2017 Şubat Anneleri

Evet canım rubella ya fln bakmamislar var demekki Dr un bi bildiği ama çoğu hep baktirdi sanırım burda
Aynen. O sırada hemşire ile arasında bi diyalog geçti gebelik eğitimlerini biliyorsun demi dedi hemşire de 10 yıllık hemşirenin ben yeni değilim dedi öyle çıktım ben yazdım tahlillerini dediler de. kesin hemşire hatası ama bence

Aynen. O sırada hemşire ile arasında bi diyalog geçti gebelik eğitimlerini biliyorsun demi dedi hemşire de 10 yıllık hemşirenin ben yeni değilim dedi öyle çıktım ben yazdım tahlillerini dediler de. kesin hemşire hatası ama bence
Evet o da olabilir belki benim de hemşiresi istek yaptı aslında ama belki senin o da atlamış olabilir

kıyamam yaa teslim edin.. kıskanıyomu acaba? rabbim bizede 2 ve 3. çocuğu nasip etsin..
Amin İnşallah canım ilk bebeğin yeri de çok ayrı tadını çıkartın oglumda her hafta Dr bahane bulup gitmek isterdim bunda daha iki kez gittim :):) annelik, çocuk güzel iyi gelecek sağlayabileceğimden emin olsaydım çok çocuğum olmasını çok isterdim...

Bana destek olmuşsunuz hepiniz gerçekten içim hafifledi biraz çok teşekkür ederim. Yani eşim biz ailesinde otururken misafirlikte ve Bebek durumu ortada yokken birkaç kez bu lafı herkesin içinde ortaya attı, hiç yorum yapmadım. Eve döndüğümüzde de koymam diye belirttim. Babası Kemal, dedesi Mustafa, büyük dedesi kemal.. Bu silsile uzayıp gidiyor. Eşimin adını tahmin edersiniz :) yani ATA'mızın ismi elbette ki güzel fakat ben yaşadıklarımdan dolayı koymam isimlerini. Bir iki olay değil zehir edilen altı yıl. Parçalanmış bi aileden geldim diye istemediler beni hiç. Hakaretler, tehditler.. Çok şey yaşadım geçmişte. Babamı 6 kez gördüm ömrümde ve ismi Ali Kemal. Hiçbir bağımız yok. Beni büyük dedem büyüttü okuttu. Onun da ismi Ali. Ben de onun adını koyarım desem eşim de babasının koysa oluyor ali Kemal ve ben babamın adını taşıyan bir evlada bakmak istemiyorum! Durumun bir de bu boyutu var. Kendi babalarınız gibi düşünmeyin, anlatsam onda da hak verirsiniz.
Bir diğer olay ne Zaman mezarlığa gitsek yan yana ailecek Mustafa ve Kemal'ler yatıyor. Ben eşimin adını soyadını okuyorum taşlarda, evladımınkine dayanamam.
11 haftadır şişim, adet olamamanın gerginliği, bulantılar, kusmalar, sancılar ve tiksinmeler. Aynı şeyleri yaşıyoruz işte. Sizlere anlatmamın gereği yok. Ben bu çocuğu kanımla canımla büyütüyorsam millete .ok yemek düşer adını da kimse koyamaz. Diyor ki sen doğumhanedeyken ben gider nüfusu çıkarırım, şakayla da olsa dokunuyor. Ne hakla? Yemin ediyorum dava açar adını değiştiririm çocuğun bu konuda o kadar netim.
Şimdi beni delirtmemek için susuyor. Dedim ya olmadığım ortamlarda yapmış bu konuşmayı. Şuan onu gerçekten çocuğun cinsiyeti bilme ayrıcalığından mahrum etmek istiyorum, söylemeyeceğim. Allahım önce sağlıklısını versin. Cinsiyet tercihim normal şartlarda gerçekten yok ama inşallah bu durumlar yüzünden de kız evlat versin bana
Oh döktüm içimi
Teşekkürler tekrar
Canım öncelikle sağlıklı hayırlı bir evlat olsun kız da erkek de olursa. Bu dediklerini eşine guzelce söylediğinde sana hak verecektir ve saygı isimle gosterilmiyor bizim toplumda bir idrak edilebilse. Kendi esimi kıstas alarak konuşuyorum bazen benim uslubumdan dolayı inatlasiyor:KK43:

Ben babamın adını koydum çok küçük yaşta kaybettim bizim rizkimiz için çalışırken. Hep duamdi bir oğlum olursa koyacağım diye sağolsun eşim birşey demedi Mustafa Emir koyduk (seckin lider) anlamida guzeldi. Ve babamın vefat ettigi gün 20 sene sonra oğlum doğdu.

İsim olayına ben de bir parmak basayim dedim :süslü:. Arkadas kayserili ve kızı olacak , ismini ne koyacaksin belli mi dedim, kayınvalidemin adı dedi, aaa hadi ya dedim, çok da samimi değiliz diye bisey diyemedim, sonra laf lafı açtı, abinin kızının adını ne koydunuz dedim, söyledi , aaa dedim annenin adı :KK45: evet bizde böyledir dedi, icimden dedim ki o koyduysa babaannenin adını, sen de koyacaksin babaannesinjn adını :KK45:

Mrb kzlar. Nasilsiniz.Bugun doktora gittik bebisimiz iyi çok şükür enseye de baktı iyi dedi. Ama cinsiyeti bilemedi. Sonrasında eşimle başka doktora gittik. O da bilemedi:KK43::cry:.maalesef bi dahakine kaldı artik fazla da ultrason à girmek istemedim. 20 gün sonra gel dedi. 16 hafta olur net olur en azından.
Turuncu kız mı çok tatlı ya hayırlı olsun canim.
Themisf hayırlı olsun erkek çocuk anneye çok düşkündür. İnsana kendini özel hissettirir.
Loveali canım az kaldı inşallah. Haklısın tabi evde öylece yatmak zor ama geçecek inşallah canim

Evet ikiz :) bide beni dusunun.. Kizimda düşkün bana çalışınca hep ayrılık korkusu kuzularda.. Emzirmeyi erken biraktgima çok üzüldüm ben yavrum erkenden abla olacak pek sevinemedm o yüzden yeni bebis fikrine üstüne bide ikiz fikrinee
Aynen bende saskinim hala ben daha bir ay oldu emzirmeyi birakali aslinda kizimdan Sonra ben isi biraktim ama yine de dibimde tayinciyiz bizde etrafta kimse olmayinca bana sariyo tabii

Mrb kzlar. Nasilsiniz.Bugun doktora gittik bebisimiz iyi çok şükür enseye de baktı iyi dedi. Ama cinsiyeti bilemedi. Sonrasında eşimle başka doktora gittik. O da bilemedi:KK43::cry:.maalesef bi dahakine kaldı artik fazla da ultrason à girmek istemedim. 20 gün sonra gel dedi. 16 hafta olur net olur en azından.
Turuncu kız mı çok tatlı ya hayırlı olsun canim.
Themisf hayırlı olsun erkek çocuk anneye çok düşkündür. İnsana kendini özel hissettirir.
Loveali canım az kaldı inşallah. Haklısın tabi evde öylece yatmak zor ama geçecek inşallah canim
İnş canım geçsin istiyorum artık :KK43:

Kesinlikle ben daha yeni kabullendim sayılır kolay gelsin bizlere A Annabel Lee
Senin de ikiz demekki hangi haftadasin ve normal yollarla mioldu Perihan? Takipleselim bmm büyük ihtimal tek yumurta ikiziymis 11.haftadayim şuan. Bi 10 gün aileme gidicem takip edemem internet cekmio orda ama daha sonra okurum yazdıklarını. Hatta belki cinsiyet belli olur dönene insallah

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende inşallah şubatta anne olacağım 22 yaşındayım hipermesis gravidarum teşhisi koyuldu 7 kilo verdim ardından dramamine diye bir hap verdi doktorum bulantılarıma iyi geldi gerçekten verdiğim 7 kilodan 3 kiloyu geri aldım 57 kiloyum mide bulantım devamediyor ve sırtım ağrıyor benimşe aynı sorunları yaşayan var mı acaba?

Bir de çin takvimine göre oğlum olacak ama ben hep ekşi yiyorum aranızda 22 yaşında olan var mı ? Cinsiyetlerini öğrenince yazar mısınız?

X