2017 Şubat Anneleri

Günaydın herkese..
Bizde dün doktordayik 12+4 olduk bugün cinsiyeti söylemedi ama neyse bidaha ki ay inşallah..İkili testi bende yaptırmıyorum sonuçta Allah korusun kötü birşey olsa dahi anne karnında tedavi mümkün değilmiş doktoruma danistim sizin isteğiniz doğrultusunda gebeliği sonlandırma haricinde birşey yapılamaz sonunda down sendromlu lar yasayabiliyor dedi.Yani bende dedim doguma kadar moral bozukluğundan başka bir sonuç olmayacak.Ense kalınlığı felan normalmiş he ola ki öyle birşey oldu Rabbim ne verdiyse kabulüm aldırmak ne haddimize ..
Eşim le yaptirmamaya karar verdik .Rabbim hepimizin evlatlarini sağlıklı bir şekilde kulağımıza almayı nasip etsin inşallah :dua:

İlk hamileliğimde 16 haftada rahat etmiştim. Bunda daha erken geçer diye umut ediyorum. Bulantı hamilelikte % 50 sinde görülen bişey. Fakat şiddetli kusma bunuda 6 defa kusmak olarak belirtiyorlar buda %5 inde görülüyormuş. Bizim grupta bu 5 dilim çok. Yemek düşünmek istemiyorum. Bulamamasında yemek de yevmiyeyim diyorum. Şuan da çok acım ama düşünmek bile istemiyorum yemek yemeyi. Hgc bin iyice düşmesini beklicez artık :-)

Günaydın herkese..
Bizde dün doktordayik 12+4 olduk bugün cinsiyeti söylemedi ama neyse bidaha ki ay inşallah..İkili testi bende yaptırmıyorum sonuçta Allah korusun kötü birşey olsa dahi anne karnında tedavi mümkün değilmiş doktoruma danistim sizin isteğiniz doğrultusunda gebeliği sonlandırma haricinde birşey yapılamaz sonunda down sendromlu lar yasayabiliyor dedi.Yani bende dedim doguma kadar moral bozukluğundan başka bir sonuç olmayacak.Ense kalınlığı felan normalmiş he ola ki öyle birşey oldu Rabbim ne verdiyse kabulüm aldırmak ne haddimize ..
Eşim le yaptirmamaya karar verdik .Rabbim hepimizin evlatlarini sağlıklı bir şekilde kulağımıza almayı nasip etsin inşallah :dua:
Amin canım banada herşey normal yaptırmanda sakınca yok dedi doktor için rahatlar dedi bende yaptırcam ama öylesine çok şükür herşey yolunda

Gunaydin kızlar 11+2 olduk biz bugün.Mide bulantilari ve kusmalarimiz devam ediyor.Ama eskisi gibi gün içerisinde olanlar yok.Sadece sabah oluyor artık.rubella testleri her hamile bayana yapılıyor kızlar ,yapılmayanlar dr. tekrar hatirlatsinlar,dr çok hasta bakıyorlar bazen gözden kacirabiliyorlar.Ev çok pislendi bugün biraz temizlik yapayim diyorum ama bakalım egil kalk yapabilecek miyim?Hem fıtığı olunca hamilelikte bel agrisi daha yoğun yasaniyormus.
Yeni gelen hamisler hoşgeldiniz,bebeklerimizi sağlıklı kucagimiza alalım hep beraber.
BEnde 30 yaşındayım kizlar:eek:Cinsiyet ogrenenlere ne mutlu :anneadayı::KK200::nazar:
Günaydın bayanlar. Evi pislenenlerden birisi benim. Bugün İnşallah eşimin yardımı ile ortalığa çeki düzen vereceğiz. Ayrıca buzluğa kışlık yemeklik ler de koymak istiyorum. Malum bebişlerimiz kısmetse kışın gelecek. Çalışmayıp evde olacağız.

Bende 28 yaşındayım. İlk gebeliğim. Allah hepimize sağlık ve kolaylıklar versin inşallah.

Günaydın kızlar.
Bulantılar gerçekten geçecek değil mi? Yaşam kalitem o kadar düştü ki anlatamam. Evimle, eşimle kendimle hiç ilgilenemiyorum.
:/

Hayirlisi olsun canim.13 -14 hafta mi? :KK43: neyse az kaldı diyelim.Sağlıklı olduğunu öğrendin darisi başımıza.

Ikili testin iyi çıkmış insallah herkesin iyi çıkar.BEnde izinliyim başka dr gidip nasıl diye düşündüm sonra vazgeçtim çok ultrasona girmek iyi değilmiş bu haftalarda vazgeçtim.Karnim acikarak uyandım bugün.Karnimin acikmasini unutmuşum.
Canim ben sadece ense kalınlığına baktirdiii. Kan vermedim.iyi etmissin canım aslında devlet Hastanesindeki ultrason cihazı enseye olcemedi ben de devlete gittim. Ama tabi cinsiyet meraki da vardı.

Sevgili mune yada kazen 2017 şubat anneleri adlı 2 topik var niye konuları birlestirmiyorsunuz?
Kızlar eskiden konuyu kimler okuyor altta görünüyordu. O buton kaldırıldı mi?

bahsettiğin butonu bilmiyorum canım. bu konuyu K Kazen açmış ve onu göremiyorum ama diğer konuyu banuelis banuelis arkadaşımız tarafından açılmış ondanda rica ettim ama konuyu birleştirmek için farketmez demiş. bişeyde yapılmadı.. bir tek bizim ayımız çift konu gidiyor. birleştirelim arkadaşlar o_O

Günaydın bayanlar. Evi pislenenlerden birisi benim. Bugün İnşallah eşimin yardımı ile ortalığa çeki düzen vereceğiz. Ayrıca buzluğa kışlık yemeklik ler de koymak istiyorum. Malum bebişlerimiz kısmetse kışın gelecek. Çalışmayıp evde olacağız.

Bende 28 yaşındayım. İlk gebeliğim. Allah hepimize sağlık ve kolaylıklar versin inşallah.

benim eşim yardım etmediği için sadece 3-5 günde bir süpürüp toz alıyorum kendimi yormadan.. genel temizlik yapamam artık.. doğuma yakın yaptırırım ne yapalım... bende 29 yaşındayım. ilk gebeliğim :anneadayı:

Arkadaşlar kızıma dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş. Hastalandı serum takıldı 2:30 dan beri hastanedeyiz. O ağladı ben ağladım:KK43: eve geldik uyudu çok hırpalandı 3 yerini deldiler bir serumu takamadılar:KK43:

geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin meleğine. nasıl oldunuz?

Tüm hamile kardeşlerime saglikli mutlu hamilelik geçirmeleri ve bir avazda su gibi alırcasına rahat doğum yapmalarını Allah dan dilerim.
Ben nasip olursa mart annesi olcam ama size de yakınım komşuluk babında ahahahahha hepiniz öpüyorum .
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah.:nazar::nazar::nazar::anneadayı::KK200:

ne güzel temenniydi o öyle .. Allah razı olsun canım inşallah hepimizin herşeyi kolaylıkla olur.. :KK19:

benim eşim yardım etmediği için sadece 3-5 günde bir süpürüp toz alıyorum kendimi yormadan.. genel temizlik yapamam artık.. doğuma yakın yaptırırım ne yapalım... bende 29 yaşındayım. ilk gebeliğim :anneadayı:

Ben süpürge hiç yapmıyorum. Kendimi zorlamak istemiyorum. Süpürge eşimin toz Vileda benim. Camlar filan battı ama artık bayrama kadar idare etcem.

Ben de bugun başladım temizliği tabi yaptığım süpürge atmak ve toz almak o kadar. Haftaya kadın cagiracam yeterlidir. 15 güne bi kadın gelsin iki çocukla az aslında ama biraz da ben yaparım takı yardimci buluncaya dek .ay sabah mutfağı temizledin çok rahatladım. Tabi bir saattir de dinleniyorum :KK48::sampiyon::KK70:

Ben süpürge hiç yapmıyorum. Kendimi zorlamak istemiyorum. Süpürge eşimin toz Vileda benim. Camlar filan battı ama artık bayrama kadar idare etcem.

evet canım cam falan olmaz şimdi. boşver birazda gamsız desinler.. çok titiz değilimdir cam konusunda ama sırf ramazanda yağmurdan dolayı 3 kez sildim ne oldu yine aynı :eek:

X