2017 Şubat Anneleri

ben de elimi karnıma koyduğumda sanki avucumun içinden kayıyo suyun içinde bişeyler oynuomuş gibi oluyo
yani tam anlatamamış olabilirim işte öyle birşey
Tam anlattın caanım öyle oluyor sanki serce parmak kalınlığında bişey kayıyor ordan bence bebişlerimiz yaşasın sadece ben değilmişim böyle hisseden sanki bizden iyi mi bilecekler dii mii caanım

Tüm hamile kardeşlerime saglikli mutlu hamilelik geçirmeleri ve bir avazda su gibi alırcasına rahat doğum yapmalarını Allah dan dilerim.
Ben nasip olursa mart annesi olcam ama size de yakınım komşuluk babında ahahahahha hepiniz öpüyorum .
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah.

Geçmiş olsun canim Allah evladina şifa versin inşallah.

İkili tarama değil canım ilk haftalarda istiyo Dr lar kızamıkçık geçirilmiş mi fln ona bakılıyor benim de 7. Haftada fln yapılmıştı 6 tüp kan artı idrar vermiştim
Heh işte ben 8. Haftada gittim gebelik rutinleri dedi 5 tüp kan verdim bu değerler yoktu onda. Benimde aklıma takıldı o zamandan beri hatta bi ara tahlilleri koydum cevap gelmemişti

Kızlar toxoslama testi olarak geçiyor çok önemli olduğunu biliyorum. Yaptırmayalar varsa Dr sorup yaptırın bence.

Yok olmadı ya haftaya belki dedi ama çok şükür herşey yolunda harekette ediyordu neden mide bulantım geçmedi dedim 13 14 haftayı bulur dedi :) çok balldı ya %70 kız dedi hayırlısı olur inşallahhhh
Haydi hayırlı Olsun güzelce atlattın gördün bebişi

Yok olmadı ya haftaya belki dedi ama çok şükür herşey yolunda harekette ediyordu neden mide bulantım geçmedi dedim 13 14 haftayı bulur dedi :) çok balldı ya %70 kız dedi hayırlısı olur inşallahhhh
gozunuz aydin saglikli olmasi en guzel haber zaten Biz yarin 14 haftalik olacagiz ama randevuya daha 3 hafta var..fazla ultrason zarar olmasin diye tutuyorum kendimi ama meraktan olcem

Heh işte ben 8. Haftada gittim gebelik rutinleri dedi 5 tüp kan verdim bu değerler yoktu onda. Benimde aklıma takıldı o zamandan beri hatta bi ara tahlilleri koydum cevap gelmemişti
Allah Allah 5 tüp kanla neye bakmışlar ki ozaman benim herşeye bakilmisti

Hadi gözün aydın bakalım darısı bana bakalım salı ben neyle karsilascam iple cekiyorum

Kiyamam onun kollarina yavrum ya rabbim tez sifa versin insaAllah kuzular hic hasta olmasin

Cok gecmis olsun rabbim sifalar versn..

banuelis kiyamam kuzum ya yegenlerim hastayken başlarına genelde bende giderdim hep hiç dayanamam onlarla bende aglardim dediğin gibi onların hirpalandigini görmek bisey yapamamak çok kötü oluyo bide o bitkin düşmüş halleri bitiriyo insanı Rabbim sifasini versin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…