2017 Şubat Anneleri

kıyamam yaa teslim edin.. kıskanıyomu acaba? rabbim bizede 2 ve 3. çocuğu nasip etsin..

ohh maşallah tebrik ederim... yükünüz 2 kat olucak ama Allah yardımcınız olsun. YANINIZDA DESTEK OLUCAK BİRİLERİ VARMI?

ikili tarama testine gidip sonucu alan yokmu hiç orda beta hcg ye göre bebeğin cinsiyeti belli oluyomuş

günaydın cici anne adayları.... ben yoruldum artık kendi vucudumu taşıyamıyorum isyan etmiyorum ama kaldıramıyorumda.. oğlum bugün benimle dur dedi anne duramadım 9 yaşında erken gelirim dedim erken gelincede uyuyosun diyince hepten bittim. ama yapamıyorum ne kadar dinç gözüksemde bitap düşüyorum ne yapıcamı şaşırdım (

Günaydın kızlar..Takip ediyorum hep ama yazamadim uzun zamandır herkes umarım.iyidir biz çok şükür iyiyiz artık 12+2 olduk yarın randevumuz var daha ikinci kez gidicem doktora (çok sık gitmek istemiyorum bir problem olmadıkça)çok şükür bu zamana kadar bulantı hariç bi sıkıntımız olmadı.Yalniz dün garip birşey oldu hayatımda ilk defa yaşadım acaba ben mi yanildim dye dusunuyorum tam göbeğinin alt kısmında içerde karın seyirmesi gibi kipirdama oldu sabah ve akşam hareketleri hissetmek zor deniliyor ama acaba olabilir mi dedim kii

Çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha hiç görmezsin kanama :)))
Çok heyecanlanıyor insan görmek için nasıl birşey yaaaa

2. Ve 3.çocuğu olacak anneler Allah yardımcınız olsun çok zor yani benim ilk çocuğum olacak inşallah ama şimdiden düşünüyorum nasıl yaparım diye

Ben de 11+3 um böyle sanki içten gıdıklanıyor gibi oluyorum bu hafta oldu bu da tuhaf ama varlığını hissediyor gibiyim farklı bir şey

Kızlar benim gece yaptığımı duysanız
Kafayı yiyorum galiba

Gece uyurken diğer tarafa dönüyordum biraz uyanır gibi oldum. Yatağın da biraz alt tarafında yatmıştım. Rüzgar oraya vuruyor diye

Eşim de dizini katlamış tam karşımda duruyor 10 cm var yok gözümle eşimin dizi arasında. Onu bebek kafası zannettim ne geziyor bu bebek burda diyorum gece gece

Sonra bir baktım ve gerçeği gördüm
Ne çok düşünür oldum bebekleri yaa

ilahi sen çok komiksin

Kizlarrr bende cinsiyet tahmini istiyorum dun gittim ama ogrenemedim haftaya ikili tarama yaptiracagim belki gozukur ama soylerler mi bilmem ultrason resmimi atiyorum tahminleri bekliyorum, babasi erkek diyor abisi kiz diyor bende kiz istiyorum ama etrafimdakiler erkek dedigi icin banada erkek gibi geliyor oysa ki ruyalarim da hep kiz goruyorum

Eklentiler

• image.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 49
  • image.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…