2017 Şubat Anneleri

Kızlar arabalar kıyafetler daha erken değil mi :) valla ben nasip olursa bisey almayıp doğuma yakın alcam bi çok şeyini şuan riskli olmam beni iyice tedirgin ediyo hele bi doğum belli olsun o zaman ayarlicam onları zaten benimkinin 4 dayısı var her birine bisey aldirsam bitti gitti herşeyi :KK76::halay:
canım ben de almıyorum şu an benimde risk var ama araştırıyorum. birde pahalı çogu şey son zamana bırakırsam baya maddi yük olur. 4. aydan sonra almaya başlarım ufak ufak. belki bebek arabasını erken alabilirim oda pahalı oldugu için bebek dogmadan taksiti bitsin diye.yinede 4. aydan önce almam yani :)

ah kıyamam. benimde ilk günden beri kesenin etrafında kanama var dendi o yüzden bende korktum açıkçası sonra polip var dendi ne bilim bi sürü şey bende 3-4 ay geçsin dedim. eşimin yigeni var bebek ona bişeyler alırken bile kendi bebegime bakmıyorum. ne olur ne olmaz diye :)
Evet insan tedirgin oluyor. Icimde iyice kipir olmadan bisey alasim yok benimde. Rabbim hayirlisiyla saglikla dogmalarini nasip etsinde nasil olsa alinir herseyi diye dusunuyorum :KK49:

canım ben de almıyorum şu an benimde risk var ama araştırıyorum. birde pahalı çogu şey son zamana bırakırsam baya maddi yük olur. 4. aydan sonra almaya başlarım ufak ufak. belki bebek arabasını erken alabilirim oda pahalı oldugu için bebek dogmadan taksiti bitsin diye.yinede 4. aydan önce almam yani :)
Bende işte risk fln bi geçsin karnim çıksın onu iyice hissediyim öyle :) hem diyorum ya dayilarina dicem alsınlar ilk kez dayı olacaklar bu kolay olmamalı :confused: ne kadar lık araba alcaniz da taksiti bitcek şahin fln mi alcaniz kız :KK70: o kadar pahalı mı hiç bakmadim

kızlar bel veya kalça ağrısı başlayan varmı kime desem çok erken diyorlar ama ben ağrıdan duramıyorum :KK43:
benim mide bulantım çok şükür yok ama kasık bel vajına ve karın agrısını hat safhada yaşıyorum bir kaç gündür de karnımda atma var seyriyor ara ara içinde karıncalar var gibi alttan alttan bıçaklar saplanıyor bana da erken diyorlar ama canım yanıyor :KK61:

Aslında o konuda da okumak lazım haklısın

Aslında o konuda da okumak lazım haklısın, bir de ben islami açıdan çocuk yetiştirme noktasında da bakıyorum. Güzel Ahlak vb. Kızlar çektiğiniz zikir ya da okuduğunuz dualar var mı?
Ben Ya Musavvir Ya Vacid Ya Muhyi Ya Halık Ya Halim isimlerini çekmeye çalışıyorum canım her gün

Benim kan degerlerim filan iyi çıkmıştı onun için sadece folik asit vermişti.Bitince artık sadece decavit kullancam.Bu arada ben de migren olduğu için başımı kaldiramiyorum ya 2 3 gun suruyor..ağrı kesici olarak da sadece minoset dedi ama normal zaman da bile minosetle filan geçmiyor aranızda varmı baş ağrısı migreni olan varsa nasıl geçiriyorsunuz
benimde migrenim var gebelikte tutmadı ama serumsuz geçmiyor şiddetlenince. ben daha hafif ağarmaya başlayınca soğuk jel torbası koyuyorum başıma ve şakaklarıma nane yağı sürüyorum birazda ağrıyan bölgeye sürüp kokluyorum uyuyuyorum öyle iyi geliyor ve bol su içiyorum

b
Ben normal de de çok su içen biri değildim zorluyorum şuan elimden geldiğinde bide bulantı olduğu için bisey yiyemyince suda icilmiyo salı kontrolde soylicem benim sabah uyanınca resmen portakal suyu gibi oluyo idrar rengi ondan korkuyorum gün içinde su icince duzeliyo
bende günde 3 lt civarında içiyorum ama idrar rengim hala sarı bende durum fena zannımca

b

bende günde 3 lt civarında içiyorum ama idrar rengim hala sarı bende durum fena zannımca
Benim de öyle salı kontrol var o zaman yaptırırım idrar tahlili diye gitmedim de öncesinde ama büyük ihtimal enfeksiyon dicek inş başıma işler açmaz bu durum o_O

Aminnn ben çok hetecanlııyımmm doktora gitcemmm 4.30 da acaba belli olacakmı ayyy stresten ağrı giriyor karnımaaaaa
İnş güzel haberlerle gelirsin hadi bakalım :rapci: benim de sali bi an önce salı olsun diye bakıyorum sağlıklı olduğunu duymak beni rahatlatiyo :KK49:

İnsallah oyle olur cok zor bi kizim var tuvalete bile yalniz birakmiyo beni insallah oda bende kolay atlatiriz sizin ikiz mi olacak
Evet ikiz :) bide beni dusunun.. Kizimda düşkün bana çalışınca hep ayrılık korkusu kuzularda.. Emzirmeyi erken biraktgima çok üzüldüm ben yavrum erkenden abla olacak pek sevinemedm o yüzden yeni bebis fikrine üstüne bide ikiz fikrinee

X