2017 Şubat Anneleri

Hayırlı olsun canım bende 3 kilo vermişim mide bulantısından dolayı senin kullandığın hapı içiyorum ama 1 hapı 2 te bölüyorum sabah akşam o şekilde içiyyorum. Fazla kullanmak iyi değil dediler ama kullanmadan ayakta duramıyorum.

Bir de çin takvimine göre oğlum olacak ama ben hep ekşi yiyorum aranızda 22 yaşında olan var mı ? Cinsiyetlerini öğrenince yazar mısınız?

Henüz öğrenmedim ilk oğlumda bende hep tatlı yiyodum değişiyo bu hurafe :))

Günaydın lar sevgili topik. Genişlemiş iz hoşgeldiniz arkadaşlar hayırlı olsun. Bu arada yaşımı da söyliyeyim kizlat 31 yaşındayım ben. E n büyük ben miyim grupta.yaşlandım valla

Günaydın kızlar:) benim sıpa erkenden uyanıyor. Ne hamileliğimin ne tatilin tadını çıkarıyorum. Sağlıklı olsun da tabi uyku hayal olsun.

Yok olmadı ya haftaya belki dedi ama çok şükür herşey yolunda harekette ediyordu neden mide bulantım geçmedi dedim 13 14 haftayı bulur dedi :) çok balldı ya %70 kız dedi hayırlısı olur inşallahhhh
Hayirlisi olsun canim.13 -14 hafta mi? neyse az kaldı diyelim.Sağlıklı olduğunu öğrendin darisi başımıza.

Ikili testin iyi çıkmış insallah herkesin iyi çıkar.BEnde izinliyim başka dr gidip nasıl diye düşündüm sonra vazgeçtim çok ultrasona girmek iyi değilmiş bu haftalarda vazgeçtim.Karnim acikarak uyandım bugün.Karnimin acikmasini unutmuşum.

Gunaydin kızlar 11+2 olduk biz bugün.Mide bulantilari ve kusmalarimiz devam ediyor.Ama eskisi gibi gün içerisinde olanlar yok.Sadece sabah oluyor artık.rubella testleri her hamile bayana yapılıyor kızlar ,yapılmayanlar dr. tekrar hatirlatsinlar,dr çok hasta bakıyorlar bazen gözden kacirabiliyorlar.Ev çok pislendi bugün biraz temizlik yapayim diyorum ama bakalım egil kalk yapabilecek miyim?Hem fıtığı olunca hamilelikte bel agrisi daha yoğun yasaniyormus.
Yeni gelen hamisler hoşgeldiniz,bebeklerimizi sağlıklı kucagimiza alalım hep beraber.
BEnde 30 yaşındayım kizlarCinsiyet ogrenenlere ne mutlu

Günaydın bende 31 yasindayim 2.cocugum bulantidan uyuyamadim gece insan cikarirmi ya birşeyler yedim çıkarmamak için direniyorum
Gece gündüz her saat cikariyordum ben gece wc kalkiyordum uyku arasında bile oluyordu.76 kg hamile kaldım 70 kg düşmüştüm şimdi 72 kg çok şükür.Ama azalcak insallah.Allah yardimcin olsun.

Sevgili mune yada kazen 2017 şubat anneleri adlı 2 topik var niye konuları birlestirmiyorsunuz?
Kızlar eskiden konuyu kimler okuyor altta görünüyordu. O buton kaldırıldı mi?

ben yaptırdım iki hafta oluyor hatta riskgrubunda değilsin dedi doktor neden yaptırmak istemiyorsun ben hiç düşünmedim bil yapıyoruz dedi yaptık
cnm bi mudahale tedavi olmayacak sonucta kromozom bozukluğu icin diye yaptirmayi düşünmüyorum. gerci bunun yani sıra bi kac biseye daha bakiliomus galiba annenin tansiyonu cikar mi ya da erken dogum olabilir mi gibi.. bunlar hakkinda bilgi verdi mi doktorun test sonrasinda?
kizzzzlaarrrrrr ses verin bi bn miyim testi yaptirmicam diyen????

Topimizde 1-2 kişi var canim yaptırmak istemeyen.Ben yaptircam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…