2017 Şubat Anneleri

Benim eşimde karabüklü :)

hayırlı olsun şekerim ikiz zor valla fikrine alışması bile çok zor değil mi

Aynen öyle iyi olduklarını bilince olsun çekerim diyo insan :)

ben yaptırdım iki hafta oluyor hatta riskgrubunda değilsin dedi doktor neden yaptırmak istemiyorsun ben hiç düşünmedim bil yapıyoruz dedi yaptık

ben varım en son tarih 4 şubat olacak gibi ama doktor en son 30 ocak da olabilir dedi bakalım artık kısmet ben tam 10 aylık doğmuşum bana benzerse mart annesi olurum artık hahah

Keltepe :) Sen neresindensin...
Eskipazar liyim ben ama merkezde oturuyoduk çok kalmadim zaten ben 10 yaşında taşındık izmite orda büyüdüm ama abim Karabük te gidip geliriz bizde sülale hep orda :)

Bu arada su sıcaklarda çalışan tüm anne adaylarına Allah yardım etsin. Evde bile halsiz bitkinim işi hiç düşünemiyorum .. En büyük şansım zor dönemin yaza gelmesi eylüle az rahatlariz insallah

hahahahah ya eşimde aynısını dedi. boşver bebek arabasını direk şahin olalım daha iyi dedi ya ben bilmiyorum piyasayı bugün 1 tane baktım netten 1500 civarı. ama tek bebek arabası degil araba koltugu puseti felan da var. bana da pahalı geldi ama kaliteli duruyor. tabi daha araştıracam ayrı ayrı daha pahalıya gelebilir diye bu kenarda dursun :)

E haklı adam aklın yolu bir ne o öyle 1500 daha bi sürü alınacak şeyleri var bence sen kredi fln çek büyüyene kadar odersin artık taksitleri

Benim de öyle salı kontrol var o zaman yaptırırım idrar tahlili diye gitmedim de öncesinde ama büyük ihtimal enfeksiyon dicek inş başıma işler açmaz bu durum
inşallah sorun yaşamayız ama bende bildim bileli enfeksiyon var zaten hamilelikten hemen önce ilaç kullanmıştım ama sanırım tekrarladı gene

E haklı adam aklın yolu bir ne o öyle 1500 daha bi sürü alınacak şeyleri var bence sen kredi fln çek büyüyene kadar odersin artık taksitleri
hhahahah ay dalga geçme be. sen baktın mı bebek arabalarına bak bakalım ne kadarlık begenecen. hem bebişimin konforu önemli ben daha tam teşekküllü bakmadım biri söyledi ona baktım ve begendim. ama kendim de araştıracam tabi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…