye eczacı ile de anlaşmalı oluyolar

Aynen öyle malesef.. Demek istediğim bu benim de. O yüzden firma zaten evet kullanıyoruz diye müşterinin yüzüne söylemez, doktorun da çıkarları belli.. Biraz araştırmak lazım. Kullanan arkadaşlar lütfen bunları göz önünde bulundursunlar.

Neyse ki bana decavit verdi kapsül lu ilaçlar a karşı nedense benim de bakış açım hep bi farklıdır o jelatin olayı zTen ilaç içme ozurluyum bide jelatin olması hep midemi artı bulandırır

Merhaba ben Serdar Oğuz'a gidiyorum özel muayene iki doğumundada ona gitmiştim ve çok memnunum çok güler yüzlü ne sorarsan cevap verir ne Zaman arasan açar ve çok ilgili bi doktor doğumda da hangi hastaneyi seçersen ona geliyor kendi ekibiyle ben çok memnunum araştır bi istersen

İlacı bilemem ama şahsen kendi doktorum hayatını tıbba adamış biri ki ilacı o yazmadı telefon ile görüştüm ve kesinlikle kullanmalısın dedi. Her doktoru aynı kefeye koymayalım bence.

Hmmm pek bir kıskanç gördüm onları

Ya biz napsak da zayıflasak diyoruz
Bol sabırlar tatlım sen yine de kilo almıyorum diye üzülme ama karnına yastık koyabilirsin

Kizlar ikili tarama sonuclarim cikmis ama saat 5te ogrendim ciktigini ve dr^um cikmisti artik 1saat baska dr aradim caresizlikten ama kimseyi bulamadim yarin sabahi beklicem en tedirgin oldgum test bu rabbim guzl sonuclar almayi nasip etsin nolur dua edermisiniz bana kizlarrrr

Bi program var kilo hesapladim gebelik boyunca 12.7 ile 18.2 arası kilo alabilirmisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…