2017 Şubat Anneleri

Yok canım Karabük luyum aslen :) ama izmitte büyüdüm Ankara ya da gelin geldim :) ben çok kullanırım onu o yüzden öyle yazdım :KK48:bende uyku modundayim bütün gece uyuyamiyorum sabaha Karsi daliyorum onda da tam uyuyamiyorum gün boyu da uykulu gibi oluyorum :uykucu:

Benim eşimde karabüklü :)

Evet ikiz :) bide beni dusunun.. Kizimda düşkün bana çalışınca hep ayrılık korkusu kuzularda.. Emzirmeyi erken biraktgima çok üzüldüm ben yavrum erkenden abla olacak pek sevinemedm o yüzden yeni bebis fikrine üstüne bide ikiz fikrinee
hayırlı olsun şekerim ikiz zor valla fikrine alışması bile çok zor değil mi :KK53:

Vallahi çok zor. Sabahtan beri iş yerinde öğürüp duruyorum. İki gündür bulantılarım şiddetlendi. Neyse ki dün bebeğimi gördüm kıpır kıpırdı hiç durmadı. O anlar olmasa sanırım bunlara dayanabilmek zor .
Aynen öyle iyi olduklarını bilince olsun çekerim diyo insan :)

kizlar isimlere gecmissinz ne güzel :) bn henüz dusunmedm cinsiyeti belli olunca bakicam artikin.ama bahsettiginiz sorunlar her ailede siddeti degisse de aynı sanirim. bnm fikrimde isim hakkinin anne ve babada hatta agirlikli olarak annede oldugu. büyüklere saygi duyuyoruz ama onlarn da bize saygi gostermesi lazm herkes kendi çocuğuna koysaymis ismini koyamayan torununa koymak istior bizim gunahimiz neee dimi... peki ikili testlerle ilgili ne dusunuosunuz. zamani da geldi catti SATtan 5-6 gün önde gidioruz biz. yaptırmamayi düşünüyorum esimle öyle karar verdk yarin kontrolde son bi kez doktora daniscagm bu konuyu sizlerin karari netlesti mi??
ben yaptırdım iki hafta oluyor hatta riskgrubunda değilsin dedi doktor neden yaptırmak istemiyorsun ben hiç düşünmedim bil yapıyoruz dedi yaptık

Maaşallah kızlar,dün foruma giremedim ,baya yazışmışsınız :)

İsim konusunda sizlerle hem fikirim. Aile büyüklerinin isimlerini koymak isteyenlere saygı duyuyorum ama zorla koydurtmaya karşıyım. Oğlumda eşimin ailesi bir kaç kez karışmak istedi ama eşim engel olunca ikimizin istediği bir isim seçtik. Bunda da bu defa öyle olacak. Herkes kendi evladına istediği ismi koyabilmeli...

Bel ve kalça ağrısı 1 haftadır bende de var. Oğlumda daha geç başlamıştı ama bu defa hiç sağlıklı beslenemiyorum. Acaba ondan mı diye düşünüyorum. Birde annemlerde yurtdışından gelen abimin eşi ve iki yeğenim var. Sıkılmasınlar diye oğlumu alıp her gün onlara gidiyorum. E haliyle akşama kadar dolanmaktan çook yoruluyorum. Belki de yorgunluktandır benimki...

Kızlar 12.ci haftalarda rahim büyüdüğü için bıçak saplanmaları,adet ağrıları gibi ağrılar olacak demiştim. Ben önde gittiğim için uyarayım sizi de korkmayın :). O sancılar bu hafta daha da arttı ben de. Bilginize :))
Cinsiyet için gün soranlar ,ilk oğlumda 11+4 te dr erkek demişti ve öyle oldu. Bu defa 11 +1 de kıza benziyor dendi ama daha kesin değil. 12 gün sonra kontrolde kesinleşir sanırım. Yani 11 hafta civarı olanlar için en azından bir tahmin yürütür doktorlarınız. Hadi bakalım merakla bekliyorum haberlerinizi .

Bu arada benim gibi şubatın ilk günleri olan başka arkadaş yokmu ya ?
ben varım en son tarih 4 şubat olacak gibi ama doktor en son 30 ocak da olabilir dedi bakalım artık kısmet ben tam 10 aylık doğmuşum bana benzerse mart annesi olurum artık hahah

Bu arada su sıcaklarda çalışan tüm anne adaylarına Allah yardım etsin. Evde bile halsiz bitkinim işi hiç düşünemiyorum .. En büyük şansım zor dönemin yaza gelmesi eylüle az rahatlariz insallah

Bende işte risk fln bi geçsin karnim çıksın onu iyice hissediyim öyle :) hem diyorum ya dayilarina dicem alsınlar ilk kez dayı olacaklar bu kolay olmamalı :confused: ne kadar lık araba alcaniz da taksiti bitcek şahin fln mi alcaniz kız :KK70: o kadar pahalı mı hiç bakmadim
hahahahah ya eşimde aynısını dedi. boşver bebek arabasını direk şahin olalım daha iyi dedi :KK70: ya ben bilmiyorum piyasayı bugün 1 tane baktım netten 1500 civarı. ama tek bebek arabası degil araba koltugu puseti felan da var. bana da pahalı geldi ama kaliteli duruyor. tabi daha araştıracam ayrı ayrı daha pahalıya gelebilir diye bu kenarda dursun :)

hahahahah ya eşimde aynısını dedi. boşver bebek arabasını direk şahin olalım daha iyi dedi :KK70: ya ben bilmiyorum piyasayı bugün 1 tane baktım netten 1500 civarı. ama tek bebek arabası degil araba koltugu puseti felan da var. bana da pahalı geldi ama kaliteli duruyor. tabi daha araştıracam ayrı ayrı daha pahalıya gelebilir diye bu kenarda dursun :)
E haklı adam aklın yolu bir :KK70: ne o öyle 1500 :KK57: daha bi sürü alınacak şeyleri var bence sen kredi fln çek büyüyene kadar odersin artık taksitleri :halay: :KK70:

Benim de öyle salı kontrol var o zaman yaptırırım idrar tahlili diye gitmedim de öncesinde ama büyük ihtimal enfeksiyon dicek inş başıma işler açmaz bu durum o_O
inşallah sorun yaşamayız ama bende bildim bileli enfeksiyon var zaten hamilelikten hemen önce ilaç kullanmıştım ama sanırım tekrarladı gene

E haklı adam aklın yolu bir :KK70: ne o öyle 1500 :KK57: daha bi sürü alınacak şeyleri var bence sen kredi fln çek büyüyene kadar odersin artık taksitleri :halay: :KK70:
hhahahah ay dalga geçme be. sen baktın mı bebek arabalarına bak bakalım ne kadarlık begenecen. hem bebişimin konforu önemli :KK70: ben daha tam teşekküllü bakmadım biri söyledi ona baktım ve begendim. ama kendim de araştıracam tabi :)

X