2017 Şubat Anneleri

Dr bana hissedyomusun hareketlerini dedi sanki bisey dokunuyor gidiyo gibi bebek bilmem dedim kurnaz soruydu bu daha bu hafta hiç bisey hissedemezsin gaz o dedi

iyi baqk demekki aklına giriş sonunda degişik isimler buluyormuş. sen bu konuda taviz verme o zaman bişi yapamaz ismede karar verdikten sonra söylersin herkese degiştiremez de

ahahahhaa koptum gülmekten bende takılayım oraya iş beni çok strese sokuyor iyi olur valla

valla ben de helal olsun diyorum. bildigin yattım 13 hafta aksamları kendim bile kendimi cekemez hale geldim.etrafımdaki herkese bir bir tesekkur etmem lazım da onlar da hep sen iyi ol yeter ki deyip avuttular beni sagolsunlar.bulantılarım masallah diyeyim azaldı sanki.aksamları yine cok süper değilim ama eskiye gore cok toparladım.ama daha iyi olup cok daha iyi beslenebileceğim günleri iple cekiyorum hala belli baslı seyler yiyebiliyorum cunku.

bi de kulak tıkanıklıgı.kızımda hatırlamıyorum ama kulagım cok fazla tıkanıyo.gebelik hormonlarından diyolar da bi doktora danısmak lazım.

her gecen gun daha iyi olacagını dusunerek gecir bence yoksa zaman da gecmiyo moral daha da bozuluo..elbet gececek ve biz de hamilelikten tad almaya baslayacagız.umarım bu sure cok cabuk gecer

kızlar bu ne sıcak yaa
ne gece yatabiliyorum ne sabah kalkabiliyorum yemekten kesildim zati

kış ayını özledim ilk kez

dacavit geçen aydan başlamıştım ona ek olarak efermag ve calcımax-d bugün itibaren başladım benden başka kullanan varmı aranızda

Otomatiğe bagliyonuz kızlar bazen kafam dönüyor bence konuları tekrar ayıralım birleşince nasıl oluyomus gorduk

Kızlar hastaneden geliyorum ikili testimi yaptırdım ölçümler iyi çıktı çok şükür hatta bebeğim 1 hafta ileri gözüküyor kan testim 4 gün sonra çıkacak cinsiyet için %90 erkek dedi doktor zaten erkek hissediyordum bakalım kesin değil sonuçta sağlıklı hayırlı olsun inşallah

Ayyyy takip edemiomm yazılanları artikk

Ben deee

dacavit geçen aydan başlamıştım ona ek olarak efermag ve calcımax-d bugün itibaren başladım benden başka kullanan varmı aranızda

Dediğin ilaçkarı bana da yazdı decavit zaten kullaniyordum digerleri de kalsiyum ve magnezyum oluyor sanırım kan ilaçları yazdı daha almadim eczaneden birazdan gidip alacağım.

Bugün doktora gittim kızlar

Boyu 5.5 cm olmuş ense 3 mm yanlış hatırlamıyorsam yeri gayet sağlammış, kemikleri oluşuyor dedi doktor amcamız. cinsiyeti göremem, mümkün değil dedi diğer ayı beklemelisin dedi

Bu sefer farklı bir doktora gittim ilgisi kendi doktorumla hemen hemen aynıydı memnun kaldım ama eski doktorum daha cana yakındı sohbet ediyordu kadın olduğu için galiba biraz daha lafcı

Ikili test yaptırmadım miniğimi görüp geldim baya büyümüştü ama annesi gibi azcık tembel galiba böyle kımıl kımıl oynamıyordu

Maşallah canım hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…