2017 Şubat Anneleri

Maşallahhh benim sabah bulantılarım devam ediyor ve karın çevremde ağrı var bu sabah
Sağol canım. Eşim ise gitmeden zorla decavit icirdi oldum resmen kusmaktan .suan bulantidan yangidan oluyorum. Öküz yaa dedim de kötü oluyorum.yok bebek için kendimi zorlamaliymisim.şimdi bana kaldi sikintisi

Sağol canım. Eşim ise gitmeden zorla decavit icirdi oldum resmen kusmaktan .suan bulantidan yangidan oluyorum. Öküz yaa dedim de kötü oluyorum.yok bebek için kendimi zorlamaliymisim.şimdi bana kaldi sikintisi

Decavit bende içiyorum ama bulantı yapmıyor. Eğer sende bulantı yapıyorsa akşam yatmadan içsen daha iyi olmaz mı canım

kızlar şu çin takviminden anlayan varsa banada bakıversin hele 08.12.86 doğumluyum ve mayıs ayında hamiş kaldım
ben bu yaş konusuna kafası basmayanlardanım soranlara keyfime göre 29-30-31 diyorumda

kızlar şu çin takviminden anlayan varsa banada bakıversin hele 08.12.86 doğumluyum ve mayıs ayında hamiş kaldım
ben bu yaş konusuna kafası basmayanlardanım soranlara keyfime göre 29-30-31 diyorumda

http://cin-takvimi.gen.tr/otomatik-cin-takvimi-hesaplama

Canım ben burdan hesaplamıştım kendisi otomatik hesaplıyor. Bazı tablolar da var ama tablo yanlış çıkabiliyor çünkü doğduğun aya göre bazen yaşına 1 yaş ekliyor Çin takvimi. Ben burdan hesaplamıştım tuttu.

Günaydın kızlar ben daha önce söylemiştim normalde özele gidiyorum annemin farklı doktorda görsün ısrarı ile devlete bağlı kadın doğuma gittim bu doktorun ultrasonu iyi demişlerdi. Maşallah herşeyi iyi görünüyor ve erkek yüzde %80 dedi .. İlk cocuğum olacak inşallah.. Hayırlısı:) 13+3deyim..

Maşallah gözünaydın canım Allah sağlıkla kavuştursun inşallah

ayyyyyyyyyyyyy çin takvimi bana erkek dediiiiiiiiiiiii
Yani sağlıklı olsun tabi öenmli olan o da evde 3 erkek sanırım deliririmmmm.
Neyse kız buluncya kadar devam ozaman yaş ne kadar müsade ederse artık 3-4

ayyyyyyyyyyyyy çin takvimi bana erkek dediiiiiiiiiiiii
Yani sağlıklı olsun tabi öenmli olan o da evde 3 erkek sanırım deliririmmmm.
Neyse kız buluncya kadar devam ozaman yaş ne kadar müsade ederse artık 3-4

:) çin takvimi bana kız diyor.. ama doktor %80 erkek dedi.. çevremde birçoğunda tutmadı çin takvimi

Selam kızlar. Bizde durumlar gayet iyi. Yemek konusunda da fazla temeye basladım ama bu tamamen benim iştahımla alakalı. Çok kilo almak istemediğimden bugünden itibaren dizginlemeye başladım kendimi. Ctesi dra gidecektim ama tüm rabdevular dolu. Araya girmeye çalışacağım. Olmadı ptesi gideceğim dra. Cinsiyeti ne kadar önmeli değil desemde bende merak ediyorum. Bi oğlum var birde kızım olsun isterim tabiki ama hayırlısı ne ise o olsun. İkiside bir benim için. Ve ikili testi eşim yaptıralım istiyor. İnşallah güzel sonuçlar alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…