2017 Şubat Anneleri

kıymam yaa inşallah bir an önce geçer risk ayaklanırsın
İnş inş burda yapayalnız bide bu stres hormonlar zaten tavan bide yalnızlık koca evde tek başına bisey de yapamiyorum hergun kendiligimden ağlıyorum bazı saatlerde o yüzden ailem yegenlerim gelse de hiç değilse onlarla daha iyi hissetcem

Kan , idrar tahlillerimin hepsi iyi çıktı çok şükür. Doktorum 12. hafta itibari ile folik asiti bırakıp demir ilacına başlayacağımızı söyledi. Haftaya başlarım sanırım .

Elimi göbeğimin alt tarafa koyduğumda bi süre dinlediğimde sol tarafımda ben de bişeyler hissediyorum avucumun içinde cok tatlı bir his oluşuyor eşim de inanmıyor gazdır diyince daha Bi sinir oluyorum ben de

ben de elimi karnıma koyduğumda sanki avucumun içinden kayıyo suyun içinde bişeyler oynuomuş gibi oluyo
yani tam anlatamamış olabilirim işte öyle birşey

Benim bu değerlere bakılmadı ya

Bebek arabası aldım ben ilk çocukta. biraz pahalıydı çok pişman oldum. Kesinlikle chicco liteway alın. Hem puseti var hem baston araba olarak kullanılıyor.

Benim doktorum 7. Aydan önce birşey almamanı öneririm dedi. Aslında haklı ne zaman ne olacağımız belli değil her zaman risk altındayız. Gerçi şimdi her yerde indirim var cinsiyeti tam belli olsun ben de dayanamam. Kız olursa zaten birşey almama gerek kalmaz. Erkek olursa da bakarız çaresine:)

ben de almak istiyorum ama dediğin gibi ya bişey olursa korkusu var hep allahım hepsini korusun

elim satın al butonuna gidip gidip geliyo

Arkadaşlar kızıma dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş. Hastalandı serum takıldı 2:30 dan beri hastanedeyiz. O ağladı ben ağladım eve geldik uyudu çok hırpalandı 3 yerini deldiler bir serumu takamadılar

İkili tarama bu galiba ???
Bende bir heyecan varkiiii anlatamammm ne yapıcammm saatler geçtiii bekleme salonundaki zaman geçmiyo
İkili tarama değil canım ilk haftalarda istiyo Dr lar kızamıkçık geçirilmiş mi fln ona bakılıyor benim de 7. Haftada fln yapılmıştı 6 tüp kan artı idrar vermiştim

İkili tarama değil canım ilk haftalarda istiyo Dr lar kızamıkçık geçirilmiş mi fln ona bakılıyor benim de 7. Haftada fln yapılmıştı 6 tüp kan artı idrar vermiştim
Bende vermiştim hatırlamıyorum zaten o kadar kandan sonra tansiyonum düştü çok kötü idim aeyyyyy...

Pozitifler bağışıklığın war demek cnm kötü bişe değil yani bi daha geçirme tehliken yok kötü şeyler getirme aklına

Canımm Allah acil şifalar wersin inş kıyamam yaa bi an önce iyileşir inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…