2017 Şubat Anneleri

günaydın hanımlar. isim mevzuları dönüyor anladığım kadarıyla. benim eşimde ben kimliği çıkarıyorum ben ne istersem o olacak dedi. benim eşim inatlaşmaya gelmez. güzel güzel halletmeye çalışmam gerekiyor. herkes eşinin huyunu suyunu bilir. rest çekmek iyiyse çekin. değilse güzellikle dile dökün. şimdiden stres yapmayın. bebişlerinizi de üzmeyin. inşallah gönüllerinize göre olur. cinsiyet öğrenenler var. ben biraz daha kesinleşene kadar beklemek istiyorum. bakalım ne olacak. :)

benim çevremdeki herkes istisnasız erkek tahmin etti.
eşim de ben de erkek gördük rüyamızda.
dr ve burdaki arkadaşlar da kıza benzetti.
gönlüm kızdan yana ama Allahım en hayırlı sağlıklısını nasip etsin, cinsiyet önemli değil.

çocuğu da ben doğuruyom diyeydin :)
şaka şaka. inatsa pörtletmeye gelmez.
ama böyle emrivakisi de hiç hoş değil eniştenin.
artık annesinin ismini mi istiyo da yerini yapıyo belkide...

benim de 2.gebeliğim ve kızım 23 agustosta 2 yasını bitirecek.inatlasmalar bizde de basladı.bende de catlaklar bir anda cıktı anlayamamıstım.ay yazdıkların o kadar tanıdık ki üzerine bir sey yazamayacagım :) ben de bulantı var devam eden [/QUOTE]

aaa sen de 2014 agustos anneler i diye bir gruba üye miydin?

Dr dan çıktım çok şükür minnagim iyi kıpır kıpır di dönüp durdu ekranda gelişimi 3 gün öne geçmiş kanama alanı geçmiş ama 16. Haftaya kadar progestan a devam dedi geçen hafta yaşadığım olay sonrası rahim kasilmam olduğu için sende bu devam edebilir tedbir amaçlı devam edelim dedi ikili test için de yaptirmicaktim yapalım zaten ense kalınlığı fln iyi dedi kan verdim 1 hafta sonra cikcak inş o da güzel çıkar artık biraz dolasabilirmisim normal hayata yavaş yavaş donebilirsin dedi şükürler olsun folik asiti bıraktım decavite geçtik

Gözünaydın çok sevindim canım sağlıkla kavuşun inşallah

aaa sen de 2014 agustos anneler i diye bir gruba üye miydin?[/QUOTE]
Benim kızım 22 ağustos doğumlu bana mı dedin canım

Gözünaydın çok sevindim canım sağlıkla kavuşun inşallah
Sağol canım cumlemiz inş hep böyle güzel haberlerle geliriz sana da yazamadim iki gundur bebisin kız olacakmış Rabbim sağlıklı dünyaya gelmelerini nasip etsin inş

Sağol canım cumlemiz inş hep böyle güzel haberlerle geliriz sana da yazamadim iki gundur bebisin kız olacakmış Rabbim sağlıklı dünyaya gelmelerini nasip etsin inş

Aminnn çok teşekkürler:) herşeyden önemlisi sağlıkları evet..

aa tam aradığım şey bana da aynı ilacı verdi doktor ama içip içmemekte karasız kaldım
Gebelikte en çok verdikleri budur. Bi de diğer gebeliklerin de kullandım. Çok tesir ediyor.kızlar siz hareketlerini hissediyor musunuz. Ben hissediyorum sanki.bişey hareket ediyor öncekiler gibi doktor da zor olmaz öyle bişi dedi ama ben eminim.

Benim kızımın ismi Elis. Mis kokulu çiçek demek gerçekten de mis gibi kokuyor. Herkes de öyle der kendi kokusu var. Erkek olursa Uras olsun diyorum şanslı bahtı açık demek. Kız olursa da Bige olabilir. Ben tarih öğretmeni olduğum için tarihten birşey oldu(orhun kitabelerinde geçen bilge kadın demek)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…