2017 Şubat Anneleri

Evet birlestirilsin daha iyi olur bence :)

Ciddi misin. Aman ya bence müdahale şart. Hayır diğer sayfaları da merak ediyor insan. Belki faydalanır diye.bence bilgi alışverişi için çok iyi olurdu. Neyse ben sayfamı seviyorum valla
Kadınlar kulübü yetkilileri 2017 şubat anneleri ile ilgili konuları birlestirebilir misiniz?

İlişki mi ? O da ne ?
Aynen bu moddayım.
Herifi yanıma yaklaştırmayı bırak dokundurmuyorum bile.
Var mı benim gibi olan

bende senin gibiyim ben 3 ay olacak o işi görmedim hiç :) doktorum kanama olursan korkma demesi yetti bize birde 9 seneden sonra dedik dayanalım biraz :)))

Kızlar dün turşu yedim tansiyonumu ölçtüm 14/8 çıktı acaba turşu yediğim içinmi öyle çıktı
Şimdi ölçtürdüm 10/7 çıktı dün endişelendim baya yüksek diye hemşire her nekadar yüksek değil desede korktum

saol canım ya stres kupu oldum zaten
bende duydum ama yınede korkuyorum allah razı olsun

anneme gitcem en iyi orada dinlenebirlirim oğlumla ilginir hi olmazsa

saol canım 5 haftalıktan beri bize ilişki yasak kuzum
Mavipembe@canim bebegin ve sen çok guclusunuz.Hepimizden stresli geçiyor hamileligin allahin izniyle kucağına alcaksin insallah bebisini.Dualarimiz seninle.Stres yapma demek saçma ama gerilince daha çok kanama oluyor diye biliyorum.

Yaş kac canim eğer 20 yaslardaysan 14/8 normal tuzlu beslendiginde ya da yurudugunde tansiyon takibi yap o zaman anlayabilirsin.

Günaydın lar sevgili topik. Genişlemiş iz hoşgeldiniz arkadaşlar hayırlı olsun. Bu arada yaşımı da söyliyeyim kizlat 31 yaşındayım ben. E n büyük ben miyim grupta.yaşlandım valla
28 yaşında ilk çocuğum. Sanırsam sizin Allah bağışlasın 3. Çocuğunız olacak:) yani bence daha şanslısınız

Bende yaptırmayacağım gibi canım ense kalınlığı normal derse doktor.

Merhaba
İlk Zaman'lar göbeğim çok çıkmıştı şimdi ise şişkinliğim azaldı göbeğim küçüldü sizin göbekler ne durumda benimle aynı mısınız merak ettim birde cinsiyeti belli olanlar kız ise neleri aşerdiniz erkek ise neleri ben mesela tatlı pek yiyemiyorum bol limonlu ekşili şeyler yemek istiyorum kız mı yoksa erkek çocuklarında da bu olur mu oğlumda hiç ekşi isteğim yoktu mesela

Bide her hafta ultrason a girmek istiyorum bisi oldu mu diye bu psikoloji ne zaman gecerki bide 10 haftalik olduk cinsiyet ne zaman belli olur ki

benimde aynı göbeğim çekilde sanki zaten birşey yiyemiyorki insan mide bulantısından dolayı... bende şu an ekşilerden gidiyorum ama yesemde 2 dk durmuyo midemde tatlı yiyince midemde biraz daha fazla duruyo :)) bana doktorum %70 kız dedi ama bazen %30 luk dilim çıkabiliyormuş kesin konuşmadı çin takvimine görede kız zaten

Bide her hafta ultrason a girmek istiyorum bisi oldu mu diye bu psikoloji ne zaman gecerki bide 10 haftalik olduk cinsiyet ne zaman belli olur ki

canım az kalmış bende senin gibiydim 2 doktor var arada mekik dokudum ama en son doktorum çok güzel konuştu biraz daha rahatladım. 14-15 haftada net çıkabiliyormuş ama ben oğlumu 5aydan sonra kesin erkek demişti

Kızlar bu arada 13+1 olmama rağmen bulantım geçmedi.
Kahvaltı hazırlarken yine çıkardım
Allahım nolur artık bulantısız bol iştahlı günler gelsin

Ben 11+5 oldum ama bu hafta gün geçtikçe daha da artıyor bulantı. Her sabah bulantı uyandırıyor. Yattığım yerde öğürme geliyor

Bu saat oldu daha yeni bir iki lokma birşey yiyebiliyorum. Gece zaten uyuyamıyorum yok lavaboya yok su içmeye derken.... sabah da 6 buçuk 7 de uyanıyorum. Günlerdir eşime kahvaltı bile hazırlayamadım.

Halsizlik bende de oluyo.
Ama daha çok ikindi başlıyo.
Allahım hayırlı bir şekilde atlatmamızı nasip etsin şu günleri
Kızlar bu arada 13+1 olmama rağmen bulantım geçmedi.
Kahvaltı hazırlarken yine çıkardım
Allahım nolur artık bulantısız bol iştahlı günler gelsin
Ahh ahh artık cidden yoruldum bendee.yemegim onume geliyor ama yinede yok.bir koku duysam başlıyorum ogurmeye.afedersiniz insan tuvaletinden tiksinir mi ya.hergun dua ediyorum geçsin diye

Ahh ahh artık cidden yoruldum bendee.yemegim onume geliyor ama yinede yok.bir koku duysam başlıyorum ogurmeye.afedersiniz insan tuvaletinden tiksinir mi ya.hergun dua ediyorum geçsin diye

Valla tiksiniyorum ben de canım...

Akşamları biraz daha normal oluyorum kv inanmıyor abartıyorsun diyor hergün

Keşke olmasa da naz yapsam yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…