2017 Şubat Anneleri

Dikkat et o zaman içmeye çalış. Hiç koyu renk idrarim olmuyor resmen gece uyanıp su içtiğim için

Dikkat et o zaman içmeye çalış. Hiç koyu renk idrarim olmuyor resmen gece uyanıp su içtiğim için
Ben normal de de çok su içen biri değildim zorluyorum şuan elimden geldiğinde bide bulantı olduğu için bisey yiyemyince suda icilmiyo salı kontrolde soylicem benim sabah uyanınca resmen portakal suyu gibi oluyo idrar rengi ondan korkuyorum gün içinde su icince duzeliyo

Allah kolaylık versin bir an önce geçsin inşaallah bulantı da.

Fullialein canı istemiyorsan koyma.benim ilk çocuğumu n ismini kayinpederim koymuştu halen de içimde drttir.asla affetmiyorum. Boşver arkandayim.kız olursa beni affederler ailem ha ha ben de merakla bekliyorum

Yaaaa çok güldüm bu niye böyle tersine dönmüş napiyolar içerde ya kendi kendilerine dönüp duruyorlar galiba bebimkide soldan sağa dönmüş tu en son
Sonra dr karnimi ultrasonla salladi geri sirt ustu dondu canim :) yaramazliga daha simdiden basliyo bunlar sanirim :)))))

su çok önemli hücrelerin oksijeni doktorum özellikle bol bol su içmemin üzerinde duruyor zorla kendini

Onun bütün skintisini biz çekerken bence isim koymak tamamen bizim hakkımız olmalı hissetmiyolar bile şuan baba olduklarını anlamıyorlar bile ama isim hakkı hep onlara özel oluyo nedense hiçte karistirmicam kendim koycam

su çok önemli hücrelerin oksijeni doktorum özellikle bol bol su içmemin üzerinde duruyor zorla kendini
Evet bana da hep en az 3 lt diyo ama imkansız o kadar icemiyorum maalesef ama bi iciyosam ikinci bardağı zorluyorum öyle öyle iciyodum biraz

kızlar bel veya kalça ağrısı başlayan varmı kime desem çok erken diyorlar ama ben ağrıdan duramıyorum
Hic bel agrim yoktu 11. Haftaya girdim bel ağrısıyla tanıştım 2-3 gundur yaşıyorum ve buda kalcaya vuruyo evet netten baktım 11? Hafta artık bel ağrısı yaşayabilirsiniz yaziyodu normalmiş

Işin zor. Allah yardimcin olsun. Nasıl soylemeyi düşünüyorsun ve ne zaman. Biz de soylemedik daha. Haftasonu kontrol var. Iyiyse insallah o zaman soylicem. Bana kalsa söylemem daha da eşimi tutamıyorum artık.
ASLİNDA elimde olsa doğumda söylerim. Ama karnım büyüyünce mecbur soyluyecem. Bence naçizane bi fikir insan mümkün mertebe gebeliğin ı kendine saklamali diye düşünüyorum. Zaten peygamber efendimiz ilk 4 ay söylememé yi tavsiye etmiş. Ben telefonla söyleyip iki gün ortadan kaybolmaya düşünüyorum şahsen. Yani cuma aksami söylerim pazartesi kadar da görünmem belki iyi gelir bize

Sonra dr karnimi ultrasonla salladi geri sirt ustu dondu canim :) yaramazliga daha simdiden basliyo bunlar sanirim :)))))
aynen ama ilk resmi açtım çok güldüm napiyo bu bebek amaç ne diye Allah ım ya bi cihaz yapmalilar bence böyle biz hep izleyelim onları en azından keyfimiz yerine gelsin ne güzel olurdu

Cnm ben turkce ogretmeniyim mumkun oldugu kadar az ders saati almaya ve 8.sinif almamaya calisacgm cunku 8ler 2.donem ogretmen degisikliginden etkilenir diye dusunuyorm tabi bu bmm fikrim idare ve diger branslarin talepleri ile sekillenir gerisi
Bende öyle düşünüyorum ikinci dönem kimse bizim yarım bıraktığımız sınıfla uğraşmak istemez.Bizde öğretmen sıkıntısı da var İdare savaşları başlasın o zaman

İlk aylar silikon uç ile emziriyor ucu olmayanlar. Belki bebek emdikçe çıkar...

Yok canım şimdilik -2 deyim. Benimde dr.um kilo almamı yasakladı. Toplamda 7 kiloya izin verdi sadece. O yüzden dikkat etmem lazım
canım 7 kilo da az değil mi ? Eleştirdiğimden değil yanlış anlama keşke bende 7-8 kilo ile bitirebilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…