2017 Şubat Anneleri

Demek ki göze almışsınız:) Hayırlısı olsun.

haftaya ikili taramamız(inş sonuçta güzel çıkar) var ve bebişimi görcem yine allahın iznıyle ınsallah ve dahada buyumustur sımdı burda ultrason goruntulerını görunce kocaman olmustur dıyorum sıpammm :) :)

Benim eşim de erkek olursa rahmetli babasının ismini koymak istediğini belirtti fakat ben istemedim. Sonuçta isim koymakla saygı duyulmuyor ki ölen birinin ismi konulunca ben bir garip oluyorum. Hak verdi ve isimlere bakıp ortak karar verdik. Kız olursa Serra, erkek olursa Kerem İnşallah :)

Benim de kan değerlerim iyiydi çok kan hapına 21.haftadan önce başlamamıza gerek yok dedi. Sağlık ocağı geçen hafta artık foliği bırakıp decavite başlayabilirsin dedi ama hiç değilse kutu bitsin dedim.

Fullialein canı istemiyorsan koyma.benim ilk çocuğumu n ismini kayinpederim koymuştu halen de içimde drttir.asla affetmiyorum. Boşver arkandayim.kız olursa beni affederler ailem ha ha ben de merakla bekliyorum

Evet güzel ama sırf inadından dolayı istemiyorum. ben tek isim taraftarıyım. 2 isimle pek çağrılmıyor. taha ve aysima çok hoş. bende sare ve minel ismini seviyorum. evet canım isimde telif hakkı bizim

Izlar desenize ayni zamanlarda ogrenicez cinsiyetleri ayyy heyecN yaptim kiz ama hep kuvvetli bisekilde erkek hissediyorum neden bilmem bide insan bisiler alasi geliyo valla ya kiz diyende var erkek diyen hatta erkek diyenler kiz diyenlerden daha emin konusuuo hisleri kuvetli olanalr ben gibi az kaldia z sabirsizlikla bekliyorum su 13 haftayi bakalim ikili testi ben haftaya yapicam dimi haftaya 12 haftaya gircem

kerem ismide güzelmiş..

Bana destek olmuşsunuz hepiniz gerçekten içim hafifledi biraz çok teşekkür ederim. Yani eşim biz ailesinde otururken misafirlikte ve Bebek durumu ortada yokken birkaç kez bu lafı herkesin içinde ortaya attı, hiç yorum yapmadım. Eve döndüğümüzde de koymam diye belirttim. Babası Kemal, dedesi Mustafa, büyük dedesi kemal.. Bu silsile uzayıp gidiyor. Eşimin adını tahmin edersiniz :) yani ATA'mızın ismi elbette ki güzel fakat ben yaşadıklarımdan dolayı koymam isimlerini. Bir iki olay değil zehir edilen altı yıl. Parçalanmış bi aileden geldim diye istemediler beni hiç. Hakaretler, tehditler.. Çok şey yaşadım geçmişte. Babamı 6 kez gördüm ömrümde ve ismi Ali Kemal. Hiçbir bağımız yok. Beni büyük dedem büyüttü okuttu. Onun da ismi Ali. Ben de onun adını koyarım desem eşim de babasının koysa oluyor ali Kemal ve ben babamın adını taşıyan bir evlada bakmak istemiyorum! Durumun bir de bu boyutu var. Kendi babalarınız gibi düşünmeyin, anlatsam onda da hak verirsiniz.
Bir diğer olay ne Zaman mezarlığa gitsek yan yana ailecek Mustafa ve Kemal'ler yatıyor. Ben eşimin adını soyadını okuyorum taşlarda, evladımınkine dayanamam.
11 haftadır şişim, adet olamamanın gerginliği, bulantılar, kusmalar, sancılar ve tiksinmeler. Aynı şeyleri yaşıyoruz işte. Sizlere anlatmamın gereği yok. Ben bu çocuğu kanımla canımla büyütüyorsam millete .ok yemek düşer adını da kimse koyamaz. Diyor ki sen doğumhanedeyken ben gider nüfusu çıkarırım, şakayla da olsa dokunuyor. Ne hakla? Yemin ediyorum dava açar adını değiştiririm çocuğun bu konuda o kadar netim.
Şimdi beni delirtmemek için susuyor. Dedim ya olmadığım ortamlarda yapmış bu konuşmayı. Şuan onu gerçekten çocuğun cinsiyeti bilme ayrıcalığından mahrum etmek istiyorum, söylemeyeceğim. Allahım önce sağlıklısını versin. Cinsiyet tercihim normal şartlarda gerçekten yok ama inşallah bu durumlar yüzünden de kız evlat versin bana
Oh döktüm içimi
Teşekkürler tekrar

AYNEN AMA BEN AĞUSTOSUN 12. İNDE GİDİCEM DOKTOR O ZAMANA ÇAĞIRDI

kızlar bu 2017 şubat anneleri gruplarını birleştirmeyi talep edelim.. 2 yere yazıyoruz sürekli
beni sıkıyor bu durum. sizdede özyle değilmi. hep aynı kişiler 2 farklı yerde konuşuyorz.

kızlar ikili testleri nerede yaptırıyorsunuz? dün kanuni sultan a gittim taaa 5 hafta sonraya gün verebiliyoruz dediler
belki de yaptırmam bilemedim şimdi

canım bende baba adı olan Ali istiyorum ama çocuk mezhepten ötürü yanlış anlaşılır falan biraz ayırımcılık yapıyor. sırf tartışma olmasın diye vazgeçiyorum eşimin tarafıda hep Mehmet ve 2. ad değişerek silsile devam etmiş. her evde aynı erkek isimleri vs.. doğu kültürü bu şekilde. sen sıkma canını 6-7 aya fikirleri deeğişir.. inşallah kızımız olur ikimizide polmiğe girmeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…