2017 Şubat Anneleri

Merhaba arkadaslar.. bizimde kontrlumuz vardi bugun. Masallah cok iyi dedi doktor. Ense kalinligi ve burun kemigide iyi cikti. Ikili tarama icin kan verdim. Sat a gore 11+3 ama olcumde 11+6 cikti. cinsiyet soyleyemedi kordonu geciyor dedi bacak arasindan. Bende cok israr etmedim iyi oldugunu duydum ya o bana yetti. Bu arada benim yaşim 33. Hatta 33 bitti 34 un icindeyim. Grubun buyuklerindenim yani.
Esim dayanamadi ailelerede soyledik bebisi. Bebis olduguna degil ama 3 aylik olmasina sasirdilar baya.

o zaman bi ense kalınlığına baktiralim biz de en son insallah. dün kontrole gittm saglikliydi masallah .doktor bi problem oldugunda ulturasonla yüzde 80 görebiliyoruz zaten dedi
Kızlar zaten ikili test aynı gün ultrasonla nt ölçümü yani ense kalınlığı ölçümü ve aynı gün verilen kan değerlerine göre olasılık hesaplama değil mi?Ikili test yaptıranlar ultrasonda ölçüm ne kadar sürdü?

Merhaba arkadaşlar ben kabızlık sorunu yaşıyorum hamileligimdekayısı, incir vb. Şeyler fayda etmedi. Bu hafta doktor umarım bunu önleyecek bir şey bulur yoksa bir şey yiyecek yer kalmadı

Sanırım grubun en büyüğü benim 39 yaşındayım ikinci çocuğuma hamileyim

Geçicek inşallah canım.
Az kaldı.
Ben artık alıştım 2 aydır eşime bişi yapmamaya.
Üstüne ondan bekliyom.
Napiyim dolabı bile açamıyorum.

Ahh ahh artık cidden yoruldum bendee.yemegim onume geliyor ama yinede yok.bir koku duysam başlıyorum ogurmeye.afedersiniz insan tuvaletinden tiksinir mi ya.hergun dua ediyorum geçsin diye

Ne güzel yemeğin önüne geliyormuş canım, az kaldı iştahla yiyeceksin inşallah...
Keşke benim de bi hazırlayanım olsa.

Canım yaaaa şuan okurken ben ağladım çünkü pazar yasadigimi biliyosundur yoğun kanamam olmadı ama banada sancı vurmuştu ve ardından kanama gelmişti ve o yalvarmayi ben de yaşadım elimi koyup Allah ım nolur yapma bunu bana alma onu benden ummadığım anda alma onu benden diye çok yalvardim şuan yazında o kısmı okurken akmaya başladı gözlerim bununla geçmiş gitmiş olsun inş bi daha yasamazsin kuzum

Valla tiksiniyorum ben de canım...

Akşamları biraz daha normal oluyorum kv inanmıyor abartıyorsun diyor hergün

Keşke olmasa da naz yapsam yani

Ay evet abartıyo sanıyolar yaa.
Herkesin gebeliği bir değil, napalım bizim de böyle.
Benim annem mesela hiç hissetmedim diyo.
Anneye çeker dediler sevindim başta ama alakası yok.
İliklerime kadar hissettim ben

Ben varım işteyken yalnızım özlüyorum gelsin sarilcam diyorum geliyo öperken Allah tan surat ifademi gormuyo belli de edemiyorum ama ondan da çok uzaklastim iliski zaten 3 aydır nerdeyse yok bende unuttum neymiş o

Benim de iki ay sonra yaş 31 ilk bebeğimi 31 yaşında kucağıma alacağım Allah nasip ederse.. Daha küçükler 2. Çocuğum diyince yaşlandık diyorum gerçekten.

Çok çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın sağlıkla kavuşalım hepimiz inşallah..

Uffff yine çok yazmissiniz cookkkk yapmayın böyle ne yazdiniz merak ediyom hepsini okumak zorunda kaliyom sonra

oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…