2017 Şubat Anneleri

Baska nerede var benim haberim yok tek burada takip ediyorum

ben de hissediyorum ama eşim hissettiğime hala inanmıyo

özellikle sol taraftaki bebişim çok hareketli
Elimi göbeğimin alt tarafa koyduğumda bi süre dinlediğimde sol tarafımda ben de bişeyler hissediyorum avucumun içinde cok tatlı bir his oluşuyor eşim de inanmıyor gazdır diyince daha Bi sinir oluyorum ben de

selam şekerler nasıl gidiyor gebelik halleri uğrayamadım ne zamandır

hahaha benim eşimde tam tersi ben başlayalım diyorum hiç tepki yok. dün deli etti beni söyleriz anneannesine babaannesine alırlar diyo ala ala yaaaa dedim benim cocugum ben alırım hevessiz diye kızdım ona
benım daha once ıkı gebelıgım daha oldu. ne yazıkkı ıkısınıde 8. haftda kaybettım. onlarda hergunum bebek mağazalarında gecıyodu. sureklı bıseyler bakıyodum. ama bunda hıcc bebek mağazasına gıtmedım henüz. sanırım krıtık donem gecsın dıye bılıncaltım benı bastırıyo. ılerleyen aylarda almayı düşünüyorum bende

Aslında o konuda da okumak lazım haklısın
bende bıkac gundur ınternetten gebelik doğum ve lohusalık konulu kıtapları araştırıyorum. ama pek bısey bulamadım henüz.
Aslında o konuda da okumak lazım haklısın, bir de ben islami açıdan çocuk yetiştirme noktasında da bakıyorum. Güzel Ahlak vb. Kızlar çektiğiniz zikir ya da okuduğunuz dualar var mı?

Merhaba arkadaşlar 10 haftalık bebişimle aranıza yeni katılıyorum. Nasıl gidiyor hamilelikler? Benim 1 ayı geçen baş dönemlerim mide bulantılarım var. Günün çoğunluğunu uzanarak geçiriyorum. İnşallah geri kalan aylar böyle geçmez

Kızlar sizce bikini bölgesine ağda yapmanın bebeğe bi zararı olur mu? Tüy sarartıcıları yüzümde kullanıyodum ama kimyasal olduğu için kullanmayacağım. Ağdanın kimyasal bi içeriği yok bildiğim kadarıyla diğer bölgelerde rahat kullanırım ama özel bölgeye emin olamadım.

Benim salı kontrolüm ama yaptirsam mi diye dusunuyorum sen kesin yaptircakmisin

benim de tam göbek çevremden vajınaya kadar baya agrım

Şahsen benim biraz stresli ve bol yatisli bol progestanli senin nasıl gidiyo bebislerin nasıl
düzelirsin inşallah tatlım allah yardımcın olsun iyiyiz şükür sıkıntı yok ofisten ayrıldım evden çalışıyorum artık rahatladım şükür

ben sordum doktora hiçbir sakıncası yokmuş yapabilirsin dedi

bebeğe zararı olmaz çünkü kimyasal değil zaten sir kullanma ama onların içinde vardır kimyasal

Kızlar arabalar kıyafetler daha erken değil mi :) valla ben nasip olursa bisey almayıp doğuma yakın alcam bi çok şeyini şuan riskli olmam beni iyice tedirgin ediyo hele bi doğum belli olsun o zaman ayarlicam onları zaten benimkinin 4 dayısı var her birine bisey aldirsam bitti gitti herşeyi

ah kıyamam. benimde ilk günden beri kesenin etrafında kanama var dendi o yüzden bende korktum açıkçası sonra polip var dendi ne bilim bi sürü şey bende 3-4 ay geçsin dedim. eşimin yigeni var bebek ona bişeyler alırken bile kendi bebegime bakmıyorum. ne olur ne olmaz diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…