2017 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba;

Kan tahlillerimde aşağıdaki şeyler dikkatimi çekti. Neden pozitif çıkmış ki? Doktoruma sordum daha cevap gelmedi.

Anti Rubella IgG ; 193,3 pozitif
Anti CMV IgG ; 60,2 pozitif
Anti Toksoplazma IgG ; Negatif
Anti Toksoplazma IgM ; Negatif
Anti Rubella IgM ; Negatif
Anti CMV IgM ; Negatif

Kızlar merhaba;

Kan tahlillerimde aşağıdaki şeyler dikkatimi çekti. Neden pozitif çıkmış ki? Doktoruma sordum daha cevap gelmedi.

Anti Rubella IgG ; 193,3 pozitif
Anti CMV IgG ; 60,2 pozitif
Anti Toksoplazma IgG ; Negatif
Anti Toksoplazma IgM ; Negatif
Anti Rubella IgM ; Negatif
Anti CMV IgM ; Negatif

En guzeli hem butcen rahat eder dogum zamani paraya ihtiyac duyuluyo eksik mutlaka cikiuo kuzum vallahide

Daha bakmadim ama o kadar pahalıya gitmem daha bi dünya masraf olacak zaten :)

İgg lerin pozitif igm lerin negatif olması iyi

inşallah sorun yaşamayız ama bende bildim bileli enfeksiyon var zaten hamilelikten hemen önce ilaç kullanmıştım ama sanırım tekrarladı gene
Bende evlendigimde 3&4 ay yaşadım ama idrar yolu değildi vajinal Mantar ve enfeksiyondu idrar temizdi ama şimdi pek öyle değil gibi duruyo bakalım

Pozitif olması geçirmiş olmana ve bağışıklık kazanmış olmana isaretmis benim de öyleydi risk yok yani

Çok teşekkür ederim canım . Aslında bu testlerin hamilelik öncesi yapılması en doğrusuymuş. Ama süprriz gebelik olunca böyle sonraya kaldı.
Yeni mi yaptırdın ben 7 haftada fln yaptirmistim o pozitif ler beni de korkutmustu ama iyiye isaretmis :)

Bende evlendigimde 3&4 ay yaşadım ama idrar yolu değildi vajinal Mantar ve enfeksiyondu idrar temizdi ama şimdi pek öyle değil gibi duruyo bakalım
benim bebekliğimden beri idrar yollarımda sıkıntı var büyüdükçe mantar da olmaya abaşladı ara ara .hiç kaçırmadım evlenir evlenmez balayı sistiti oldum onun tedavisi bitti hamile kaldım :)

benim bebekliğimden beri idrar yollarımda sıkıntı var büyüdükçe mantar da olmaya abaşladı ara ara .hiç kaçırmadım evlenir evlenmez balayı sistiti oldum onun tedavisi bitti hamile kaldım :)
Çok zor ya idrar yolunu bilmem de vajinal mantar yüzünden 3-4 ay vajinal kremler tüplerle oraya ilaç bosaltmalar fitiller mahvolmustum ben inş bu defa da yasamam öyle bisey

Çok zor ya idrar yolunu bilmem de vajinal mantar yüzünden 3-4 ay vajinal kremler tüplerle oraya ilaç bosaltmalar fitiller mahvolmustum ben inş bu defa da yasamam öyle bisey
valla içmedik ilaç ot kalmadı sürmedik krem de haha alışıyor insan bir süre sonra kaşıntıya zaten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…