2017 Şubat Anneleri

MESELA BENİMKİ BURDA 10. HAFTA İÇİ İÇİN 24 MM YAZIYO AMA BENIM TAM 9 HAFTALIKKEN 24 MM Dİ

Işin zor. Allah yardimcin olsun. Nasıl soylemeyi düşünüyorsun ve ne zaman. Biz de soylemedik daha. Haftasonu kontrol var. Iyiyse insallah o zaman soylicem. Bana kalsa söylemem daha da eşimi tutamıyorum artık.

canım aynı doktor bile farklı ölçebiliyor o yüzden 3-4 gün oynayabiliyor yani. başka doktor ölçüm yaptı 3 gün eksik söylediç sonra kendi doktoruma sordum 3 haftaya kadar sıkıntı degil. böyle ölçersen farklı şöyle ölçersen farklı çıkıyor bak dedi gösterdi. :)

Kızlar ikili test yaptırmayacak olan yok mu? Herkes yaptırıyor sanırım. Ben sadece detaylı ultrason istiyorum, ikili test yaptırmayı düşünmüyorum da onda da cinsiyet belli olur mu acaba bu kadar erkenden?
bende yaptırmıyorum canım. zaten doktorumda boşver dedi. benim kese etrafında kana felan oluyor. o yüzden hatalı çıkma oranı yüksek sıkıntıya gerek yok yaptırmayalım dedi. bende yaptırmayacam

Çok teşekkürler canım. Rahatladım.

pazartesi tuttu benim başım bütün gün akşam eşim kolonya ile ovup çemberle sıktım karanlık bi odaya geçtim sabvah kalktığımda geçmişti çok şükür banada tek parol verdi ağrı kesici olarak

bende yaptırmıyorum canım. zaten doktorumda boşver dedi. benim kese etrafında kana felan oluyor. o yüzden hatalı çıkma oranı yüksek sıkıntıya gerek yok yaptırmayalım dedi. bende yaptırmayacam
Dr dedigin boyle olmali begendm dr nu valla..

Enfeksiyon korkum yok ama sanmıyorum günde 3 lt den fazla su tüketiyorum neredeyse.
Ben enfeksiyon dan supheleniyorum idrar rengim sarariyo o kadar su icemiyorum ve idrar sonrası bazen yanma arada da hafif kaşıntı oluyo evliliğin ilk aylarında 3-4 ay mantar ve enfeksiyon tedavisi gordum ama idrar yolları temizdi öyle bi şüphe var icimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…