2017 Şubat Anneleri

ev hamını olunca insan yavaş yavaşta olsa yapıyor ama 2 çocukmu var şuan evde. Allah yardımcın olsun. kolay bişey yok valla..

gunaydın kızlar. yine zorlu 1,5 gunun ardından burdayım. persembe gecesi kanamam basladı lekelenme değil bildiğiniz adet oluyordum dedim bu kez gidio küçüğüm. sabaha karşı devlet hastanesine gittik vajınal usg ile baktı bebek iyi kalp atısı var 12+5 görünüyor kanama vajinal dedi git dinlen birazdan kesilir dedi yolladı. 1 saat 2 saat bekledim kesilmiyor resmen adet olmaya devam ediyorum ama bu esnada sancı kasılma yok ama nasıl desem vajınada agrı var garip bi ağrı siddetlide değil. psikolojim çöktü dun yalvarmaya basladım bebeğim beni bırakma diye. kendi druma ulastım sonunda hemen gel hastam var ama seni hemen alacam dedi. kanamaya baktı yogun kırmızı değil korkma acık kırmızı dedi. bebekle alakalı bı kanama değil dedi bebeğe baktı bak dans ediyor sizi cok rahat gördu kendını hatırlattı dedi baya güldürdü bizi dr nesemiz yerine geldi gelmişken pozısyonda uygun ense kalınlıgını ölçelim dedi burun kemığını ölctü her sey cok guzel erken döllenme olmus 12+5 hamilesin dedi cinsiyet sordum erken dedi erkege benzıyor dedim ya ben kıza benzıyor dersem dedi bence kız . suan kanamam kahverengi lekelenmeye döndu kızlar.zorlu bir sinavdan geciyorum oynatmaya az kaldı

Geçmiş olsun amma da stresli grubu yaw hep bişeyler oluyor.alıcam bu siparis bi temiz dövülen be.bu arada hep kız çıkıyor hadi bakalım. Az kaldı İki üç haftaya hazırlıkları konuşuruz artikin

Çok geçmiş olsun. Dualarımız seninle ama sen içini ferah tut. Ben hamileyken regl olan çok duydum. Bak bebişin de sağlıklıymış çok şükür.

tekrar geçmiş olsun canım. bendede hafta başı olmuştu ama azdı benim. bol bol dinlen yinede.

Evet canim eşim de hiç yardimci olmuyor.utuleneceklwr yerinde kirlendib

ahh bu erkekler.. neden yapmıyorlar anlamam. ben eşime hep şöyle diyorum..
-benim güzel ve aşık olduğum bir eşim olsa ona hep yardım eder ve onu hiç üzmezdim... aldığım cevap
- he heee tabi canım

canım geeçmiş olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.. Doktor bana ilişki sonrası kanaman olursa korkma demişti seninde öyle bir durum olabilir.

Geçmiş olsun amma da stresli grubu yaw hep bişeyler oluyor.alıcam bu siparis bi temiz dövülen be.bu arada hep kız çıkıyor hadi bakalım. Az kaldı İki üç haftaya hazırlıkları konuşuruz artikin
saol canım ya stres kupu oldum zaten
Çok geçmiş olsun. Dualarımız seninle ama sen içini ferah tut. Ben hamileyken regl olan çok duydum. Bak bebişin de sağlıklıymış çok şükür.
bende duydum ama yınede korkuyorum allah razı olsun

tekrar geçmiş olsun canım. bendede hafta başı olmuştu ama azdı benim. bol bol dinlen yinede.
anneme gitcem en iyi orada dinlenebirlirim oğlumla ilginir hi olmazsa

canım geeçmiş olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.. Doktor bana ilişki sonrası kanaman olursa korkma demişti seninde öyle bir durum olabilir.
saol canım 5 haftalıktan beri bize ilişki yasak kuzum

banuelis geçmiş olsun.
Benim ilk gebeliğim ama her gece 4-5 gibi lavoboya sıkışık uyanıyorum.
Yani doğmadan başladı uyutmamaya :)
Neyse akşam erkenden uyusun da sabah erken uyandırması sıkıntı değil :)

Son düzenleme:
Kızlar bu arada 13+1 olmama rağmen bulantım geçmedi.
Kahvaltı hazırlarken yine çıkardım
Allahım nolur artık bulantısız bol iştahlı günler gelsin

Değerlerimi ölçtürmeye korkuyorum.folik kalsiyum demir kreatinin zaten sınırdaydı inşallah düşmemiştir :'(
Diyetisyene mi gitsem ki bulanmadan yiyebileceğim bi diyet hazırlasa...

Günaydın kızlar.
Bulantılar gerçekten geçecek değil mi? Yaşam kalitem o kadar düştü ki anlatamam. Evimle, eşimle kendimle hiç ilgilenemiyorum.
:/

Geçecek canım geçecek..
Benimki 12 haftadan sonra azaldı. Şuan hafifte olsa devam ediyor ama yakındır geçmesi..

Ah canım ya. Çok geçmiş olsun.
Bol bol dinlenmeye çalış. Şubat bebeleri baya zorluyor anneleri :)

İlişki mi ? O da ne ?
Aynen bu moddayım.
Herifi yanıma yaklaştırmayı bırak dokundurmuyorum bile.
Var mı benim gibi olan

cok gecmis olsun canım ya masallah bebegin seni bırakmıyor doktorun da iyi demiş icini ferah tut insallah burda dogum sonrasi da hala konuşuyor oluruz :) rabbim hepimizin yardimcisi olsun...

Kızlar bu arada 13+1 olmama rağmen bulantım geçmedi.
Kahvaltı hazırlarken yine çıkardım
Allahım nolur artık bulantısız bol iştahlı günler gelsin
Benim bulantım yok ama yiyemiyorum artık halsizlik başladı. Ne olacak böyle bilmiyorum.

Benim esimde çok yardımcı sağolsun.Herşeyi yapar ben söylemeden.Bugünde yapma gelince beraber yaparız dedi ama kendimi hastalıklı gibi hissetmemek için koltukları çekmeden tozumu aldım supurgemi tuttum çok şükür sorun olmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…